Альона РЯБОКОНЬ - Всі Статті (982)

З 2017 року існує традиція вітати і нагороджувати видатних лікарів відзнакою «Орден святого Пантелеймона». Це своєрідний медичний Оскар, який уже отримали десятки найкращих медичних працівників. Цього року номінантами від Вінниці стали Олександр Фомін і Дмитро Дмітрієв.

Цими вихідними вінничани, можуть сходити на концерт Metallica з симфонічним оркестром.Tribute Show. Також в театрі пройде неймовірна вистава Червона нитка.  І як завжди, на вас чекають купа цікавих місць, театри та кінотеатри міста.

Як діяти, коли жодна служба Вінниці не знає, що робити людині, яка прагне допомогти чужої біді? Ми з'ясували це на прикладі 70-річного Миколи Мевха. Чоловік не мав документів, грошей і рідних, три доби після виписки з лікарні не зна де ходив містом, не зна де спав і не зна що їв... Аж поки йому не допомогли сторонні люди.

Їх останній злочин був 30 травня на Вінниччині, але зловили раніше судимих фігурантів аж на Черкащині. Поліція встановила, що підозрювані причетні до більше десятка аналогічних злочинів на території різних областей України. Але розслідування ще триває, й може додати епізодів злочинцям.  

З початку року на участь в програмі «є-Робота» подали заявки 590 мешканців області, 67 звернень було від учасників бойових дій та членів їхніх сімей. Позитивне рішення мають 330 заявників.

Раніше судимий за сексуальне насильство чоловік вийшов з в’язниці і знову зґвалтував жінку. Його затримали, і суд вже виніс вирок.

Цієї неділі, 2 червня, Вінниця бігала, плавала, їздила на велосипедах і збирала кошти на підтримку бригади Національної Гвардії України «Червона Калина». Захід підтримали більше 350-ти учасників бігу і триатлону.

Про загибель риби через нестачу кисня у Південому бузі Держекоінспекцію повідомили минулого тижня. Тоді спеціалісти взяли проби води в кількох точках, і результати були невтішні. Але потім заговорили про ріст азоту амонійного. Що у воді зараз?

Він був розвідником. Під час виконання бойового завдання на території росії взяв вогонь на себе, щоб вся його команда вийшла живою та неушкодженою. Юрій Янович загинув 25 вересня 2023 року і завтра, 4 червня, назавжди повертається додому.

Після повномасштабного вторгнення почалася нова хвиля очищення публічного простору міста, і 2022 року свої назви змінила 231 вулиця. З 1991 року в громаді перейменували понад 400 вулиць. Для ширшого залучення громадськості депутати схвалили Положення про найменування та перейменування територіальних об’єктів Вінницької громади.

keyboard_arrow_up