Вадим ПАВЛОВ
Вадим ПАВЛОВ
+38(063)7383803
Головний редактор RIA/20minut.ua
Вадим ПАВЛОВ - Всі Статті (92)

Капітан Роман Карпов воював у складі 95 бригади. Загинув 23 квітня неподалік міста Ізюм в Харківській області. Вже три тижня він і ще кілька його побратимів лежать мертві посеред поля. Мати загиблого воїна вимагає у військових забрати з місця бою тіло її сина.

В ніч з п’ятниці на суботу, в ресторані «Аура» сталася стрілянина. Постраждали два чоловіки. Журналісти RIA/20minut.ua з власних джерел дізнались, що стріляли в працівників СБУ, які відпочивали в цьому закладі. Хто саме стріляв? Про це та інше — в нашому розслідуванні.

Вероніка Іщук померла 15 січня, дівчинці було два з половиною місяці, відтоді дитину не поховали. Тіло лежить у кімнаті, захаращеній речами, у ванночці, закутане у пелюшки. Про цей факт відомо службі у справах дітей Літинської громади, у поліції, але батьки не ховають дитину. Чому? Журналісти 20minut.ua з’ясовували це на місці страшної події у — селі Українка Літинської громади.

У Вінниці, другого листопада, вінницьким громадам передавали нові службові поліцейські авто.  Власні джерела 20minut.ua повідомили журналістам, що нібито мінімум п’ять авто — з пробігом.  Розбирались з усім цим. Чи справді все так?

Активісти з «Дорожнього контролю» впевнені, що директор «Зеленбуду» Ігор Любовський та його сім’я збагатились через різноманітні корупційні схеми. Сьогодні, 14 жовтня, вони влаштували автопробіг і побували під таунхаусом на Зарічній, що йде паралельно Бугу біля Київської.  За їхньою інформацією, цей таунхаус, вартість якого складає 160 тисяч доларів, належить сім’ї очільника «Зеленбуду». І не тільки він.  А тим часом атракціони у парку оцінили від 260 грн. І це зацікавило активістів з «Автомайдану Вінниччини».

Наприкінці липня у Вінниці зникла родина Казьміних. Вони виїхали в сторону Житомира і зникли.  Вже за тиждень їх знайшли в Закарпатській області, живими та неушкодженими. Нібито вони їхали на відпочинок.  Але журналісти RIA розкопали те, що ця родина валютників просто накивала п’ятами...тому що взяли у борг сотні тисяч доларів.  В поліції вже є п’ять заяв про шахрайство. А у редакції в розпорядженні є відео, коли валютники знайшли свого «колегу по цеху» в одному з готелів...у Луцьку.

Начальник вінницької обласної поліції Іван Іщенко 19 лютого влаштував бенкет зі своїми заступниками в дитячому таборі МВС під Гостевією.  Все це на відео зафіксували журналісти RIA, представники громадських організацій і активісти Дорожнього контролю.  Що там відбувалось? Про п’янку, втечу поліцейських лісом і погрози обшуками — у матеріалі.

Вибухи на складах під Калинівкою показали, як люди можуть організуватись і рятувати незнайомих людей, при цьому ризикуючи залишити своїх дітей сиротами. Як усе відбувалося з перших хвилин у «пеклі» –  у розповіді наших героїв

Конгрес RIA зібрав в Одесі своїх менеджерів, it-фахівців, маркетологів і журналістів. Говорили про перевірений інтернет, про те, як необхідно чути і клієнтів, і читачів; як бути першим в Україні і надалі знову і знову дивувати!

keyboard_arrow_up