Альона РЯБОКОНЬ - Всі Статті (739)

Суд першої інстанції визнав, що заступник прокурора Олександр Смуригін керував авто в стані сп’яніння, коли його затримали на одному з блокпостів міста. Він має відповісти по 130-й, незважаючи на численні промахи поліції під час зупинки водія, освідування і складання протоколу... Але буде ще апеляція, і хто зна, яким буде остаточне рішення.

Перші вихідні грудня, порадують вінничан насиченою культурною програмою. Концерти Арсена Мирзояна, гурту «Скай», Жені Галича, зустрічі з комедійними акторами… І вас завжди чекають кінотеатри, а також вистави на сцені драмтеатру та театру ляльок.

Бозна-скільки дітей покинули Україну через війну, хоча ЮНІСЕФ говорить про два мільйони. Якщо в сім’ї середньостатистично дві дитини, то припустимо, що близько одного мільйона чоловіків тимчасово залишились без сім’ї (це ті, хто не встиг або не зміг виїхати теж). Незабаром буде ще одна, така ж неточна і сумна статистика: про покинутих чоловіків — тут і жінок з дітьми — там.

Ще пару днів і чоловіки знову можуть голитися. Добігає кінця чоловічий місяць — присвячений особливої увазі здоров’ю передміхурової залози. А наостанок можна розвіяти кілька чоловічих міфів…  

Важко повірити, що Гуглу наступного року — 25. Ще важче — що досі є люди, жінки, які не знають, куди йти, і кого запитати про власні права, про захист від кривдника, про психологічну пораду і юридичну консультацію. Спробуємо допомогти.  

Після чергового масованого ракетного удару, енергосистема поступово відновлюється. Усі електростанції повертаються в роботу. Світло може бути, якщо буде вистачати електроенергії, але її не вистачає.  Тому «Укренерго» вирішують проблему радикально.   

Коли жінка потрапляє в скруту, в неї є кілька варіантів розвитку ситуації. Повернутись назад і терпіти далі. Тимчасово перепочити в якомусь притулку, повернутись назад і терпіти далі. Або розвернути своє життя на 180 градусів і розпочати його начисто. З цим планом можна звернутися до власниці кризового центру «Ми поруч».

Цими вихідними можна послухати виступи вінницьких гуртів, більше дізнатись про цікавинки Вінниці і відвідати купу виставок. І вас завжди чекають кінотеатри, а також вистави на сцені драмтеатру та театру ляльок.

10-річна Кіра робить ляльки мотанки і продає їх на вулиці. За три тижні дівчинка продала ляльок на 21 тис. грн і відвезла їх Сергію Притулі, щоб він купив дрона. А сама знову плете, і планує робити прикраси зі смоли, щоб назбирати ще більше грошей для наших воїнів.

Рак яєчка, не входить в топ онко-хвороб — це хороша новина. Погана новина  — хворіють на рак яєчка, як правило молоді чоловіки від 25 до 35 років. Ще гірша — лікується рак яєчка лише радикально.  

keyboard_arrow_up