Каріна НГОМА
Каріна НГОМА
(093)9619145
Каріна НГОМА - Всі Статті (27)

Для винничан, которые живут в ночном ритме, в городе есть место, формат которого уникален не только для Украины, но и для многих западноевропейских городов.

До виступу американського  гурту Kutless у Вінниці залишився день. Майже всі вулиці міста обклеєні рекламними афішами концерту.  На сцену музиканти вийдуть 18-ій годині,  а автограф-сесія відбудеться о 19.30.

Когда винничанка Диана Тарабан гуляет со своими питомцами в центральном парке, издалека можно подумать, что это обычные собаки. Хотя на самом деле по характеру лисы больше похожи на кошек.  

Похоже, лето устало читать в соц. сетях о том, какое оно плохое, и разошлось не на шутку. Впрочем, для винницких меломанов это знак, что пора упаковывать палатки, запасаться провиантом и  отправляться на фестивали. Однако не будут скучными дни и в самой Виннице. Для любителей ярких ивентов совсем скоро намечается отличный концерт в стиле инди от столичных гостей “Love’n’Joy”.

Винницкие меломаны имеют возможность наслаждаться не только качественными выступлениями местных и украинских коллективов. Вот уже несколько лет каждое лето наш город посещают молодые и яркие команды с разных уголков мира: Франции, Германии, Швеции, Ирландии и США. В этом году открыть европейский сезон в Виннице предстоит достаточно серьёзной метал-группе "Cry Excess". Посетить выступление стоит хотя бы потому, что эти итальянцы не только знают толк в отрыве, но также выступали на разогреве "Korn" и "Papa Roach".

Вінницький гурт не припиняє дивувати публіку. За час свого існування команда встигла засвітитися у ротаціях  “Radio Rocks”, численних телепередачах та фестивалях. Виступ у планетарії гідно оцінили мер та перший космонавт Леонід Каденюк. Після виступів в акустиці та інді-стилі  “Led Wind”  знову повернулись до альтернативного звучання. 

 Instagram дарма вважають однією з найнесерйозніших соціальних мереж. Своєю популярністю сайт нічим не поступається Vkontakte та Facebook. А користувачі “інсти” не лише діляться фото, а й влаштовують тематичні зустрічі. Журналісти “20 хвилин” побували на нещодавньому інстаміті та дізналися, як зробити професійне фото на телефон,  де виходять найкращі кадри та які подарунки вінницькі інстаграмери отримують прямо з Лос-Анджелесу.

30 квітня у рамках Всеукраїнського туру до міста завітав екс-учасник популярного телешоу “Голос країни” Мебо Нутсубідзе, більш відомий у Європі під псевдонімами Mebo Reanard та BearFox. Один із кращих учнів Святослава Вакарчука передав привіт з найромантичнішої столиці світу і поділився із слухачами хорошим настроєм та якісним атмосферним інді.

Діджей із творчим псевдонімом Tony Zverin, 27-річний вінничанин встиг відіграти сети майже у всіх клубах нашого міста і не тільки. Хлопець розповів про новий проект Monkey Space, популярну музику на островах та які концерти та івенти варто відвідувати справжнім меломанам.

Наше місто вже давно приваблює не лише туристів. Бажання виступити на вінницькій сцені виявляє все більше закордонних гуртів. Цієї суботи спекотну атмосферу створювали “One Week Gone” – команда із Швеції. Про те, як правильно слухати панк-музику, носити шорти в холодну погоду та які стилі до смаку нашій публіці, дізнавались журналісти “20 хвилин”.

keyboard_arrow_up