Спалах коронавірусу в лікарні Пирогова. Захворіли 11 працівників та 14 пацієнтів

Спалах коронавірусу в лікарні Пирогова. Захворіли 11 працівників та 14 пацієнтів
  • Інформацію про коронавірус у «Пироговці» офіційно підтвердили. Загалом у лікарні перевірили 294 людини.

Очільник ОДА Сергій Борзов розповів про спалах коронавірусу в обласній лікарні імені Миколи Пирогова.

— На 19 годину 27 липня із 294 зразків COVID-19 уже підтверджено у 25 випадків, з яких 11 - медичні працівники. 14 - пацієнти, — зазначив Борзов.

Також Борзов додає, що Вінниця залишається епіцентром за кількістю хворих в області, а місць у лікарнях не вистачає. Передбачені 81 ліжко для жителів Вінниці – зайняті.

Станом на 28 липня на Вінниччині на COVID-19 хворіють 88 медпрацівників. 351 – одужало. Більшість хворих – медсестри. За ними – лікарі та молодший медперсонал.

За останню добу захворів 1 медичний працівник.

 

Читайте також:

Понад мільйон компенсації отримає родина медсестри зі «швидкої», яка померла від COVID-19

В Україні за добу виявили 919 випадків COVID-19, на Вінниччині +38

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Ольга
    64 миллиарда потратили,а на всю Винницу аж 81 кровать.офигеть просто!!!!
  • Виктор Марущак
    Это правда !!!
  • Жора
    Хочу  сказать даунам которые говорят что это фейк. Сейчас такая ситуация что  стоит сходить в больницу  чтобы  допустим  по мелочевке к врачу. И там можно подцепить вирус.  Врачи  как  реально  каждый день получают вирус.И скоро будет такая ситуация,что врачей не будет.А где будут люди лечится?  А ПОЙДУТ К БАРЫГАМ НА ЦЕНТРАЛЬНЫЙ РЫНОК ГОРОДА ВИННИЦА.  Ведь барыги блядь говорят что это фейк
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Коли і з яких предметів складатимуть НМТ у 2026 році: наказ МОН 20:07 У Вінниці затримали 23-річного наркодилера, який мав 25 «закладок» у кишені photo_camera 19:15 Вибрався з палаючої автівки і побачив, що немає ноги: історія військового, який протезувався у Вінниці play_circle_filled photo_camera 19:07 Козулі, олені та кабани. Екологи підрахували чисельність дикої фауни у Хмільницькому районі photo_camera Від читача 10:34 Поранені військові на Вінниччині отримують ще більше можливостей для якісної реабілітації 18:18 З Вінниці до Європи курсують прямі автобусні рейси. Куди саме можна доїхати без пересадок? 18:09 Водії трамваїв, тролейбусів і автобусів зараз шукає Вінниця photo_camera 18:05 Кохання сильніше за обставини: огляд ресторанів для весілля під час війни (партнерський проєкт) 17:04 Люди мерзли на зупинках через брак трамваїв. Мер Вінниці оголосив догану керівнику транспортної компанії 16:02 Капремонти на Соборній і не тільки: хто у Вінниці освоює мільйонні підряди 15:34 Сніг, дощ та 259 аварій: ситуація на трасах України та де зараз найважче 15:12 З полону додому повернулися 157 українців, серед них — вісім жителів Вінниччини play_circle_filled photo_camera 14:03 12 років за вбивство та гру у «піжмурки» з поліцією. У Вінниці засудили рецидивіста 13:07 Вінницькі гвардійці з кулемета збили ракету Х-101, а потім ще «шахед» play_circle_filled photo_camera 12:10 У Вінниці купують 100 коптерів з тепловізорами. Скільки вони коштують? 11:21 Без тепла та води до вечора: де у Вінниці 5 лютого тривають планові ремонти 10:56 Газовий колапс у Козятині: через розгерметизацію обладнання в місті загорялися оселі photo_camera 09:45 Сніг прибрали, але розслаблятися зарано. Вінницю сьогодні накриє штормовий вітер 09:35 Дошколярик у Вінниці: кращі місця для навчання та розвитку вашої дитини (партнерський проєкт) 09:06 «Оббивав пороги», щоб потрапити на фронт. Вінниця прощається з Антоном Шатковським
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up