Ольга ЛИТВЕНЮК
380972661093
Ольга ЛИТВЕНЮК - Всі Статті (2230)

Они работают по 15-16 часов в сутки. Им звонят, когда в доме ЧП: прорвало водопровод, нужно поменять кран, заклинил звонок или просто… нужно перенести мебель. Звонят в основном девушки и женщины - от 18 до 40 лет

Вона все життя закохувалась, але так і не вийшла заміж, започаткувала моду на чорне, переодягнула жінок в костюми та брюки, заробила 160 мільйонів, але так і не купила свого будинку, її домом став готельний номер.

Тамада – розпорядник бенкету, ведучий свята, незамінна людина на весіллі, корпоративах і навіть днях народження. А ще це може бути непоганим підробітком, або ж навіть основним джерелом доходу

Чи знаєте ви, що негатив з’явився пізніше, ніж винайшли прообраз сучасного фотоапарату, перший фотопапір був з асфальту, точніше на мідну або скляну пластину наносився асфальтовий лак, а найперші пристрої для фотографування з’явилися в Древній Греції.

З першого липня реєстрація підприємців здійснюється за новою-старою системою. Новою, тому що змінилась сама система, в зв’язку з підпорядкованістю державних реєстраторів Укрдержреєстру, а старою – бо для, охочих відкрити власну справу, по факту нічого не змінилось.

За минулий рік 56 вінницьких сімей взяли позику на житло по державній програмі. Це переважно молоді люди до 35 років, працівники бюджетної галузі та підприємці. З першого січня видача нових кредитів тимчасово призупинилася

За словами експертів, найбільший вплив на вартість бензину матимуть курс та вартість нафти. І якщо теоретичне подорожчання долара до 8,4 гривні, на ціні бензину не відобразиться, то при більш суттєвій девальвації – вартість А-95 може підскочити до 13 гривень

- Біля дільниці по Свердлова 79, це приміщення бібліотеки, ми помітили групу осіб із ксерокопією списків виборців, - повідомив голова вінницького обласного осередку комітету виборців України Владислав Телень.

В зв’язку з вборами, з 20 жовтня вінницькі правоохоронці працюють в посиленому режимі. Про це повідомила Прес-офіцер обласної міліції Анна Олійник.

Несподівано. Деякі населенні пункти Вінницької області почали лідирувати за кількістю виборців, які голосуватимуть вдома.

keyboard_arrow_up