Цими вихідними медзаклади міста будуть консультувати у телефонному режимі

Цими вихідними медзаклади міста будуть консультувати у телефонному режимі
  • На вінничан чекає три вихідні поспіль — 6, 7 та 8 червня. У ці дні п'ять міських центрів  первинної медико-санітарної допомоги працюватимуть у телефонному режимі. 

Таке рішення прийняли, аби запобігти розповсюдженню у місті COVID-19. Консультуватимуть містян 7 червня з 9.00 до 12.00, а 6 та 8 червня консультації надаватимуть 9.00 до 16.00.

Для консультацій доступні наступні номери:

  • ЦПМСД №1 вул. Москаленко, 42, тел.: 56-35-18, (097) 929-91-02;
  • ЦПМСД №2 вул. Магістратська, 44, тел.: 67-02-24, 67-03-34;
  • ЦПМСД №3 вул. Хмельницьке шосе, 96, тел.: 46-02-63, 46-78-93;
  • ЦПМСД №4 вул. Замостянська, 18, тел.: 55-43-77, (096) 863-92-09;
  • ЦПМСД №5 вул. Замостянська, 49, тел.: 60-24-49, (067) 384-78-08.

— У разі необхідності невідкладної допомоги необхідно звертатися за телефоном 103, — зазначають у міськраді.

 

Читайте також:

Смерть від недуги та +16 нових випадів: дані про коронавірус по Вінниці та районах

На Вінниччині зафіксували 17 летальних випадків від COVID-19

В Україні за добу виявили 283 нових випадків COVID-19, на Вінниччині +16 (НАЖИВО)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Валентина Бузуверя
    Яку може отримати консультацію хвора людина та ще й по телефону.В наш час хвороби мають такі ускладнення,що з куч ою обстежень не розберуться, а по телефону......Це просто поговорити і то як захочуть.Запишуть десь на П'ятий день.Що лікування по телефону, що навчання В першому випадку-швидше здохнеш.В другому -ноль знань
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:12 Чи потрібна у Вінниці алея з фото військових, які в полоні? Ми запитали 12:09 У Вінниці відкрили набір на безкоштовні курси української мови 11:04 Для ветеранів Нацгвардії провели гірський реабілітаційний кемп у Карпатах photo_camera 10:45 За 71 мільйон гривень розширять Сабарівський цвинтар. Що відомо про проєкт? Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустив соціальну ініціативу 10:40 Рятував людей із важкими опіками: у Вінниці помер лікар Михайло Присяжнюк 10:01 Ринок генераторів в Україні перевищив вісім мільярдів: скільки витратила Вінниччина photo_camera 09:03 Тяжилів, графіті та районний гумор: репер із Жмеринки випустив кліп «Ukr Gangsta» play_circle_filled 08:55 На війні загинув 19-річний Захисник Едем Алієв із позивним «Малий» 08:50 Трійця 2026: що не можна робити у Зелену неділю 08:09 Вітаємо Христину та Романа. Історія, іменини та прикмети 31 травня 21:01 Молодь у Вінниці навчали безбар’єрній комунікації та взаємодії з ветеранами photo_camera 20:15 Нащадки Потоцьких, Грохольських, Коцюбинського, Пирогова. Де вони тепер, чи цікавляться спадщиною? photo_camera 19:59 Вінниця купить нове обладнання для прибирання вулиць і підвозу води 19:19 Як пройшов перший день Pets Ville Fest: яскраве свято для чотирилапих та їх власників у Вінниці play_circle_filled photo_camera 19:15 У спартакіаді вінничан з обмеженими фізичними можливостями переможених не було 19:06 Від Баби Гавришихи до Тунелю кохання. Куди можна поїхати з Вінниці у червні photo_camera 18:46 Олена Зеленська ознайомилася з розробками осередку УТОС для людей з порушеннями зору 18:09 Погода різко зміниться: чого чекати вінничанам на початку червня photo_camera 17:20 Частину вулиці Матроса Кішки у Вінниці перекриють на чотири дні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up