Від коронавірусу минулої доби померли дві жінки 48 та 60 років

Від коронавірусу минулої доби померли дві жінки 48 та 60 років
  • Сьогодні, 12 серпня, повідомили про два нових летальних випадки від COVID-19. Розповіли деталі про померлих.

Загалом в області зареєстрували 65 смертей від ускладнень недуги. На сайті ОДА розповіли про останні два летальних випадки.

За їх даними, померла 48-річна медсестра Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю. У неї був підтверджений діагноз також COVID-19, також вона мала супутнє захворювання — онко.

Не стало і 60-річної жительки Ямпільського району.

Відео дня

— Госпіталізована в Вінницьку ЦРКЛ 30 липня, ПЛР-тест позитивний. Крім двобічної полісегментарної пневмонії і гострого дистрес синдрому, пацієнтка мала онкозахворювання, — зазначають у повідомленні.

 

Читайте також:

В Україні за добу виявили 1433 хворих на COVID-19, на Вінниччині +41

COVID-19 забрав життя ще одного медпрацівника. Дані по Вінниці та районах за 12 серпня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Елена Радомская
    2018 г.
  • Елена Радомская
    2011-2017 г.
  • Next
    Сергей reply Next
    очень похоже на людей, которые носят маски на бороде
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 На Закарпатті спіймали сімох чоловіків, які тікали за кордон. Серед них — вінничанин play_circle_filled 20:15 Свято темряви чи невинна гра? Позиція церкви з приводу Хелловіну 19:27 Про фронт без гриму та жіноче серце, що не зламалося: ветеранка Тетяна Чудновець видала книгу про війну 19:02 Вінницькі хірурги видалили 80% печінки, рятуючи пацієнтку з рідкісною хворобою photo_camera Від читача 11:24 Трьох вінничан відзначили за вагомий внесок у розвиток сфери національної та громадянської ідентичності 18:32 Що робити під час відключень електроенергії у Вінниці? Зібрали всі поради в одному матеріалі 17:54 На рік частково перекриють вулицю Праведників Світу через будівництво житлових будинків 17:15 Мікрозелень на підвіконні: як виростити вітаміни за тиждень у себе вдома (партнерський проєкт) 17:08 Воїн 169-го батальйону ТрО Сергій Панчук помер після важкої хвороби 16:14 В яких містах Вінниччини людям краще кип'ятити воду? Результати досліджень 15:49 Квартира до тисячі доларів, будинок — до двох тисяч. У Вінниці рекордно зросли ціни на оренду 15:11 Іракця змусили воювати за рф: «Вибір був між тюрмою та фронтом» play_circle_filled 14:46 День працівника соціальної сфери у Вінниці відзначили концертом «Від щирого серця» 14:21 На реставрацію вежі Артинова пропонують витратити понад 44 мільйони гривень 14:01 Викрили дві схеми ухилення від мобілізації у Вінниці — «студентські квитки» та фейковий ліцей photo_camera 13:13 Фура збила людину на Шимка і проїхала кілометр із тілом 12:44 Мобілізація через ТЦК — що робити, якщо зупинили на вулиці 12:09 На місцях влучань після нічної атаки на Вінниччину працює понад 130 рятувальників photo_camera 11:14 На Курському напрямку загинув 55-річний штаб-сержант з Вінниці Віталій Шевчук 11:01 Як Вінниця живе після нічної ворожої атаки та до чого готуватися
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up