Ціна блокади або країні потрібен діалог

Ціною блокади може бути нульове зростання нашого ВВП в цьому році та вірогідна 20 % девальвація гривні до 30-32грн/$.  Ми можемо втрачати по 170 мільйонів доларів на місяць валютноі виручки. B результаті сальдо поточного рахунку платіжного балансу може погіршитися приблизно на 2 млрд доларів. Продовження блокади до кінця року може уповільнити зростання ВВП до 0,1 -1,5% в поточному році. 
Я би не хотів давати оцінку цим подіям, оскільки така оцінка буде негативно сприйнята значною частиною українців. Неважливо якою – тією, що вимагає її зняти або тією, що підтримує блокаду. 
З приводу блокади є багато протилежних думок.  Починаючи від “Блокаду ми не підтримуємо, але й вчинити нічого не можемо” та закінчуючи “Нехай знімають блокаду, аби не виключали світло” або “Нехай відключають світло, але блокада триватиме”. 
Україні потрібен діалог. Під час діалогу мають враховуватись усі ці різниці в поглядах, що існують в країні. Kонстатація розбіжностей та обережне висловлювання можливих шляхів їх подолання - єдиний шлях вирішення кризи.

Коментарі (7)
 • Alexey Shytov

  Диалог возможен только с применением невербальных методов убеждения- таких как Ураган, Смерч, Точка У. Как говорил капитан Смоллет: "Я закую вас в кандалы и предам справедливому суду".

  Съезди на передок - попробуй там диалог начать))))

  Андрій Тимчук reply Alexey Shytov

  згоден
 • Дмитро Герус

  Кого з ким?
 • Anonymous

  Коментар видалено...

  Purgen Purgen reply Anonymous

  Некуй этим ребятам было туда ехать.

  Anonymous reply Purgen Purgen

  Коментар видалено...

Многих наших сограждан наверняка интересует вопрос:  как же нам удастся погасить долги в 2017-2019 гг.?...

Отставку главы Минагрополитики Тараса Кутового следует расценивать как очевидный симптом близости земельной реформы, одним...

Ціною блокади може бути нульове зростання нашого ВВП в цьому році та вірогідна 20 % девальвація гривні до 30-32грн/$.  Ми...

Безвизового режима c EC раньше июля не будет

По нашим биометрическим паспортам весной  мы уже точно не попадем в ЕС. Даже если в июне такое решение решение...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up