"Love'n'Joy" создадут инди -лето в Виннице

"Love'n'Joy" создадут инди -лето в Виннице

Похоже, лето устало читать в соц. сетях о том, какое оно плохое, и разошлось не на шутку. Впрочем, для винницких меломанов это знак, что пора упаковывать палатки, запасаться провиантом и  отправляться на фестивали. Однако не будут скучными дни и в самой Виннице. Для любителей ярких ивентов совсем скоро намечается отличный концерт в стиле инди от столичных гостей “Love’n’Joy”.

“Love’n’Joy” – молодые, но достаточно активные ребята. Многие считают их одними из первооткрывателей  новой инди-сцены отечественного музыкального пространства. А некоторые вполне заслужено называют их достойными наследниками волны “The Beatles”. Творчество “Love’n’Joy”сочетает в себе тёплые психоделические 60-е и холодные нотки ранней электроники 70-х. В музыкальном арсенале ребят – более ста выступлений по Украине, мини-альбом, клипы. Также бенд засветился на популярном телеканале M 1, а 16 июля их можно будет увидеть на польском фестивале “Vibronika 2016”, который пройдёт в Люблине. К нам музыканты заглянут в рамках Всеукраинского тура “PSY”.

Разогревать публику будут музыканты винницкой группы "Гаалгама"(ex-Mario Cyborg). Некогда ребята отчаянно экспериментировали со стилем, колесили городами Украины и участвовали в нашумевшем музыкальном конкурсе "Pepsi Star". Сейчас команда играет на стыке new wave и пост-рока.

 

Подробная информация:

Дата: 2 июля

Место встречи: "Royal Pub", ул. Коцюбинского, 39

Начало: 21.00

Билеты: 50-70 грн

Встреча ВК: https://vk.com/lovenjoy

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Вінничани побачать рідкісних птахів із гір Китаю та Тибету photo_camera 20:20 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години без електроенергії 20:09 Понад 14 літрів крові для лікарень здали соцпрацівники Вінниці 19:50 Вінниця, Бар, Жмеринка… Чому та коли наші міста отримали свої назви? Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 19:04 Попри важкі опіки та ампутації воїн Саша знову вчиться ходити 18:12 Мережа невеликих торгових точок має відшкодувати майже 800 тисяч гривень за крадене світло photo_camera 17:47 Негода суне до Вінниці: синоптики попередили про різку зміну погоди 17:25 Військовий облік на підприємствах — 2026: нові зміни та вимоги пояснює адвокат 16:54 Спалене листя обійшлося жителю Джурина у 3060 гривень штрафу photo_camera 16:03 Три позашляховики поїхали на передову до вінницьких захисників photo_camera 15:29 Біля 34-ї школи автівка збила школярку: що відомо 15:04 Кінотеатр імені Коцюбинського стане музеєм сучасного мистецтва. З чого почнеться перетворення? 14:18 Премій на 400 тисяч гривень виписав собі керівник вінницької колонії 14:09 Майже триста тисяч гостей за рік: як Вінниця заробляє на туризмі під час війни photo_camera 13:44 Треба заборонити телефони на уроках? У Раді пропонують зміни до освіти 13:34 У Турбові вогонь ледь не перекинувся на сусідський дім через палаючий гараж photo_camera 13:17 Жити «тимчасово» роками: що насправді відчувають переселенці, які втратили дім (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 13:13 Масований удар по Україні: за добу ворог запустив майже 10 тисяч дронів photo_camera 12:56 «По чому яйця?» Дізналися ціни на вінницьких ринках перед Великоднем play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up