Три летальних та 482 нових випадків. Дані про COVID по Вінницькій області

Три летальних та 482 нових випадків. Дані про COVID по Вінницькій області
  • «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 21 лютого.

Станом на 20 лютого у Вінницькій області підтвердили 32 811 випадків захворювання на COVID-19, протягом минулої доби підтвердили 482 нових випадків інфікування. 

За добу підтвердили одужання 89 людей, за весь час епідемії COVID-19 в області подолало 26 372 людини. Нині на Вінниччині хворіє 5 825 людей.

Минулої доби в області померло троє людей з коронавірусом, а загалом за час епідемії зареєстрували 614 летальних випадків. 

Станом на 1 лютого на Вінниччині зареєстрували 507 летальних випадків. У понеділок, 15 лютого померли четверо вінничан, вчора — шість летальних випадків.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

  • часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.
  • уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель, мінімальна дистанція -  1,5 метра.
  • не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, невідкладно  зверніться по телефоном до сімейного лікаря та повідомте його попередньою про перебування в продовж останніх 14 днів у країнах де зареєстровані випадки захворювання на COVID-19;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

 

Читайте також:

Три школи у Вінниці на карантині: для кого припиняється навчання з понеділка?

Вінниччина лідирує за кількістю випадків. Яка ситуація з COVID в Україні?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Вера Бащук
    А скільки померли від раку ...? Чого не пишуть ...?
    Штерц Ольга reply Вера Бащук
    Вера Бащук А від туберкульозу, грипу та пневмонії скільки померло? А від ВІЧ? Не рахують... То не цікаво, бо набагато більше померло людей від цих хвороб
    Алеся Шубинская reply Вера Бащук
    Пусті розмови диванних експертів..!!!!!!
    Аленка Гладчук reply Вера Бащук
    Мазай Зайцев я тоже болела обычная пневмония и грип был есть и будет а не пишут о раке потому что за него никто не платит а за корону чем больше больных тем больше получат денег.
    Alex Tumanov reply Вера Бащук
    Вера Бащук Если бы коронавирус бушевал столько сколько существует рак на земле скорее бы уже не было людей.. Рак не заразен но опаснее. Корона заразнее но менее опасна. Болел и не желаю комуто заболеть...Вопрос в том что вирус может стать сезонным и возвращаться с новой и новой силой как грипп...а последствия от него..поверте не из приятных...хоть я и переболел легко.
  • Нінель Січкар
    Це дійсно ЖАХ! Але чому не переводять  технікуми,коледжі,університети на дистанційне навчання,а наражають дітей на  масове зараження,не враховуючи,що   майже в кожній сім'ї студента є  рідні,що знаходяться в групі ризику?Що студент може висидіти  4-6 пар в масці  пліч о пліч і не заразитися? !Де розум у  владних мужів? Чи наша влада взяла курс на знищення  населення?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:17 «Наші сини загинули на війні, а ми сидимо без води»: крик матерів із жмеринського «Сектору» 21:00 Вінничан кличуть на загальноміське прибирання. У громаді стартує місячник чистоти 20:02 Прихований серед скель над Дністром: що відомо про печерний монастир рахманів в Оксанівці photo_camera 19:04 В Україні запровадять кешбек на пальне. Як отримати і куди можна буде витрачати Від читача 18:53 Мільярди на медицину і установа з минулого: навіщо Вінниці «Центр медичної статистики» в епоху eHealth 18:15 На будівлях заводу «Аналог» зберігся унікальний комплекс сграфіто: що про нього відомо photo_camera 17:12 Затримали іноземця, який хотів вивезти €21 000 «зеленим коридором» 16:09 В Ободівці ремонтують Свято-Успенський храм. Уже зібрали 100 тисяч 15:15 Мільйони за мототранспорт. ТОП-5 найдорожчих мотоциклів Вінниці, які виставили на продаж photo_camera 15:05 У Вінниці стартував ремонт доріг після зими. На яких вулицях уже працюють бригади photo_camera 14:08 Чому світло вимикали нерівномірно і хто в цьому винен — пояснив гендиректор «Вінницяобленерго» 12:55 Дві оселі горіли у Вінниці, а в області — будинки та суха трава 11:49 П’ять ліцеїв Вінниччини запровадять старшу профільну школу. Що зміниться у навчанні і чого чекати учням 11:40 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:29 Мамина кровиця врятувала сина: історія жінки, яка за 45 років донорства здала понад два відра крові 10:33 На Синьоводській п’яний водій протаранив Tesla та втік з місця аварії 09:37 Цієї ночі ворог випустив майже півтисячі ракет і дронів. Частина летіла і над Вінниччиною 09:06 Вінницькі боксери вдома перемогли у матчевій зустрічі суперників із Молдови і Чехії 09:03 Фестиваль «Повстанський вечір» проведуть у Вінниці. На гостей чекають музика, тренінги та патріотичні дискусії 08:36 Визначені футзалісти, які представлять область на Всеукраїнських «колосівських» змаганнях
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up