В травмпункті за день 111 пацієнтів — рекорд останніх кількох років

В травмпункті за день 111 пацієнтів — рекорд останніх кількох років

Напевне в п’ятірку найвідвідуваніших місць, наряду з головною ялинкою, ярмарком та катком можна сміливо віднести і трамвпункт на Київській. І чим більше снігу та міцніші морози, тим більше зростає популярність цього місця 

Ви коли-небудь бачили пустий коридор перед травмпунктом? Навряд чи. У теплу пору року тут переважають пацієнти з побутовими, виробничими травмами, чи укусами тварин або комах. А тільки на вулиці «мінус» зі снігом — характер травм швидко змінюються. Вінничани починають масово падати. 
— Кількість постраждалих 50-60-70 на добу це норма для зими, коли 80 це вже забагато, — говорить завідуючий травмпунктом Ігор Куленко. — Така ситуація не змінювалась кілька років, а вчора, 16 січня, був піковий день - 111 постраждалих, не просто звернень, а саме оглядів, відсилання на ренген, потім назад до травматолога. Кілька років тому був рекорд 136 травмованих, але дуже давно.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Сервіс Служба
    Неприємна статистика, але треба все ж таки дбати про власну безпеку. Враховувати обстановку, стан конкретного покриття, придбати та використовувати за необхідності кригоступи (їх зараз продають в різних комбінаціях), переходити по безпечних, очишених місяцях, а не будь де (як приклад - навпростець, ігнорування попереджувальних елементів (стрічка, оголошення), знаків), а в нас зазвичай ці речі ігноруються, як в багатьох випадках перехід через зебру. Доречі до теми. Влітку при реконструкції проспекту Космонавтів, спостерігав ситуацію коли робітниками проводились, якісь ремонтні роботи через тротуар і була розкопана траншея глибиною більше 2-х метрів, яка була обгороджена стрічкою та на якій було визначено схему обходу. Не дивлячись на це 75% перехожих ігнорували дане попередження, переступати стрічку та перестрибували траншею, один із перехожих, чоловік більше 55 років мало не впав. Тому коментар "хорошого убирают" не є основним показником травматизму.
  • Прокоповна Проня
    Так хорошо ж убирают дороги и тротуары...
    Анонім reply Прокоповна Проня
    Ой, не треба розказувати. В гірських селах ніхто не посипає стежки під кутом 30 градусів до горизонту, але люди якось ходять, не маючи до хати іншої дороги. І старі теж ходять.

    Найперша причина - непоживна і некорисна їжа, неправильний спосіб життя.

    Не їдять сиру, не п'ють молока, п'ють алкоголь, не їдять ягід, не варять борщ. Не вистачає кальцію і стаються переломи, алкоголь (навіть зрідка) - поганий вестибулярний апарат, не корисна їжа - слабкі суглоби, повільна реакція.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Укрзалізниця переходить на літній графік: що зміниться для пасажирів 20:05 Руйнували дороги тоннами агропродукції: на Вінниччині заблокували три фури DAF 19:20 «Нехай буде літера «П»: як іноземців вразив текст, де всі слова з однакової букви 19:06 Двоє маленьких хлопчиків отримали травми через вибух у Вінниці play_circle_filled Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 19:04 Одна сітка на 137 тисяч гривень. На Ладижинському водосховищі піймали браконьєра 18:44 Троє бійців із Вінниччини повернулися з неволі в межах чергового обміну 18:28 Журналістські стандарти на висоті: «20 хвилин» залишається в Мапі рекомендованих медіа 18:15 Літо без паніки: з якими хворобами та травмами стикаються діти у Вінниці під час канікул 18:08 Чеський інструмент минулого століття: на митниці вилучили унікальний кларнет photo_camera 17:32 Зміна керівника БЕБ на Вінниччині: хто може очолити структуру та що відомо про нинішнього очільника 17:01 Ігрова кімната з генератором та ляльковим театром: у Козятині ветеранка відкрила бізнес photo_camera 16:41 Гурт ТІК вривається у літо з «Попкоролевою»! Нова пісня — справжній ТОП play_circle_filled photo_camera 16:17 Перший випадок лептоспірозу на Вінниччині: у Івашківцях госпіталізували хворого photo_camera 15:43 Кожен п’ятий підліток уже парить. Як на Вінниччині працює тіньовий ринок вейпів і чому лікарі б’ють на сполох 15:13 Обіцяв фіктивне бронювання за 8 000 тисяч доларів: у центрі Вінниці затримали шахрая photo_camera 14:31 Незрячий вінницький бард на концерті презентував нову пісню «От падав літній дощ» 14:07 У Вінниці під ранок горіла серверна ліцею, а на вулиці спалахнув легковик photo_camera 13:29 Через аномальні 39 градусів на Вінниччині прогнозують проблеми зі світлом та транспортом 13:13 Наступ на тринадцяти напрямках: українські військові відбили 257 атак photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up