Євгеній ФРОЛОВ
380677307425
Євгеній ФРОЛОВ - Всі Статті (277)

Тисячі поранених, сотня убитих. Вогнепальна зброя з обох сторін. Чи стане Україна другою Югославією, зараз залежить від кожного з нас

Українською “міста-побратими”, а англійською буде “sister cities”, тобто “місто-сестра”. Все логічно. Бірмінгем - наш брат, Вінниця - йому сестра. Наскільки схожі між собою родичі, з'ясовували у подорожі п'ятеро вінничан

Вулиць з одностороннім рухом у Вінниці побільшало. З четверга, 16 грудня, вулиці Інтернаціональна та Кропивницького, що знаходяться в центрі міста, стали односторонніми.

"Історичне рішення", за словами вінничанина Сергія Щетініна має прийняти Вищий адміністративний суд завтра, 28 жовтня. Подавши позов проти президента і Верховної Ради, пан Щетінін вимагає визнати неконституційним закон, за яким цього тижня будуть голосувати на місцевих виборах. Уникаючи відкритої сутички з вінницьким "Дон Кіхотом", представники цих державних органів відмовляються з’являтися на судових засіданнях.

У суботу неподалік від Вінниці сталася аварія, що забрала чотири життя. Компанія молодих людей у "Дев’ятці" їхала на весілля - на зустріч їм на шаленій швидкості вилетіла "Шкода". Машини зіткнулися. Вижити пощастило лише 24-річній вінничанці.

У кайданах повернувся в Вінницю водій "Опеля", який два роки тому на пішохідному переході Соборної збив двох 17-річних дівчат. Олена Масляєва загинула на місці пригоди, її подруга Яна Гижицька з важкими травмами опинилась у лікарні. А водій втік від правосуддя на довгих два роки

Обнюхавши скриньку №81 камери схову Вінницького вокзалу, собака подала сигнал. Але, коли міліціонери відкрили дверцята, на них чекало розчарування.

На фестивалі "Підкамінь-2010", що відшумів на Львівщині, Вінниця була представлена як музикантами, так і звичайними глядачами. Найяскравіша подія фесту - виступ наших земляків із "ТІКу", який зібрав під сценою найбільше людей

Відпочиваючи на пляжі разом зі своєю сім'єю, 39-річний вінничанин Сергій Костюк несподівано для себе став рятувальником. Він витягнув з річки трирічну дитину, що потонула... метрів за вісім від берега.

На выходных в Калиновке пройдут открытые соревнования по драгрейсингу. Гонщики со всей Украины, и не только, будут меряться количеством "лошадок" под капотом своих автомобилей. Главный приз соревнований - кубок мэра Винницы.

keyboard_arrow_up