В області від коронавірусу одужало 425 людей: дані по Вінниці та районах

В області від коронавірусу одужало 425 людей: дані по Вінниці та районах
  • «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус в області станом на ранок 20 травня.
  • Наразі в області зафіксовано 766 випадок. +15 нових за добу.

— Станом на 11.00 годин 20.05.2020 року на території Вінницької області у 766 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 53 дітей, — йдеться у повідомленні. — Зареєстровано 13 летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих (місто Вінниця — 6, Вінницький район — 3, Калинівський райони — по 2, Козятинський район — 1, Літинський район — 1).

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:

  • місто Вінниця — 430,
  • Калинівський район — 73,
  • Вінницький район — 46,
  • Жмеринський район — 38,
  • Тростянецький район — 19,
  • Барський район — 17,
  • Літинський район — 16,
  • Гайсинський район — 14,
  • Погребищенський район — 13,
  • Козятинський, Немирівський, Томашпільський райони — по 10,
  • Липовецький, Могилів-Подільський, Тиврівський райони — по 9,
  • Чернівецький, Ямпільський райони — по 6,
  • Муровано-Куриловецький, Оратівський, Тульчинський, Хмільницький райони — по 5,
  • місто Ладижин та Крижопільський район — по 3,
  • Бершадський  та Іллінецький райони — по 2,
  • Шаргородський район — один випадок.

За даними МОЗ, станом на 9.00 сьогоднішнього дня, 20 травня, в Україні 19 тисяч 230 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. За добу було зафіксовано 354 нових випадків.

 

Читайте також:

В Україні уже понад 19 тисяч хворих на COVID-19, на Вінниччині — 766 (НАЖИВО)

В області від коронавірусу одужало 405 людей: дані по Вінниці та районах за 19 травня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Понад півтори тисячі вінничан вийшли на толоку: у місті зібрали 2400 мішків сміття photo_camera 20:44 У доньки елітне житло в Києві та дарована комерція у Вінниці… Що відомо про статки сім’ї Соколового? 20:23 «Хто, як не ми?»: в ліцеї на Вінниччини відкрили меморіальні дошки на честь захисників photo_camera 20:09 Браконьєри на Вінниччині наловили 60 кілограмів риби. Які обмеження діють під час нересту Від читача 19:31 Картку водія загублено 19:19 Як виникли назви найбільших мікрорайонів Вінниці. І що цікавого є в цих місцинах photo_camera 19:03 У власність громади повернули 45 соток землі перед Центральним ринком 18:12 Нічні заморозки та дощі — на Вінниччину насувається штормовий вітер та негода 17:50 Більше ніж краса: як пластична хірургія у «Центр-В» змінює життя та повертає впевненість (Новини компаній) 16:37 «Вітаємо вдома, Герої!»: серед 193 звільнених з полону захисників — 15 наших земляків play_circle_filled 16:22 Вінничанка Дар’я Лаптєва виборола золото на чемпіонаті Європи з таеквондо у Греції 15:42 Тріо «Оксамит» співало вінничанам похилого віку от душі і для душі 15:28 Понад 30 років рятував життя: загинув лікар-анестезіолог Вінницького онкоцентру Володимир Шибинський 15:04 Замість латання дірок — суцільні карти: в області уже відновили понад 145 тисяч квадратних метрів доріг 14:16 «Зробив винним мертвого»: судитимуть фермера, якого звинувачують у смерті сімох вінничан 13:02 Захист неба, ДНК-експертизи та підготовка до зими — головні рішення 67-ї сесії Вінницької міськради 12:30 Відбулося засідання чергової 80 сесії Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:07 Спалах африканської чуми у Бабчинецькій громаді. В урочищі виявили 11 туш диких кабанів 11:09 До 40-х роковин трагедії на ЧАЕС ліквідаторів аварії відзначили нагородами photo_camera 10:18 Сильний вітер валив дерева та блокував траси. Як Вінниччина долає наслідки стихії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up