Розсік обличчя та зламав руку. Як через ожеледицю у Вінниці травмувалися люди

Розсік обличчя та зламав руку. Як через ожеледицю у Вінниці травмувалися люди
  • За два дні у Вінниці випала місячна норма снігу.
  • Комунальники у місті працюють цілодобово. Але чи встигають навести лад?
  • Вінничанин розповів журналістам, як постраждав через негоду.

У день, коли була ожеледиця, 10 лютого, вінничанин Роман вийшов з дому, послизнувся та пошкодив обличчя та руку.

— Я виходив з під’їзду, на сходах не було посипано. Мабуть, раніше посипали сіллю, але це нічого не дало і комунальники ще планували посипати якимось піском. Вийшло так, що я послизнувся, впав на лікоть. Але не звернув на це увагу, піднявся та пішов собі далі. І вже біля сусіднього під’їзду втратив свідомість і ще раз впав. Виявилося, що я травмував лікоть, зачепив нерв та отримав невеликий перелам. А під час другого падіння поранив ще й обличчя.

Згодом чоловік звернувся у лікарню на Київській. Каже, що того дня (в середу) у травмпункті було дуже багато людей.

— Я був там в середу, вчора та сьогодні на перев’язках. В середу був аншлаг — величезні черги, а останні дні народу менше. Мені наклали гіпс на руку та зашили підборіддя. Зараз самопочуття вже краще, — каже вінничанин.

Тим часом у травматологічному відділенні Вінницької міської клінічної лікарні швидкої допомоги розповіли, що протягом 10 лютого у лікарню звернулося 106 людей з різними травмами. А вчора, 11 лютого, кількість пацієнтів була меншою — 80. В основному лікарі мали справу з переломами та сильними забоями.

У дитячій обласній лікарні травмпункт в середині тижня теж був переповнений, але не через ожеледицю. Головний лікар Василь Паненко розповідає, що діти були з травмами, отриманими в школі або вдома.

— Ну буквально кілька випадків було вуличних травм, але вони несерйозні, — зазначив головлікар.

 

Читайте також:

Гори снігу та «брудна каша». Фоторепортаж з вінницьких вулиць

Комунальники цілодобово чистять місто від снігу. ОПИТУВАННЯ
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (28)
  • Олег Каськов
    За два дні місячна норма снігу.
    А скільки випало снігу за два минулих місяці? І наскільки комунальники перетрудилися,прибираючи його? А зарплата,тим не менш,їм йшла...
    Юрий Гончеренко reply Олег Каськов
    тебе нада  зарплата дворников? Можешь пойти к ним им люди всегда нужны. Вот и нарубаешь бабла.
  • Viktor Hryhoruk
    мож люди не будуть нити про глобальне потепління і теплу зиму більше?Ну а комуеальники в Гройсмана-Моргунова це кишенькова організація для відмивання коштів.Там на солі вкрали,там на техніці,там на зп людям,там на роботах ,котрі ніхто і ніколи не виконував.Так і стають шанованими в бидла міста мультимільйонерами.І головне-люди обожнюють тебе при цьому.Молодці!
  • Наталия Войт
    Вишенька 12 ЖЕК дворы убраны дорожки в основном посыпаны,трактор летает с самого утра.
    Если перейти  через юность и через дворы пройти на Космонавтов
    Там имитация уборки,трактор ездит с приспущенным ковшом приглаживая снег,не рассыпано у подъездов и тротуары почти не чищены.
  • Zhanna Drajko
    Нонсен!Ніколи у Вінниці не падав сніг....АААУУУУУ це хто пише???? А по ті роки які були метелиці???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Під Жмеринкою зіткнулися два легковики та вантажівка: є постраждалі 20:02 З Могилів-Подільського до Коломиї: Марія Гоцуляк поповнила музейну колекцію авторськими шкрябанками 19:07 Вода з криниць у громадах Вінниччини може бути небезпечною — результати перевірки 18:18 Нова схема руху та світлофори з датчиками: як у 2026-му планують змінити Соборну Від читача 13:04 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 18:09 Школа без бар’єрів: на Вінниччині майже 150 дітей з особливими потребами отримують супровід 17:06 Роман вінничанки Євгенії Кузнєцової потрапив до короткого списку Книги року ВВС-2025 15:55 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 15:40 Спуск на тюбінгу цілий рік: у Центральному парку відкрили новий атракціон 14:12 У магазині «Єва» на Коцюбинського загорілася каса 13:16 У Гайсині відзначили «Учителя року–2025»: переможниця отримала сертифікат на 100 тисяч гривень 12:06 Розклеїв на стовпі — плати. У Вінниці склали 13 протоколів за незаконну рекламу 11:14 День пам’яті Голодомору: у Вінниці відбудуться фотовиставки, покази фільмів та вечори пам’яті 10:06 На об’їзній Вінниці легковик в’їхав у вантажівку, постраждала 67-річна пасажирка 09:10 Вінниця схиляє голову в жалобі: в останню путь проведуть оператора БпЛА Олексія Балана 08:14 Сьогодні, 22 листопада, День пам’яті жертв Голодомору: Україна пам’ятає, світ знає
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up