У Віталіка рак нервової системи. Батьки збирають гроші на трансплантацію кісткового мозку

У Віталіка рак нервової системи. Батьки збирають гроші на трансплантацію кісткового мозку
Віталік. У хлопчика нейробластома
  • Віталіку вісім років. Він живе у Козятині, але багато часу проводить у Вінниці та Києві.
  • Не тому що вони йому сильно подобаються. Просто вже протягом двох років він бореться з раком.
  • Скоро йому робитимуть пересадку кісткового мозку. І Віталіку знадобиться ваша допомога.

Віталік захворів навесні 2018-го. Тоді хлопчику було шість років. Його поклали у Козятинську лікарню, зробили УЗД, а після отриманих результатів їх направили до Вінниці. В онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні хлопчику поставили діагноз — нейробластома заочеревинного простору info Пухлину виявили біля лівої нирки.

Віталіку призначили хіміотерапію. Прокапали шість блоків. Після цього провели операцію з видалення новоутворення. Під час операції хлопчику пошкодили судини. У нього почала відмовляти нирка. Лікарі додали променеву терапію. А згодом ще чотири блоки таблетованої хімії.

— Ми приїжджали до Вінниці на обстеження, все було нормально. Син увійшов у ремісію, — розповідає мама хлопчика Наталя. — Десь за півроку у нього почалися болі в ручках, ніжках і спині. Ми звернулися до лікарні. Після обстежень, нам сказали, що це остеопороз info Згодом почалися болі в голові. Зробили МРТ info що показало рецидив нейробластоми з метастазами. 

Батьків з Віталіком направили до інституту нейрохірургії ім. Ромоданова. Знову здавали аналізи. І майже одразу провели операцію з видалення великої пухлини з голови. Наразі у голові Віталіка залишилися дві невеликі пухлини і ще кілька у хребті. А нещодавно, після чергової пункції, лікарі виявили метастази у спинному мозку. 

— Зараз нам знову призначили хімію. Перший блок ми пройшли у Вінниці, — продовжує Наталя. — Їздили до Києва, де Віталіку мали зробили забор його власних стовбурових клітин. Через виявлені метастази, зробити цього не вдалося. За кілька днів будемо починати другий блок хімії. Після зробимо пункцію і ще раз пройдемо МРТ. Якщо результати дозволятимуть, візьмемо ці клітини. 

Далі Віталік має пройти трансплантацію кісткового мозку. Її будуть робити з власних стовбурових клітин хлопчика. Ця процедура буде робитися у Києві. Вона платна. Вартість процедури батькам поки що не назвали, але вони вже починають збирати гроші на пересадку. 

Якщо у вас є можливість допомогти Віталіку одужати, переведіть будь-яку доступну для вас суму на банківський рахунок його мами. 


Картка ПриватБанку: 5168 7573  9810 7286 — Наталія Дидик (мама)


 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 1 по 8 грудня, які ви могли пропустити 20:03 Понеділок без морозів і снігу, але погода на тижні готує сюрпризи 19:12 Скандинавська рисова каша «рісгрін»: для кого і як її готують 19:06 Дітям загиблих, зниклих і полонених захисників влаштували спортивно-розважальну програму photo_camera Від читача 14:40 Вінницькі каратисти вибороли нагороди на Чемпіонаті світу та Кубку Європи 18:22 У Могилівці відкрили Алею пам’яті на честь полеглих військових photo_camera 17:16 Як обрати сімейного лікаря у Вінниці: усе, що варто знати 17:05 За перший тиждень зими на Вінниччині одружилися понад півсотні пар photo_camera 16:14 ТОП-6 незвичних пам’ятників Вінниччини, які варто побачити photo_camera 15:11 Вінницький лікар-волонтер Юрій Козак отримав медаль від Міноборони 14:46 З Вінниці, Тульчина і Жмеринки: люди, яких знає Україна та світ 14:12 На вашій доброті наживаються: як шахраї збирають тисячі на довірливих українцях через скриньки 13:10 Вінниця потрапила в п’ятірку найкомфортніших міст країни 12:08 Переплата майже 11 мільйонів: у тендері на утеплення Вінницького політеху виявили завищені ціни 11:04 Сюрприз під ялинку чи загроза? В Україні виявили понад 20 тисяч небезпечних іграшок 10:00 Хто годує Вінниччину: представляємо ТОП-10 господарств аграрної еліти області 09:06 Найдовше святкове намисто в Україні: у Подільському зоопарку встановили рекорд photo_camera 08:22 Сьогодні вітаємо Михайла та Григорія. Історія, заборони та прикмети 7 грудня 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up