Ціна блокади або країні потрібен діалог

Ціною блокади може бути нульове зростання нашого ВВП в цьому році та вірогідна 20 % девальвація гривні до 30-32грн/$.  Ми можемо втрачати по 170 мільйонів доларів на місяць валютноі виручки. B результаті сальдо поточного рахунку платіжного балансу може погіршитися приблизно на 2 млрд доларів. Продовження блокади до кінця року може уповільнити зростання ВВП до 0,1 -1,5% в поточному році. 
Я би не хотів давати оцінку цим подіям, оскільки така оцінка буде негативно сприйнята значною частиною українців. Неважливо якою – тією, що вимагає її зняти або тією, що підтримує блокаду. 
З приводу блокади є багато протилежних думок.  Починаючи від “Блокаду ми не підтримуємо, але й вчинити нічого не можемо” та закінчуючи “Нехай знімають блокаду, аби не виключали світло” або “Нехай відключають світло, але блокада триватиме”. 
Україні потрібен діалог. Під час діалогу мають враховуватись усі ці різниці в поглядах, що існують в країні. Kонстатація розбіжностей та обережне висловлювання можливих шляхів їх подолання - єдиний шлях вирішення кризи.

Коментарі (4)

Анонім

Ви не авторизовані

  • Дмитро Герус

    Кого з ким?
  • Клименко

    Послушай сюда, "экономист".  Ты подсчитываешь какие-то там убытки? А количество наших ребят - убитых, покалеченных, тех кто в плену находится тебя не волнует? Не все в этом мире ВВП меряется. Торговать с агрессором - аморально. Прикрывать ублюдков наживающихся на крови тем более. Подумай о такой категории как совесть. Если она для тебя еще не совсем виртуальной стала.

    Purgen Purgen reply Клименко

    Некуй этим ребятам было туда ехать.

Ціною блокади може бути нульове зростання нашого ВВП в цьому році та вірогідна 20 % девальвація гривні до 30-32грн/$.  Ми...

Безвизового режима c EC раньше июля не будет

По нашим биометрическим паспортам весной  мы уже точно не попадем в ЕС. Даже если в июне такое решение решение...

Следует понимать, что даже по самым осторожным оценкам специалистов, решение о повышении минимальной зарплаты до 3200 грн....

Многие сильно огорчились результатами референдума в Великобритании. Однако ! Eсть повод для позитива в нашей экономике....