Журналісти перевірили катамарани та човни на Вишенському озері

Журналісти перевірили катамарани та човни на Вишенському озері
Журналісти 20minut.ua/RIA вирішили перевірити човни та катамарани на Вишенському озері. Чи безпечні вони та скільки коштує задоволення?

В погоні за незабутніми враженнями двоє журналістів, не вміючи ні плавати, ні веслувати, вирушили на озеро. В результаті-  покатались і на човні, і на катамарані. Записали відео-селфі на середині Вишенського озера та навчились, як виїжджати із бухти, пригинаючи голову.


На вході в бухту, яка знаходиться біля рятувальної станції в парку Дружби народів, кореспондентів зустріла жінка-адміністратор. В прокат здаються човни та катамарани. Є нові, а є старі - радянські. Одна година катання - 40 гривень, півгодини - 20 грн. З собою потрібно мати документ, який залишається у адміністратора.

Вирішили спочатку перевірити човен. Запитуємо у адміністратора, як ним кермувати?

Відео дня

- Ось є інструкція, тут можете почитати, - відповідає жінка.

Як кермувати практично нам не показали. Проте адміністратор була люб’язною та всяко допомагала порадами і підбадьорювала.

Перед тим, як сісти в човен, кореспонденти отримали жилети та рятувальний круг.

Човен нам дістався радянський з подвійним покриттям - металевим та дерев’яним. На дерев’яному в декількох місцях є дірки. В човні валялись пластикові стаканчики від попередніх користувачів. В бухті пришвартовані і нові човни, вони легші та новіші. Для романтичного побачення - підійдуть краще.

З собою в човен журналісти взяли друга, який має досвід веслування, але з бухти вчились виїжджати самостійно. На це витратили хвилин 20. Щоб виїхати з бухти, потрібно проїхати під містком. Він дуже низький, тому коли виїжджатимете – пригинайте голову. Загалом, опанувавши греблю, журналісти майже переплили озеро і вдало повернулись. Катались цілу годину. Цього цілком вистачило, щоб навчитись веслувати, навіть якщо вперше на човні і не вмієш плавати.

Після човна, кореспонденти пішли випробовувати катамарани. Там лише два посадкових місця, тому друга залишили на березі. Кермувати ними легше ніж човном, принаймні зрозуміліше.

- Може візьмете, легший катамаран? - радила адміністраторка журналістам.

Однак кореспонденти обрали класичний, теж радянський. З управлінням розібрались без проблем. Набагато важче було проаналізувати переваги і недоліки від такої прогулянки. Плюси: невисока ціна, небуденно, гарні краєвиди, круті селфі, фізичне навантаження на ноги, може замінити звичайний велосипед. Недоліки: під час поїздки дуже шумить, нормально проговорити не вдасться. Коли одному набридне крутити педалі, другому стане дуже важко. Якщо їх взагалі не крутити, почне трохи зносити до берега. Катамаран – не краща ідея саме для романтичної прогулянки. Доречніше взяти човен.

Як працює бухта
Відпочити на воді можна з 12.00 до 20.00. З маленькими дітьми покататися на човні або катамарані не вийде.  Дітям до семи років йти на плавзасоби заборонено. Вінничанам, яким ще немає 16 років, потрібно мати з собою батьків. Поряд є рятувальна станція, однак коли журналісти робили свій експеримент - жодного рятувальника там не було.

Жилети та рятувальний круг вам видадуть перед плаванням. Обов’язково майте з собою документ, його ви залишите як заставу. Не пустять вас на човен і якщо ви не вмієте плавати. Однак це на папері. Насправді ж обоє журналістів, які плавати не вміють, дві години були на воді.

Кореспонденти обходили і інші пляжі міста, але катамаранів та човнів на прокат там не було.

Читайте також:

Перевірили на собі. Атракціони в парку: що, по скільки, і як страшно?

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Анонім
    жахливо все
  • Black Jo
    Чому в "20 хвилин" завжди такі жахливі фото?
  • Анонім
    Плавать они не умеют! Я бы помер от стыда.
    Дарья reply Анонім
    Ну не всі такі спритні як ти, ти взагалі красава.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:09 Що варто знати про кліщів? У МОЗ розповіли, як вберегтися 09:51 На Вінниччині за добу згоріли 17 гектарів екосистем та вісім будинків photo_camera 09:13 На Жмеринщині зіткнулися легковик та маршрутка: є загиблий та семеро поранених photo_camera 08:01 Сьогодні — Великдень. Історія, традиції та прикмети 20 квітня Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up