Біля Книжки минулого тижня затримали правоохоронця, який їхав на краденому авто БМВ Х5. Хм… Цікаво. Може купив по техпаспорту авто, тому типу і крадене підсунули? Такі будуть відмовки у начальника обласної поліції Антона Шевцова і прес-офіцера Анни Олійник? Давайте поглянемо трохи вглиб.
А все почалось 25 лютого. Нові патрульні разом з прокуратурою та активістами “Дорожнього контролю” зупинили «BMW» X5, який значився у базі як «крадений». За кермом був правоохоронець. Пізніше з анонімних джерел стало відомо, що це начальник відділу кадрів міської поліції Олександр Чепіль. Оце так… Піполковник. У 2014 - колишній начальник сектору №3 відділу дільничних інспекторів міліції Вінницького міського відділу міліції. У 2015 – заступник начальника міської міліції Юрія Куцого. У 2016 – вже начальник відділу кадрів міської поліції. О це так кар'єрний ріст! Про те як затримували і хто, можна почитати у статті журналіста RIA/20minut.ua Наталії Гончарук.
Але давайте поглянемо глибше – у декларацію майора Олександра Чепіля. За 2014 рік Олександр заробив 60 тисяч 613 гривень. Тобто, на місяць – 5015 гривень. Не густо, щоб кататись на Х5, в якого розхід палива не менше 12 літрів на 100 км – тобто 240 гривень. Члени його сім’ї, а саме дружина та син, заробили за рік 10 680 гривень. Тобто – по 445 гривень. Не знаємо скільки років синові, але якщо дружина і заробила ті 10 тисяч гривень сама – то це виходить що зарплата у неї 900 гривень.
В декларації підполковника Олександра Чепіля вказано, що у 2014 році він заробив 60 613 гривень
Прогугливши Чепіля, викидає кілька посилань. Чепіль – кращий співробітник міліції 2015 року. А в 2014 році його нагородила міська рада, як кращого міліціанта!
Але цікавіше що ми бачимо далі у декларації Олександра Чепіля – одні прочерки і більше нічого. Ані майор, ані його близькі родичі не мають жодного нерухомого майна! У розділі «транспортні засоби» - теж одні прочерки. Але ми вже бачимо, що майор їздив на краденому авто. Може і нерухомість у нього записана на підставних людей?У розділі "Про нерухоме майно" Олександр чомусь не вказав жодного майна, ані на ньому, ані ні родичах. Я це перевірю.
Нещодавно я писав про декларації начальників відділів поліції в районних центрах нашої області. Начальник поліції Хмільника теж не вказав ніякого майна, але ми «копнули» глибше і дізнались що майно є – три земельних ділянки, квартира і два будинки! А на питання «Чому у декларації прочерки?», відповів, - «Так сказали у відділі кадрів». То що у вас там твориться панове поліцейські?
Я вимагаю у начальника обласної поліції Антона Шевцова конкретний дій: взяти на контроль цю ситуацію з затриманням непростого поліцейського і провести внутрішнє розслідування щодо штрафмайданчика і тих людей, які замішані у викрадені автомобілів. Прокуратуру теж запрошуємо долучитись до флешмобу. "Очищення влади" має проходити не тільки на папері панове! "Очищення влади" має проходити не тільки на папері! Буду вдячний за репост!