У третій лікарні облаштують додаткові кисневі точки для хворих на COVID-19

У третій лікарні облаштують додаткові кисневі точки для хворих на COVID-19
  • Зростає кількість хворих на коронавірусну інфекцію, а з цим і потреба у кисневих точках у стаціонарах. Киснева терапія допомагає запобігти ускладненню хвороби.

Медики констатують, що 80% пацієнтів з COVID-19, які потрапляють на лікування у стаціонари і потребують додаткові кисневої терапії.

Наразі у вінницьких лікарнях є 180 ліжок забезпечені киснем.

— Найближчим часом буде завершено встановлення ще 67 кисневих точок на базі «МКЛ №3», і надалі продовжиться  робота по розгалуженню мережі подачі кисню, — зазначають на сайті міськради. — Міська клінічна лікарня №3 розпочала приймати хворих з коронавірусом у вересні. Тоді для інфікованих було виділено 60 ліжок, а з 23 жовтня лікарня зможе госпіталізувати 100 пацієнтів з підозрою та підтвердженою коронавірусною хворобою.

Відео дня

Робота по збільшенню ліжок для пацієнтів з коронавірусом у місті триває.

 

Читайте також:

Ковідний рекорд. В Україні за добу виявили понад 7 тисяч нових випадків COVID-19

Одна смерть та 138 нових випадків. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Наталия Юрченко
    Слава Богу, що дбають про вінничан🙏🏻
  • Олена Поляниця
    Я коли в задушливій палаті лежала, теж потребувала додаткового кисню. І без  ковіду.
  • Наташа Зозуля
    Швидка Вінниці повідомляє, що вільних місць немає.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Помер після п’яти днів боротьби: попрощалися з 22-річним воїном Сергієм Зябченком 20:04 Воду треба кип’ятити: фахівці назвали міста Вінниччини, де якість води не найкраща 19:17 Як подати документи на відстрочку по догляду за батьками з інвалідністю — розповідає адвокат 19:03 Гайсинська громада провела в останню путь захисника Андрія Грабовського photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 18:18 Де у Вінниці пропонують бронювання? Огляд актуальних вакансій 18:02 Судитимуть двох чоловіків, які за $20 000 допомагали ухилянтам потрапити до Молдови photo_camera 17:16 Запустили додаткові автобусні рейси на чотирьох маршрутах у Вінниці 17:02 Машина збила жінку на подвір'ї, легковик врізався в трактор, а ще один — у дерево photo_camera 16:51 «Я знайшла Квінту в сміттєвому баці». Біля лікарні Пирогова виявили мертвими трьох собак play_circle_filled 16:04 Одна смерть та 1200 нових випадків: COVID-19 повертається на Вінниччину play_circle_filled 15:01 Відновлюють обов’язкову звітність для бізнесу в Україні 14:12 Чоловік зарізав знайомого ножем під час п'янки у Хмільницькому районі photo_camera 13:13 Воїни України знищили понад 1000 окупантів та 360 дронів за добу photo_camera 12:49 6-річний хлопчик отруївся димом, граючись сірниками, у селі Торків photo_camera 12:12 У Вінниці понад 44 тисячі школярів. У якому закладі найбільше дітей? 11:50 Гігабітний інтернет: швидкість, що змінює правила гри — дізнайся, чому це важливо! (новини компаній) 11:22 Вінничан із восьми років запрошують на флаг-футбол 11:13 Після року розшуків. Повідомили про загибель солдата Владислава Мединського 10:17 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 17 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up