Альона РЯБОКОНЬ - Всі Статті (687)

Ще не знаємо, як будемо навчатись, а довідку про стан здоров’я 086 треба нести. В батьківських чатах це тема №2, після теми про офлайн чи онлайн навчання. Чи потрібно довідку від лікаря, якщо дитина точно буде на онлайні? Чи варто витрачати час на вузьких спеціалістів, коли нерви натягнуті й без черг у медзакладах? Які є шляхи отримання такої довідки й навіщо вона необхідна? Давайте розберемося. 

Кожен знайомий з болем, але частина з нас живуть із постійними больовими відчуттями. Згідно зі статистикою, кожна п’ята людина страждає від хронічного болю, що не минає місяцями, роками, щодня забираючи сили та погіршуючи життя. Ці лікарі знають, як з цим болем впоратись, і знають, як навчити цьому пацієнта.

Вже майже шість місяців багато людей живуть в окупації. І це не просто якісь українські люди, це наші родичі, близькі. Вони щось мають їсти, якось жити — відповідно десь працювати, відповідно працювати з окупантом. Вони всі стали колаборантами? 

Цими вихідними вінничани та гості міста зможуть розважитись на природі, відвідавши міський зоопарк, парк мініатюр, мотузковий парк чи планетарій. Або погуляти містом та можливо почути щось нове на екскурсіях «Пізнай Вінницю». Кіно теж класна можливість відволіктись та розважитись, якраз є нові фільми.

З початку війни в мережі магазинів «Грош» працюють волонтерські пункти допомоги. Де кожен може, як запропонувати щось корисне та необхідне, так і отримати. Тут вже п’ять місяців практично живуть дівчата, які за цей час опанували купу професій від кухаря до рієлтора, від психолога до логіста. Про будні волонтерок, про цікавих і щирих людей, про те — навіщо вони це роблять…

Очевидці кажуть, що по гучномовцю усіх просили залишити Центральний ринок. Така ж ситуація і на залізничному вокзалі. Вінничан просять зберігати спокій і дати можливість працювати відповідним службам.

29 липня, росія здійснила теракт щодо українських військовополонених в Оленівці (ДНР). Загинули наші бійці. Рідні військовополонених склали петицію, щоб звернути увагу цивілізованого світу на дії РФ. На порушення росією всіх законів ведення війни. На порушення росією розділів Женевської Конвенції «Про поводження з військовополоненими».  

Міша Журавель з Томашпільського району пішов по повістці в військкомат. Потрапив у Вінницький Перший Стрілецький Батальон — і одразу на фронт в Донецьку область. Хлопцям потрібен тепловізор, він коштує 80 тисяч, а збір вже тривалий час стоїть на відмітці 46000. Бійці готові докласти необхідну суму — чекають зарплати! Трохи соромно, ні?

Цими вихідними вінничани та гості міста можуть сходити на футбольний матч між зірками сцени та зірками поля. Відвідати квартирник, або подивитись класний фільм у кінотеатрі.

Щоб зробити непомітними наших бійців, залучається багато непомітної, але важкої праці. Для того, щоб сплести маскувальну сітку, волонтери проводять в спортзалі будівельного технікуму по дев’ять годин щодня, крім неділі. Часом не вистачає певних компонентів, частіше рук, вистачає лише замовлень, які стабільно на місяць вперед. Тому, в кого є трішки вільного часу і бажання, приходьте поплести.

keyboard_arrow_up