Сім'ям ладижинських армійцям придбали квартири у новобудові

Сім'ям ладижинських армійцям придбали квартири у новобудові
Дружина загиблого у АТО Віталія Химича та поранений Віктор Северин з Ладижина отримають квартири у новобудові.

Ордер на трикімнатну квартиру у новобудові отримала дружина загиблого на Донбасі ладижинця Віталія Химича ще 29 грудня минулого року. Документ вручив міський голова Валерій Коломєйцев. З міського бюджету Ладижина було виділено 65,5 тис. грн. для квартири родині загиблого розвідника.

Решту коштів доклав Департамент цивільного захисту Вінницької обласної державної адміністрації.

Загалом із бюджету Ладижина на придбання квартир двом родинам бійців було виділено 124 тис. грн. Двокімнатне пмешкання отримає також поранений у ході АТО Віктор Северин, на яке міська казна надала 58,6 тис. грн. Загальна вартість двох квартир складає майже 978 тис гривень.

Відео дня

Сім'ї ладижинських бійців отримають квартири у новобудові по вулиці Піонерській, 7/А.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 13 по 20 жовтня, які ви могли пропустити 20:32 Вінницькі патрульні оформили 888 «п'яних» протоколів та зібрали 26 мільйонів штрафів 20:20 На Вінниччині ввели обмеження електрики: кого торкнуться відключення світла 20:11 Минуло три роки з дня загибелі Героя Романа Бурана з Потоків Від читача 08:51 Жах у білому халаті: Як "Oxford Medical" перетворив вагітність на трагедію та інвалідність 19:14 Вінниччину огорнуть найхолодніші дні. Чи чекати ще потепління? 18:45 Вінницький клуб «ОКС-ШВСМ» йде на осінньо-зимову перерву зі стовідсотковим результатом 18:32 Вінницька психлікарня. Дізнайтесь секрети підземель, трагедії війни та міфи play_circle_filled 17:45 За «продаж» групи інвалідності судили директора медцентру 16:56 Не було й 22 роки: Гніванська громада згадує кулеметника Владислава Ліпніцького 16:09 Зв'язок зник у липні 2024-го: Михайлівка отримала підтвердження загибелі сержанта Сірка 15:32 Вінницький «Сапфір» здобув путівку до другого попереднього етапу Кубка України 15:28 Вінницька Єрусалимка «ожила». Запустили імерсивну аудіовиставу «Слідами хасидського хлопчика» photo_camera 15:18 Молитовний будинок став спортивним центром. Історія синагоги Райхера photo_camera 15:01 Холодні квартири та обігрівачі: що варто знати вінничанам, щоб не спалити оселю 14:34 Співачка ЕФА про кліп «Дощ», натхнення Вінницею і співпрацю з Олегом Збаращуком, що розпочалась з TikTok play_circle_filled photo_camera 14:02 У Комарові чоловік підпалив себе та сина: обох госпіталізували photo_camera 13:13 Гайсинщина попрощалася з воїнами Юрієм Притулою та Віталієм Ткачуком photo_camera 12:16 Авіація Сил оборони вдарила по восьми районах скупчення ворога photo_camera 12:12 Хто частіше порушує правила — пішоходи чи водії? Ми запитали вінничан
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up