Інкасатори показали свої врізані зарплати. Як відреагує Ощадбанк на розголос?

Інкасатори показали свої врізані зарплати. Як відреагує Ощадбанк на розголос?
  • Що їх «кидають» на зарплаті, кажуть інкасатори вінницької філії Ощадбанку й показують свої довідки про доходи.
  • Люди підозрюють махінації в управлінні. Іншого не мають пояснення зарплаті, яка з 6-ти тисяч упала до 3-х.
  • Редакція отримала офіційну відповідь на свій запит із правління Ощадбанку.
  • І від інсайдерів дізналася, що загрожує інкасаторам за бунт на кораблі.

Розповіли про свої урізані вдвоє зарплати інкасатори Вінницької філії Ощадбанку на таємному зібранні після робочого дня 6 квітня. Вони провели у відділення на Коцюбинського журналістів і юриста з громадської організації «Народний контроль». Розказали, що написали звернення голові Ощадбанку зі вимогами розібратися в недоплатах, бо раніше вже стикалися з махінаціями начальства.

Це зібрання застукав їхній керівник та сказав, що служба безпеки буде розбиратися, хто організував збори, щоб виставити на світ брудне шмаття.

- Доклав начальнику, далі будуть шукати крайніх, - говорили працівники потім.

- Саме більше, що можуть зробити, це вигнати, - припускав один інкасатор.

- На такі гроші другу знайдемо роботу, - констатував другий…

Зараз працівники вінницької служби інкасації чекають на реакцію голови Ощадбанку на своє звернення, надіслане поштою кілька днів тому. Вони розраховують на фінансову перевірку. Якщо такої не буде - готові протестувати. Кажуть, налаштовані рішуче, тому що жити за зарплату, трішки більшу за комунальні платежі, неможливо.

Після розмови з інкасаторами редакція написала начальнику управління зв'язків з громадськістю та ЗМІ Ощадбанку електронного листа з проханням прокоментувати ситуацію та пояснити зміни в оплаті праці інкасаторів. Сьогодні надійшла відповідь, у якій сказано: «сформована комісія, яка проведе відповідну перевірку, про результати якої обов’язково повідомимо».

Нагадаємо, що у Вінницькому регіональному управлінні пояснили зменшені зарплати інкасаторів скасованими преміями. Докладніше коментують у листі, підписаному прес-службою Ощадбанку:

«На базі наданого прикладу розрахунку заробітної платні співробітника – старшого інкасатора - готові надати пояснення.

Щомісячні премії співробітникам залежать в першу чергу від виконання регіональним управлінням в цілому затверджених планів, в тому числі плану по прибутку.

У листопаді 2016 року доведені плани регіональним управлінням були виконані на 80%, і співробітники у грудні отримали відповідну премію у розмірі 80% до посадового окладу (підкреслимо, це стосується всіх працівників апарату управління, в т.ч. інкасаторів).

У січні 2017 року план прибутку та окремі бізнес-показники регіональним управлінням не були виконані, тож у лютому виплата премії всім працівникам управління, в т.ч. інкасаторам, не проводилась.

Отже, це жодним чином не свідчить про «тенденцію до зниження» рівня заробітної плати співробітників».

«Звернення співробітників інкасації Вінницького регіонального управління буде уважно розглянуто, за результатами будуть прийняті необхідні рішення», - написали також редакції з прес-служби Ощадбанку, але не уточнили, які рішення можуть бути прийняті узагалі.

А вже зараз працівники вінницького відділення державної фінансової установи, яка у рейтингу решти українських банків знаходиться на восьмій позиції, між собою кажуть: інкасатори не отримають нічого, крім… звільнення.

Самі ж працівники служби інкасації (по Вінниці 38 інкасаторів) розповідали, що в банку інакше й не говорять невдоволеним працівникам. Не приховував такої позиції й один із іхніх керіників, який "застукав" таємні збори підлеглих у підсобці.

- Їм не подобається? То нехай шукають друге місце!, - сказав він журналісту, при цьому зазначив, що зарплата, яку він отримує, його цілком влаштовує. 

 

Читайте також:

«Нас кидають на зарплаті». Інкасатори Ощадбанку готові до бойкоту (ВІДЕО)

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Юрий Бондарук
    Кхе-кхе))) приватизуйте один грузовичок з налічкою і спочивайте на Мальдівах))))
  • Olvol
    Сапожник без сапог, банкир без денег
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Погода кидає з крайності в крайність: до чого готуватися вінничанам photo_camera 20:02 П'ять ознак, що дитину можуть намагатися завербувати через інтернет 19:04 Перевіряють таксистів Вінниччини. За роботу «в тіні» загрожує штраф до 34 тисяч гривень 18:26 Пальне знову дорожчає. Чи чекати 100 грн за літр і де у Вінниці ще можна заправитися дешевше Від читача 22:18 ОПОРА закликає українців уже зараз перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців 17:53 Заплутався у водоростях і почав тонути: вінничанин намагався вплав дістатися Молдови play_circle_filled 17:07 У Ладижині через пожежу в багатоповерхівці евакуювали 15 мешканців photo_camera 17:02 «Ти маєш бути і лікарем, і психологом»: медикиня з Літина — про професію без вихідних 16:51 Грати та перегородки заважали потрапити до укриттів: у Вінниці почали примусовий демонтаж photo_camera 16:35 Укртелеком прискорює цифровізацію Вінниччини: у 2026 році оптика охопить ще понад 32 тисячі домогосподарств (Новини компаній) 16:32 На Порика собака вкусила жінку. Що про випадок кажуть у притулку та що радять зоозахисники й МОЗ? 16:09 У Гнівані взялися за нічні мотоцикли. А чи потрібні такі правила у Вінниці? 16:08 Міст, який чекали роками: біля Ямполя будують новий шлях до Молдови через Дністер photo_camera 15:07 Клірик із Літина після повторної догани вимагає експертизу листа photo_camera 14:30 Комуналка у Вінниці та містах-побратимах: де платять більше і яку частину зарплати «з'їдають» платіжки 14:10 Фура, ВАЗ і Nissan: на об'їзній Вінниці сталася серйозна аварія photo_camera 13:13 росія посилила тиск: на яких напрямках тривають найважчі бої photo_camera 12:25 Журналістів запрошують розслідувати нелегальний тютюновий ринок: стартує щорічна премія «КонтраFACTS Media Awards» (Новини компаній) 12:21 Гуманітарне авто для військового: чи можна залишити собі або продати після звільнення 11:45 Один крило наскрізь проткнув металом, інший застряг у гіллі: рятувальники врятували двох лелек photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up