«Рецидив через помилку медиків». Прокуратура перевіряє лікарів з онкоцентру

«Рецидив через помилку медиків». Прокуратура перевіряє лікарів з онкоцентру
  • Почалося розслідування справи, яка стосується лікування 12-річного вінничанина Дмитра Шилова. Батьки хлопчика звинувачують лікарів у невиконанні своїх обов'язків та додають, що через їх «лікування» у сина стався рецидив.

Прокуратура Вінницької області за результатами розгляду звернення, опублікованого в пресі, внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, а саме — неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником. Про це інформує прокуратура Вінницької області.

— Надійшла заява про те, що на думку родини 12-річного Дмитра, у наслідок неналежного виконання професійних обов'язків медичними працівниками одного з лікувальних закладів міста Вінниці, які здійснювали лікування дитини протягом 2019-2020 років, у нього стався рецидив. За висновками лікарів «Охмадиту» на дитину чекає оперативне втручання за кордоном, — зазначають у пресслужбі прокуратури Вінницької області.

У 12-річного Діми Шилова, нагадаємо, рак. А ще необхідність в трансплантації кісткового мозку та вторинний імунодефіцит, зумовлений хіміотерапією.

Родичі хлопчика звинувачують лікарів дитячої обласної лікарні в тяжкому стані дитини та невірно встановленому діагнозі та лікуванні. На цьому також наголошують лікарі Охматдиту, де зараз лікується хлопчик. Вінницькі ж лікарі, вбачають у цьому шкурний інтерес «киян».

Деталі цієї історії знайдете в матеріалі — Онкологи з дитячої обласної мають відповісти по закону — вважають рідні Діми Шилова.

 

Читайте також:

«Лікарі сказали, що операція буде складною»: у Вінниці збирають гроші для маленького Нікіти

Зводять «з нуля». Показали, як виглядатиме майбутній вінницький кардіоцентр

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діма
    Цю клоаку вже давно потрібно перешерстити!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:05 Як зберегти оселю від вогню під час опалювального сезону photo_camera 15:02 На Київській розпочали оновлення дороги, переходів та зупинки: детальний огляд робіт і бюджету photo_camera 15:00 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 14:10 Діти зі Стадниці зібрали понад сорок кілограмів відходів за один день photo_camera Від читача 13:04 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 13:13 Шостий ліфт з «розумною» системою: на Брацлавській завершили капремонт ліфта 12:07 Три аварії за добу: одна людина загинула, троє постраждали на Гайсинщині photo_camera 11:51 Підуть «під ніж». Транспортна компанія списує 16 трамваїв та тролейбусів 11:03 Поліція затримала чоловіка, який викрав автомобіль у вінничанина 10:27 «Коли сідаю за кермо 20-тонної фури — знаю, я на своєму місці». Історія Віри Бабій, водійки «МХП-Логістика» (Новини компаній) 10:15 Вакансії в супермаркеті «Грош», в АН «Благоустрій», ТОВ "ВКХП №2" та 74 актуальних пропозицій роботи у Вінниці 09:54 Пошкоджено енергетичні об’єкти: можливі аварійні відключення світла 08:45 Дебютує обласна ліга з флаг-футболу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч» 08:26 Кого сьогодні вітаємо та що святкуємо. Історія та прикмети 25 листопада 21:25 Браконьєри активізувались. Екоінспектори зупинили незаконний вилов на Бузі 20:09 На Вінниччині затримали молдованина, який брав $17 000 за переправлення до Молдови 19:32 Гучні справи НАБУ на Вінниччині: що з ними зараз? 19:11 Ексвійськовий із Вінниччини збував гранатомети у Києві photo_camera 17:45 Присвятила загиблому батькові: Карина Медведська встановила рекорд України з присідань photo_camera 17:32 «Платному паркуванню бути?» — вінничани висловили свою думку, але рішення ще попереду photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up