Віолета ГЛУШКО
Віолета ГЛУШКО
0632262218

Блог журналиста 20minut.ua 

Віолета ГЛУШКО - Всі Статті (10)

Колишній банкір Дмитро Софина створив управлінську компанію, що допомагає ОСББ Бухгалтерія, боротьба з боржниками, прибирання території - все надається онлайн Зараз у компанії 27 будинків у обслуговуванні. Але вони хочуть керувати ОСББ всієї країни

Жаркий літній день – чудова нагода для прогулянки річкою. Журналіст 20minut.ua прокатався на теплоході «Ляля Ратушна», що курсує на Сабарів та з’ясував, як зробити поїздку ще приємнішою.

Журналісти 20minut.ua/RIA вирішили перевірити човни та катамарани на Вишенському озері. Чи безпечні вони та скільки коштує задоволення?

Вінницькі студенти технолого-економічного коледжу сьогодні, 12 травня, в ресторані «Прайм» вчились заварювати еспресо та збивати ідеальну пінку для капучіно. З новою для них - професією бариста їх ознайомили в рамках програми «Сервіс по-вінницьки» від департаменту адміністративних послуг.

На этой неделе тренировались интенсивно и без послаблений. У многих участников наблюдается первый существенный прогресс. Стали легче даваться упражнения. Теперь тяжело только во время интенсивной работы. Между подходами участники успевают восстановиться и отдохнуть для следующего сета упражнений.

Дмитро Савченко та Ігор Мосійчук зараз дають прес-конференцію у Вінниці готелі "Поділля". На місці праціє наш кореспондент

Прибирання набережної «не Рошен» набирає популярності. Все більше вінничан відкладають свої суботні розваги та справи, щоб помахати мітлою чи сокирою біля річки в компанії таких же відчайдушних охочих зробити користь для свого міста.

Біля пунктів тестування сьогодні мандраж. Школярі та ті, хто хоче стати студентами, мають сьогодні проходити тестуваня з української мови та літератури.

Дерево дитячих бажать рясно вродило. Сьогодні, у День Святого Миколая, усі дитячі бажання, що були написані на дереві, вінничани виконали.

Сьогодні, 16 червня, о 14:00 під стінами вінницького міського суду зібрались активісти ВО Свободи, Самооборони, Народної Волі, Правого сектору, Люстраційного комітету та інших організацій. Вони протестували проти позовів лікарів Тетяни Антонець та Віктора Власюка, яких звільнили на сесії облради через недовіру громадськості.

keyboard_arrow_up