В Україні за добу понад дві тисячі нових випадків COVID-19 та сто летальних

В Україні за добу понад дві тисячі нових випадків COVID-19 та сто летальних
  • Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 5 травня.
  • Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 2 мільйони, одужали — 1,6 мільйона.
  • За добу виявили 2 тисяч 576 нових випадків по країні, з них 31 на Вінниччині.

— 2 576 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 травня 2021 року. Зокрема, захворіли 103 дитини та 30 медпрацівників, — пише у фейсбук Максим Степанов.

Також за минулу добу:

  • госпіталізовано — 1 671 особа;
  • летальних випадків — 161;
  • одужало — 7 728 осіб;
  • здійснено тестувань за добу — 29 154 (зокрема методом ПЛР — 19 206, методом ІФА — 4 071, досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 — 5 877).

За весь час пандемії в Україні:

Відео дня
  •  захворіло — 2 090 986 осіб;
  •  одужало — 1 697 358 осіб;
  •  летальних випадків — 45 077;
  •  проведено ПЛР-тестувань — 9 518 164.

Кількість захворювань в регіонах за добу та кількість щеплень:

Вінниччина

У нашій області за добу виявили понад 30 нових випадків та 8 смертей.

Темпи зростання нових підтверджених випадків

За даними сервісу Worldometers, станом на 9.00 5 травня 2021 року у світі — 154 мільйони 310 тисяч людей інфікованих коронавірусом.

Порівняли статистику захворюваності в Україні та сусідніх державах. 

А також з іншими країнами Європи:

 

Читайте також:

«Є новонароджені та 18-річні». Як лікують дітей з COVID-19 в обласній інфекційній

Захворіти на COVID можна і при високому рівні антитіл, — інфекціоніст

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ols Kat
    а если вообще не тестировать, то и случаев не будет
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 14 – 19 квітня photo_camera 10:01 Що не можна робити у Велику Суботу: традиції та заборони напередодні Великодня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up