В області від коронавірусу одужало уже 67 людей: дані по Вінниці та районах

В області від коронавірусу одужало уже 67 людей: дані по Вінниці та районах
  • «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус в області станом на ранок 26 квітня.
  • Вчора, 25 квітня, їх було 377, а нині уже 388. +11 нових випадків за добу.

— Станом на 11.00 годин 26 квітня 2020 року на території Вінницької області зареєстровано 634 підозри на COVID-19. У 388 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 26 дітей (місто Вінниця – 15, Гайсинський райони - 4, Барський, Вінницький, Калинівський, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині), — йдеться у повідомленні.

Зареєстровано три летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих. Одужало 67 осіб, що підтверджено 2-ма негативними результатами лабораторних досліджень.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:

  • місто Вінниця - 172,
  • Калинівський район - 72,
  • Вінницький район - 18,
  • Тростянецький район  – 16,
  • Гайсинський район - 13,
  • Погребищенський район – 12,
  • Барський район – 11,
  • Козятинський район –  9,
  • Жмеринський, Немирівський райони – по 8,
  • Літинський район – 6,
  • Муровано – Куриловецький, Тульчинський, Хмільницький, Ямпільський райони - по 5,
  • Липовецький район – 4,
  • Крижопільський, Оратівський, Томашпільський, Чернівецький райони – по 3,
  • Іллінецький, Могилів-Подільський, Тиврівський райони – по 2,
  • місто Ладижин один випадок

За даними МОЗ, станом на 9.00 сьогоднішнього дня, 26 квітня, в Україні 8617 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 209 летальних. За добу було зафіксовано 492 нових випадки.

 

Читайте також:

В Україні 8617 випадків COVID-19, з них 209 летальних (НАЖИВО)

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Гість
    А що з Бершадським районом? Він перейшов під керівництво іншої області?  Відомо уже про два випадки захворювання, а у зведеннях тиша.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Коли Яблучний Спас у 2026 році: що святять у церкві та які є заборони 20:10 Водіїв фур попередили про обмеження руху на дорогах 19:47 Парк біля лікарні імені Ющенка занепадає. Але грошей на його відновлення немає photo_camera 19:02 Чому 4 серпня на Вінниччині лунатимуть вибухи: жителів трьох районів закликають не панікувати play_circle_filled Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 18:47 «Золота підкова Перемоги»: на Вінниччині влаштували кінно-спортивний фестиваль 18:37 Пекельний серпень у Вінниці і басейни переповнені. Як гостям визначити безпечне місце відпочинку photo_camera 18:07 На вулиці Олега Антонова вантажівка збила пішохода 17:33 «Бізе з горіха, крем з малини»: у Жмеринці презентували солодку візитівку міста 17:10 Медичне обладнання купили на мільйон дорожче: у Вінниці розслідують закупівлю 16:06 Чоловік боронить країну, а дружина дарує дітям свято у Ладижині play_circle_filled 15:13 У Гайсині в ДТП постраждали двоє дітей 14:50 Вогонь забрав у родини зі Шаргорода дах над головою photo_camera 14:48 Проєкт оцінили в 1,4 мільйона. Поки вінничани танцюють біля «Райдуги», за її реконструкцію судяться 14:41 Сильна спека не відступає: коли на Вінниччині стане прохолодніше photo_camera 14:09 За $14 тисяч обіцяв уникнути мобілізації: у Вінниці затримали священника 13:13 Окупанти скинули майже 300 авіабомб на українські позиції та населені пункти photo_camera 12:21 Вінничани: «У Вінниці немає укриттів». Але влада витратила на них мільярд гривень photo_camera 12:12 Спека плавить асфальт: у Вінниці почали поливати дороги 11:04 У Вінниці прощаються із бійцем 3-ї штурмової бригади Олегом Бєляєвим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up