Вадим ПАВЛОВ
Вадим ПАВЛОВ
+38(063)7383803
Головний редактор RIA/20minut.ua
Вадим ПАВЛОВ - Всі Статті (107)

За виправдовування війни росії проти України, за посягання на конституційний лад та цілісність нашої країни мають судити вінницького митрополита Іонофана.  Справу мали б почати розглядати кілька місяців тому. Але судді Тульчинського районного суду один за одним пішли в самовідвід.  Причина в усіх одна — про неї у нашому матеріалі. 

Водій «Кадилаку», якому лише 22 роки, на Соборній отримав штраф по 130 статті.  Ми дізналися хто цей водій і що за ним тягнеться.  Тут і бійки битками та ногами в обличчя, і кілька 130, хуліганки та непокора поліції. 

В Кирнасівці кілька днів тому жорстоко убили 26-річну Ганну Чернишевську, яка працювала лаборантом в Тульчинській лікарні. Вбивали та катували її на очах у п’ятирічного сина.  Журналісти 20хвилин дізналися деталі трагедії, а ще кого саме звинувачують в убивстві молодої дівчини. Як виявилося, це не перша кримінальна справа обвинуваченого. Він — військовий.  Що розповідають подруги убитої, і що зараз з підозрюваним?  

Сергій Сокиран і Микола Заремба — колишні топ-працівники поліції Вінницької області.  З 2019 року вони — обвинувачені у справі стосовно привласнення і розкрадання грошей Нацполіції. Що зараз з судом, чому справу досі не розглянули?   

У п’ятій серії подкасту «Не вбивай. Себе» ми говоримо про алкогольну залежність у військових і про те, як родичам реагувати на ці події  Як говорити, що говорити, як себе поводити?  Лікар психіатр та психолог Гліб Головатий дає поради.   

У четвертій серії «Не вбивай. Себе» ми говоримо про алкогольну залежність у тих, хто повертається з війни з бойовим стресом чи розладом.  Лікар психіатр та психолог Гліб Головатий розказує, які перші кроки потрібно зробити бійцям, щоб перестати вживати. 

Друге лютого 2015 року для українців став скорботним днем – пішов з життя лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко. Його автомобіль зіткнувся з молоковозом о 8.20 ранку у Дніпропетровській області. За собою Кузьма залишив слід… справжньої людини.

Третій епізод серії подкасту «Не вбивай. Себе» ми записали з психологом Олександром Корольовим.  У цьому випуску ми говоримо про те, що робити коли «криє» і з’являються флешбеки, та як взяти себе в руки.  А ще розказуємо про ізраїльську модель подолання стресу під назвою «BASIC Ph».

Другий епізод серії подкасту «Не вбивай. Себе» ми записали з Олександром Корольовим. З психологом, який допомагає військовим подолати емоційні «гойдалки».  У цьому випуску ми поговорили про перші дзвіночки, коли треба звернути увагу на симптоми стресу і його наслідки. 

Головний редактор RIA/20 хвилин Вадим Павлов разом із психологом Володимиром Скосогоренком розпочинають серію подкастів «Не вбивай. Себе» про посттравматичний стресовий розлад у бійців.  У першому випуску говоримо про все, що пов’язано з ПТСР. Чи всі військові його переживають і як він проявляється. 

keyboard_arrow_up