В Україні проводять клінічні випробування чотирьох препаратів від COVID-19

В Україні проводять клінічні випробування чотирьох препаратів від COVID-19
  • На сьогоднішній день в Україні зареєстрували чотири медичних препарати. Проходять клінічні випробування на лікування від коронавірусу (COVID-19) - Амізон, Аміксин, Корвітин і Біовен.

Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

— Всі препарати проходять стадію клінічних випробувань. Частина з них вже знаходяться на завершальній стадії. Відразу після завершення випробувань будуть зроблені висновки стосовно ефективності цих лікарських препаратів, — зазначив глава МОЗ.

Окремо Степанов додав, що на сьогоднішній день вакцини проти COVID-19 в світі ще немає.

— Наша країна відстежує всі випробування, які проходять в світі. Наприклад, є компанія AstraZeneca, яка заявила про виробництво вакцини. Німеччина, Франція, Італія і Нідерланди вже створили якийсь альянс і зробили попереднє замовлення цієї вакцини, — розповів міністр.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що вакцина від COVID-19 на український ринок може потрапити в березні 2021 року, щойно з'явиться в світі. Також він зазначив, що планує піти одним з перших добровольців для клінічних випробувань препарату.

 

Читайте також:

Дані по СOVID-19 на 9 липня: в Україні + 810 за добу. Скільки на Вінниччині?

Ще дві смерті від коронавірусу у Вінниці. Померли 62-річна жінка та 71-річний чоловік

Вінниця не готова до подальшого послаблення карантину

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Торон Туй
    Спасители человечества.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:05 У Вінниці зафіксували понад 3400 порушень паркування, які заважають роботі комунальників 19:09 Зірвані плани, дощ і локація в останній момент: як у Хмільнику народжувався новий музичний кліп photo_camera 18:10 На Вінниччині зупинили нетверезого водія, а його автомобіль виявився у розшуку 17:33 «У Резерв+ раптом з'явився розшук»: чому у Вінниці мобілізували батька трьох дітей? Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 16:40 Кузов прошили 300 осколків: як вінничанка організувала показ у Португалії розстріляної швидкої 16:27 Понад 8,8 тисячі вінничан скористалися Центром управління відходами — тепер він працює щодня 16:14 Косплеї і атмосфера, як в анемі! У липні Вінницю чекає яскравий фестиваль Anime&Cosplay Fest photo_camera 15:22 Вінниця розширює мережу дошкілля. Розпочався набір вихованців у ЗДО №41 в мікрорайоні Академічний 15:00 Зростають тарифи «Вінницяоблводоканал»: обласна Рада та Вінницька міська рада готують програму компенсацій для населення (Пресслужба Вінницької обласної ради) 14:52 Воля сильніша за травми: ветерани війни вийдуть в октагон на «Кубку Поділля 2026» у Вінниці 14:18 Як вступити до вишу в 2026 році: покрокова інструкція для вінничан 13:08 Вода подорожчає, але влада готує компенсації. Що відомо про нові тарифи у Вінниці? 12:30 Малювати під час війни: чому проєкт «Кольори відновлення» — це маніфест нашої життєстійкості (соціальна реклама) 12:03 Майже мільйон гривень збитків. Екоінспекція виставила претензію КП «Крижопільводоканал» 11:38 Чорний дим над Тяжиловом: на вулиці Складській горів недіючий автобус photo_camera 11:05 Аварія, що паралізувала об’їзну. Подробиці масової ДТП під Вінницею та стан постраждалих 11:00 Там, де час зупиняється: як мережа «Родинне гніздо» відроджує традиції українського релаксу (Новини компаній) 10:26 Де у Вінниці 19 червня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 09:54 Понад три роки боронив Україну: у Вінниці проводжають в останню путь Максима Кузьмука
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up