Марія МАРКОВСЬКА

Марія МАРКОВСЬКА

0974784033
Марія МАРКОВСЬКА - Всі Статті (11)

З телеекранів нас запевняють, що армія усім забезпечена. Яка насправді ситуація на передовій і яких речей найбільше потребують українські військові дізнавалась журналіст 20minut.ua.

Посттравматичний синдром – це те, що роз’їдає мозок солдата вже після повернення з фронту. Врятуйте вашого рідного ветерана, завантаживши його роботою по самі вуха. Інакше – альтернатива може бути сумною.

Під час Другої світової війни партизани проводили зачистку ставки Гітлера «Вервольф», що на Вінниччині. Серед них було багато партизанів-дівчат. Про мужність дівчини на війні з партизанкою Оленою Дудчик говорила журналіст 20minut.ua.

Гурт "Скрябін" видав 21 альбом та відзняв близько 70 кліпів. До перших роковин смерті фронтмена ми підготували підбірку найвідоміших відео. Наскільки добре ти знаєш творчість "Скрябіна"?

В дитячому будинку «Гніздечко» по-домашньому затишно. Тут перебувають діти віком від 3-18 років. Деякі відмовляються покидати прихисток і жити в прийомних сім’ях. Про умови, атмосферу та виховання у дитбудинку дізнавалась журналіст 20minut.ua.

На Вінниччині найбільше почесних донорів з усієї України – 1760 людей. Як стати почесним донором і чому у Вінниці не можна здавати кров, не маючи вінницької прописки дізналась журналіст 20minut.ua.

Незабаром – сильний мороз. Втім, в пункті обігріву та збору речей для безхатченків навпроти Центрального автовокзалу – гаряче. Кажуть, зігріваються дровами, подекуди – склянкою горілки, а головне – палкими серцями…

Днями фотограф з Вінниці Віктор Бондар поїхав до Києва на замовлення. Фотосесія мала відбуватися в дитячому садку. В результаті чоловіка побили і пограбували.

Перевір себе на уважність: чи дивишся навколо, коли йдеш на роботу, до магазину або ж просто гуляєш Вінницею. Можливо, не звертаєш увагу на щось цікаве? Отож, на скільки відсотків знаєш Вінницю?

Кав’ярня «Панъ Заваркінъ та синъ» – це не лише їжа та напої. Перш за все, це інтер’єр, аналогів якому не існує в Україні. Експозицію музею-кав’ярні складає колекція годинників к. ХІХ – поч. ХХ ст., чайний посуд, канделябри, плафони, картини…

keyboard_arrow_up