«Трансплантація не дала бажаних результатів»: триває збір коштів для Дмитрика Шилова

«Трансплантація не дала бажаних результатів»: триває збір коштів для Дмитрика Шилова
Дмитрик Шилов
  • Понад рік вінничанин Діма Шилов бореться з раком. Спочатку в нього це виходило добре, але потім хвороба почала брати над ним верх.
  • Бажаних результатів не дала навіть перша трансплантація кісткового мозку. Зараз хлопчик готується до другої. 

Вперше про Дмитрика Шилова ми написали ще рік тому. Його мама Ольга розповідала нам, що він народився здоровим. До десяти років майже не приймав пігулок, мама говорила, що її Дмитрик був міцною дитиною. А потім одним ранком Діму знудило і почалася метушня, лікарні, діагнози. 

Спочатку хлопцеві ставили гастрит, потім заспокоювали здуттям живота, врешті, шокували УЗД-знімком великої пухлини в животі і діагнозом — лімфома. У житті хлопця з’явилося ще більше лікарень, ліків, а також хіміотерапій. 

У червні цього року ми говорили з мамою однокласника Діми Світланою Стоколос. Вона допомагала родині у зборі коштів на лікування. Світлана розповідала, що у Діми майже повністю зруйнований імунітет і невтішні показники крові. 

«За майже рік лікування Діма пройшов шість курсів хімії. До лютого його стан покращувався, а потім стався рецидив і він знову потрапив до лікарні. Мама майже одразу хотіла перевезти його до Києва, але вінницькі лікарі не відпускали. За кілька місяців Дімі сильно погіршало, у Вінниці йому вже нічим не могли допомогти, тому відпустили і мама терміново повезла його в «Охматдит»», — розповідала Світлана. 

Після стабілізації його стану, 16 жовтня в столичній лікарні «Охматдит» Дмитрику провели трансплантацію кісткового мозку. Близькі вже повірили в перемогу над хворобою, але почалася реакція відторгнення трансплантата. Тобто клітини донора почали атакувати клітини дитини. Діму обсипало, але ліки, що виписували лікарі, не допомагали.

— Усі ми були шоковані. Адже буквально за кілька днів до цього Дмитрика перевели у денний стаціонар, ми видихнули з полегшенням. Але пішла ця реакція. Ліки не допомагали. Плями на тілі трішки зменшились, але нікуди не зникли, — розповідає хрещена хлопчика Надія Дмитрієва.

Надія говорить, що зараз Діма знаходиться в «Охматдиті». Приймає чимало препаратів, займається з реабілітологом, проходить обстеження і готується до аутотрансплантації. Тобто Діма стане донором для самого себе. 

— Дмитрик приймає гормони, від них він покрушлішав, але бажаного результату поки що немає. Процедуру мали провести у цей четвер, але через низькі показники аналізв перенесли на вівторок, — продовжує Надія. 

Наразі відкритий збір коштів на лікування Дмитра. Точної вартості процедури та подальшої реабілітації родина та волонтери не знають. Але просять усіх небайдужих, у разі такої можливості, підтримати їх фінансово. 

Карта ПриватБанку:

5168 7520 1040 3411 — Ольга Ганзер-Шилова (мама)

Читайте також:

«Перед цим його побили»: що з хлопцем, якого нещодавно переїхав потяг під Козятином

В Україні затвердили нові правила руху для людей на візках: де можна їздити

Коментарі (1391)
  • Masha Mitryak
    +++++++++++++++++++++++++++++++++
  • Анатолий Александрович
    ++++
  • Тетяна Назарова
    +++++++++++++
  • Ruslana Semenyuk
    +++++++
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Профілактичний огляд за держкошт: як вінничанам після 40 років безкоштовно перевірити здоров'я photo_camera 20:10 На Замкову гору у Вінниці витратять ще 726 тисяч гривень: оголошено новий тендер на флагшток photo_camera 20:03 Столітнє скло з-за океану: меценатка передала вінницькому музею колекцію десертного посуду photo_camera 19:47 На Соборній розпочинають тестування нових рішень для ефективної роботи громадського транспорту «Прес-служба Вінницької міської ради» Від читача 08:58 Підтримка ветеранів починається з розуміння, знань та готовності бути поруч 19:05 Понад 350 тисяч квадратних метрів за тиждень: на яких автошляхах Вінниччини латали ями 18:18 Мистецтво на стінах: де у Вінниці шукати унікальні мозаїки та сграфіто photo_camera 18:01 Майже рік ґвалтував та шантажував неповнолітню: судитимуть 23-річного чоловіка з Гайсинщини 17:33 Балтійський циклон ламає літні плани: синоптики назвали найхолодніші дні цього тижня 17:32 До 11 градусів у квартирах, а платіжки — по 6 тисяч: чому мешканці судяться з Ладижинським коледжем? 17:09 Мерія Вінниці хоче Toyota Camry майже за 2 мільйони гривень. Навіщо? 17:00 Трамваям — зелене світло, автомобілям — обмеження: які зміни чекають на Соборну photo_camera 16:42 Від дитячих стартів до професійних двобоїв: як минув «Кубок Поділля 2026» play_circle_filled photo_camera 15:37 Годинами чекали на зупинках: у місті виникли проблеми з рухом маршруток play_circle_filled 15:24 Рятувальникам довелося розрізати машину: деталі трощі на трасі під Літином 15:18 Алкоголь у крові та 17 тисяч у кишені: як водій намагався уникнути адмінпротоколу 15:14 Понад 41 тисяча євро повз митницю: на Вінниччині затримали жінку з пачками грошей play_circle_filled photo_camera 12:50 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 12:36 Юних вінничан прийняли у козаки на кургані Данила Нечая 11:48 Авто спалахнуло під час руху, а вогонь із трави знищив хату: деталі пожеж в області photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up