Вадим ПАВЛОВ

Вадим ПАВЛОВ

+38(063)7383803
Головний редактор RIA/20minut.ua
Вадим ПАВЛОВ - Всі Статті (114)

Журналісти RIA/20хвилин 20 хвилин Вадим Павлов та Віталій Павловський провели ще одне розслідування стосовно незаконної автозаправки. На цей раз у Хмільнику. Наливайка без жодних документів працювала кілька років в 70 метрах від відділення поліції. Слідчі відкрили кримінальне провадження, а головне управління призначило перевірку.  Тому що в поле зору наших журналістів потрапив один з керівників поліції Хмільника, який користується шикарною AUDI A8, але чомусь не вніс її в декларацію. Та й і паркує він своє авто на території незаконної заправки.  

Вже кілька місяців за журналістами RIA/20 хвилин та їх друзями стежать невідомі люди.  Вони міняють автомобілі, змінюють номерні знаки, які іноді не можливо «пробити» по базах.  Один з таких автомобілів з «спостереження» ми вичислили. Все зняли на відео.  Розповідаємо все по черзі.  

У Вінниці є кілька АЗС «Спектр-Ойл», які працюють вже не один рік. Журналісти RIA/20 хвилин провели розслідування щодо цих автозаправок.  Розповідаємо, як податкова скасовує ліцензії на продаж пального, а суди чомусь скасовують постанови. А ще, хто тримає ці автозаправки й хто допомагає їм працювати, не дивлячись на порушення. Тут і чернівецький прокурор, працівники поліції, судді й люди, пов’язані з криміналом.  

Родина Козлових була вимушена через війну разом з чотирма патронатними дітьми та однією рідною донькою покинути власну домівку в Дружківці. Як сім'я з семи людей порається з усіма труднощами на їхньому шляху? Розповідаємо у матеріалі.

Майже два роки повномасштабного вторгнення. Рожеві окуляри зняли навіть найоптимістичніші люди. Потрібно говорити правду — ми в дуже скрутній ситуації. У ворога багато нелюдей, техніки, шахедів, ракет, дронів-камікадзе. І вони не будуть зупинятися. У них ціль одна — знищити нас і забрати наші землі. Ми маємо боротися. Маємо допомагати армії.

Журналісти RIA/20хвилин Вадим Павлов і Віталій Павловський провели власне розслідування щодо незаконної торгівлі і виготовлення цигарок поза Законом. Викрили кілька точок продажу цих цигарок і вийшли на цех, де займалися виготовленням контрафакту  Розказуємо усю історію і куди ведуть ноги. 

У суботу, 4 листопада, в ресторані «Арталь» виник конфлікт між двома компаніями. В одній були працівники військової контррозвідки СБУ (Київ), в іншій — військовий.   Чому виник конфлікт, який переріс в бійку? Очевидці події розповіли деталі. А як ситуацію цю прокоментували в поліції та у військовій прокуратурі?

Журналісти RIA/20minut.ua переглянули електронний архів українського визвольного руху і знайшли понад 100 документів, де згадується Вінниця до і після війни.  Тут і про розстріли і катування вінничан, і про сморід від трупів в Центральному парку, і про останній прощальний лист перед самогубством колишнього начальника НКВС у Вінницькій області. Від деяких рядків в цих документах холоне кров.

За виправдовування війни росії проти України, за посягання на конституційний лад та цілісність нашої країни мають судити вінницького митрополита Іонофана.  Справу мали б почати розглядати кілька місяців тому. Але судді Тульчинського районного суду один за одним пішли в самовідвід.  Причина в усіх одна — про неї у нашому матеріалі. 

Водій «Кадилаку», якому лише 22 роки, на Соборній отримав штраф по 130 статті.  Ми дізналися хто цей водій і що за ним тягнеться.  Тут і бійки битками та ногами в обличчя, і кілька 130, хуліганки та непокора поліції. 

keyboard_arrow_up