Захворюваність стрімко пішла догори. Ковідні лікарні заповнені на 82 %

Захворюваність стрімко пішла догори.  Ковідні лікарні заповнені на 82 %
  • За останній тиждень у Вінниці більше ніж на 40% зросла кількість інфікованих коронавірусом.
  • Наразі у місті хворіє 2967 пацієнтів, у минулий понеділок було 1956.
  • Кількість ліжок в ковідних відділеннях завантажена на 82 %.

88 % інфікованих коронавірусом наразі лікуються амбулаторно, а це – 2467 людей. 12 % (337 осіб) – на стаціонарному лікуванні. Про це розповів директор департаменту охорони здоров'я Олександр Шиш.

— По динаміці виявлення випадів захворювання на ковід у Вінниці ми бачимо, що починаючи з кінця січня вона стрімко пішла догори. Зараз маємо показник 4062 випадки на сто тисяч населення. На жаль, люди нехтують протиепідемічними правилами, діти хворіють безсимптомно, заражають батьків, дідусів, бабусь, які переносять хворобу важко, — каже Шиш. — Тому, ще раз нагадую: необхідно носити маски у громадських місцях, мити та дезінфікувати руки, дотримуватись соціальної дистанції.

Завантаженість ліжок: з підтвердженим коронавірусом станом на 21 лютого — 54 %, а разом з підозрами – 82 %.

Наразі під наглядом лікарів перебуває понад 2300 людей, які контактували хворими, мають підозру на ковід або мають легку форму хвороби.

— З початку пандемії у Вінниці лабораторно підтверджено 15 263 випадки інфікування коронавірусом. Одужали 12014 (78,7 %) людей. За час епідемії, починаючи з березня 2020 року, померло 282 вінничанина, — підсумовують у міськраді.

 

Читайте також:

Чотири летальних та 328 нових випадків. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

Яка ситуація з COVID-19 в Україні та Вінниччині станом на 22 лютого

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Vik Vet
    так говорили что заболеваемость пошла в низ и собирались снимать какие то ограничения или как обычно сплошной пи..з..деж
    Meryem Lekhova reply Vik Vet
    Це остання актуальна інформація від міськради
  • Жора
    Лехова ,а не проще написать !
    --Это полный пиз*ец!
    Meryem Lekhova reply Жора
    Як варіант, бережіть себе!
    Жора reply Meryem Lekhova
    А где статья про арест киллера? Конкуренты СМИ уже написали.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:15 Водійка Toyota збила велосипедиста на велодоріжці біля Нечая. Хлопця госпіталізували 13:13 Після скандалу з автобусами: поляки вимагають змінити назву вулиці Бандери у Вінниці play_circle_filled 12:23 Продаєш онлайн і платиш 10% державі. Ми зібрали головне про «податок на ОЛХ» 12:05 Пішов до річки з гранатою, а вдома тримав арсенал: деталі події у Ямполі play_circle_filled photo_camera Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 11:13 Майже рік чекали звістки: підтвердили загибель 22-річного військового з Сальниці 11:08 У Вінниці запустили новий застосунок MISTO: що він уміє photo_camera 10:57 Рух центром Вінниці обмежено: як об'їхати перекриту Соборну play_circle_filled 10:48 У Вінниці ремонтують мережі: перелік адрес без води та гарячої води 10:04 Сир, мед, м’ясо та овочі безпосередньо від виробників: коли і де відбудеться ярмарок 09:45 Весілля вашої мрії: добірка ресторанів для ідеального свята (партнерський проєкт) 09:07 Жителі Вінниччини можуть чути вибухи: що сталося play_circle_filled 08:05 Вітаємо Олександра та Єгора. Історія, заборони та прикмети 11 червня 21:30 «В Антарктиді я встановив покажчик з написом Vinnitsa»: на війні втратили лікаря-полярника 21:01 Від ангіни до кишкових інфекцій: що варто знати про морозиво влітку 20:03 Через загрозу зсуву у Вінниці відновили важливий проїзд photo_camera 20:00 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 19:17 Індексація військових виплат: як витребувати невиплачені кошти та збільшити пенсію 19:04 Штормове попередження на Вінниччині: коли чекати гроз, граду і сильного вітру 18:18 Літо десь заблукало? Чому червень у Вінниці більше схожий на весну і коли чекати справжньої спеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up