Лабораторний центр відновлює платне тестування на Covid-19 за новою, втричі вищою ціною

Лабораторний центр відновлює платне тестування на Covid-19 за новою, втричі вищою ціною
  • З понеділка, 28 вересня, «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» почне знову проводити платне тестування дослідження матеріалів на коронавірусну хворобу методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).
  • Не робили вони платне тестування два тижні. За весь час зросла вартість тесту з 359 до 970 гривень.

— Додатково інформуємо про те, що у зв’язку зі збільшенням вартості тест-систем для ампліфікації та екстракції РНК змінено тариф дослідження. Вартість дослідження складає — 970 гривень, — зазначають на сайті Центру. — Термін видачі результату — 10-12 годин з моменту забору або доставки біологічного матеріалу. Дослідження будуть проведені після оплати їх вартості.

Зазначимо, що раніше таке тестування вартувало 359 гривень 24 копійки. Також нагадаємо, що з суботи, 12 серпня, міський лабораторний центр через брак тест-систем не проводив платні тести на коронавірус. 

Довідка

Державна установа «Вінницький обласний лабораторний центр  МОЗ України» знаходиться на вулиці Маліновського, 11. Вихідний: неділя. 

Контактні телефони: з 9.00 до 17.00 — 0(432) 67-28-78 та з 17.00 до 9.00  0(432) 67-18-35.

 

Читайте також:

З 560 зразків коронавірус виявили у 131 випадку. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

Три смерті та 131 новий хворий на Вінниччині. Яка ситуація з COVID-19 в Україні та світі?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (78)
  • Юрий Бондарук
    Суки, коли ви вже нажеретеся?
  • 1234
    Щось я не розумію , державна установа яка фінансується з бюджету України нашими податками буде ще дерти три шкури з хворих українців ?! На дідька така установа - закрити її під хворобу і всі підуть в приватні де теж треба платити, але туди не йдуть наші податки.
  • ОБА НА
    Попробуйте по направленню від сімейного лікаря.
  • Алла Гончарук
    Можливо, комусь і робили тест за 359, але я особисто робила за 759😒
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:04 Не відповідали на дзвінки: у Козятині, Ямполі та Вінниці рятували літніх людей photo_camera 14:06 Екзотичний вірус у Вінниці. Медики виявили завізний випадок гарячки Чикунгунья 13:31 Для потреб війська купують тисячу безпілотників — подробиці 13:20 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) Від читача 10:30 Ювілейна виставка Ольги Муравко «І такою мені теж можна бути» — простір цілісності, жіночності й дозволу бути собою 13:13 Ворог масовано атакує Покровський та Гуляйпільський напрямки photo_camera 12:53 Страшне смс з фронту: жмеринчанці окупанти надіслали фото загиблого чоловіка photo_camera 12:22 Молодь та військові у центрі Вінниці утворили «Живий ланцюг Єднання» до Дня Соборності photo_camera 12:07 Трамваї та тролейбуси змінили графік: повний перелік альтернативних маршрутів у Вінниці 11:13 Вінниця у четвер: кому готувати запаси води та де вимкнуть опалення 10:11 День Соборності України відзначили тематичною зустріччю і стрілецькими піснями 10:05 Червонокнижні зубри та дикі коти. Яких ще тварин можна зустріти в наших лісах у січні? photo_camera 09:33 «Мені було шість, коли почалася війна»: історія Захара з Херсона, який знайшов новий дім у Вінниці (соціальна реклама) 09:32 У цей день вітайте Тимофія. Традиції, заборони і прикмети 22 січня 09:15 Від заходу до сходу — одна держава: сьогодні День Соборності України play_circle_filled 09:01 Потрапили під колеса автівок: на Пирогова та у Вендичанах травмувалися двоє людей 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 На вокзалі Вінниці пасажири допомогли врятувати вагітну собаку play_circle_filled 20:03 Комунальники зібрали дев'ять вантажівок ялинок. Як правильно «викинути» новорічне дерево photo_camera 19:19 Забруднення повітря у Вінниці: що показують офіційні вимірювання та дані онлайн-моніторингу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up