Як можна захиститися від COVID-19 до проведення вакцинації?

Як можна захиститися від COVID-19 до проведення вакцинації?
  • Усього з початку кампанії з вакцинації в Україні щепили 6 тисяч 888 людей, всі вони отримали першу дозу вакцини.
  • Яким чином можна вберегтися невакцинованим, розповіли у МОЗ. 

Фахівці Міністерства охорони здоров'я України наводять приклади запобіжних заходів, які ви та ваша родина можете вжити, щоб уникнути інфікування:

  • часто мийте руки з милом і водою або протирайте їх розчином на спиртовій основі;
  • дотримуйтесь фізичної дистанції у 2 метри з іншими людьми;
  • якомога раніше звертайтеся за медичною допомогою. Якщо у вас або дитини підвищена температура, кашель, утруднене дихання або інші симптоми COVID-19;
  • уникайте людних місць, закритих приміщень з поганою вентиляцією та намагайтеся дотримуватися фізичної дистанції з іншими людьми в громадських місцях;
  • носіть маски, коли перебуваєте в громадських місцях, де вірус може передаватися між людьми і де дотримуватися фізичної дистанції неможливо.
  • добре провітрюйте всі приміщення.

Вакцинація від COVID-19 є добровільною. Але Міністерство охорони здоров’я та Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендують зробити щеплення для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також ваших близьких, які можуть бути у групі ризику.

Нагадаємо, у лютому 170 мешканців Вінниччини померли від ковіду.

 

Читайте також:

Вакцинація від COVID-19: на Вінниччині вже зробили щеплення 170 людей

На Вінниччині лікарні переповнені пацієнтами з Covid. Скільки коштує лікування?

Вінниччина очолила «ковідний рейтинг». Яка ситуація в Україні на 1 березня?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Вінницькі лікарі провели складну операцію, щоб підготувати військового до протезування 20:02 «На гостини у вишиванках»: відзначили свято із караоке та інтерактивними іграми 19:46 Викрав Nissan з гаража у Вінниці — чоловіку загрожує до п'яти років за ґратами 19:22 Ще двох уродженців Вінниччини внесли до «Реєстру зрадників». Хто вони та у чому їх звинувачують? Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 19:05 Хто має доглядати за матір'ю: син чи онука? Як суд вирішив гучний спір про демобілізацію військового 18:32 На Південному Бузі викрили незаконний вилов риби «хваткою» — збитки перевищили 79 тисяч гривень 17:53 Мільйонні доходи та маріупольське минуле. Що відомо про нового керівника «Вінницязеленбуду» 16:57 Їхав без прав і з підозрілим пакунком: у Вінниці зупинили 40-річного водія 16:37 Нова дорога для громади: у Городківці відкрили вулицю імені О. І. Порошенка (прес-служба БФ П. Порошенка) 15:49 Трагедія на Вишеньці: школяр вистрибнув з вікна 9-го поверху через конфлікт в супермаркеті 15:33 На Вінниччині відремонтували понад дев'ять кілометрів траси Р-33 у бік Одещини 15:15 Останки визначних українців повертають на батьківщину. А де поховані найвідоміші вінничани? photo_camera 15:00 Патріотично та зі смаком: де купити вишиванку у Вінниці до свята (партнерський проєкт) 14:36 Штрафом у 850 гривень не обійдеться: за ДТП на електросамокаті тепер можна сісти за ґрати 14:10 Ваш інтернет «не вивозить»: чому нейромережі та ШІ вимагають Гігабіту вже сьогодні (Новини компаній) 14:05 Зарізав двома ножами: жителя Вінниччини засудили до 15 років за вбивство вітчима 13:39 «Росія» коштує 167 мільйонів гривень. Дізналися, як перебудують колишній кінотеатр 13:15 З водойм на Вінниччині дістали тіла двох чоловіків 12:16 На Барському шосе Ford збив пішохода. Ще одна ДТП сталась у Тиврові за участю неповнолітніх
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up