Євгеній ІЛЬЧУК
Євгеній ІЛЬЧУК
380930080078
Євгеній ІЛЬЧУК - Всі Статті (135)

Одесские работники из центра обслуживания граждан прошли 24 учебные программы и больше ста тестов. Учились они, не отходя от своих компьютеров, планшетов или смартфонов, благодаря сервису винницких айтишников.

Марафон за компьютером. За 24 часа винницким айтишникам нужно было предложить решение для одной из проблем нашего города

Андрій Карпович з першого курсу навчання в медичному університеті почав працювати та здобувати досвід. У 2014 році він відкрив власний оздоровчий центр кінезітерапії “Кінезіс”. Каже, що в бізнесі головне не зупинятись та постійно його розвивати.

Які на сьогодні політичні вподобання вінничан та чи чи готові наші земляки йти на вибори? Політтехнологи та політологи розповіли RIA, що чекати на місцевих виборах, які настрої у вінничан та як політики змагатимуться за голоси.

Галину Причишину та Спартака Бужора криза не злякала. Подружжя відкрило кафе "Въно" у центрі Вінниці. Власники кажуть, що працювали у ресторанній сфері, а у 2014 році вирішили робити власну справу. Дізнайтеся, на що потрібно звертати увагу під час відкриття бізнесу та як правильно розставляти пріоритети.

Вперше у Вінниці пройде студентський кубок з підтягування. Дізнайся, у якому вінницькому вузі навчаються найсильніші студенти та повеселись на вечірці у нічному клубі

Євгенія Маркова зробила свій бізнес в 39 років. Жінка готує обіди, а кур’єри доставляють їх замовнику. Євгенія почала свій трудовий шлях з 13 років. Працювала вихователькою та продавщицею. У травні 2015 року вона вирішила робити власну справу.

Олександр Макодай у 25 років відкрив власну перукарню. Хлопець має дві вищі освіти. Бізнесмен спочатку працював у Вінницькій податковій інспекції, а потім перейшов до приватної компанії. Зараз він власник барбершопу.

Аліні Новинюк 28 років. Дівчина працювала тренером з тхеквандо, бухгалтером та менеджером. Зараз вона власниця спортивного центру. Перший зал дівчина відкрила у 2013 році, а другий - у 2015. Про власну справу Аліна почала думати з 20 років.

Дмитро Уманець, 30 років. Підприємець працював юрисконсультантом, продавцем та різноробочим. Зараз він власник консалтингово агентства. Дмитро з працівниками створює сайти та займається їх дизайнерським оформленням, а також розробляє графічні матеріали як онлайн, так і офлайн. Фірму чоловік відкрив шість місяців тому.

keyboard_arrow_up