Реформу медицини заблокували: депутат розповів про причини

Реформу медицини заблокували: депутат розповів про причини

Троє депутатів Верховної Ради - представники «Опозиційного блоку» Ігор Шурма та Михайло Папієв, а також позафракційний Олег Мусій, сприяли блокуванню прийнятої в четвер, 19 жовтня, медичної реформи.

Для цього згадані депутати внесли на розгляд Верховної Ради відповідний проект постанови, яким передбачено скасування попереднього рішення.

В інтерв'ю журналістам одного з інтернет-видань Михайло Папієв повідомив, що в ході прийняття закону багаторазово порушувалася процедура.

«В першу чергу, потрібно поважати українське законодавство і, в першу чергу, регламент Верховної Ради України. Коли настільки важливі і доленосні для українського народу закони приймаються, їх необхідно приймати правильно. Коли закон приймається з порушенням регламенту, я вважаю це своїм громадянським обов'язком відповідно до повноважень, які передбачені цим самим регламентом. А там чітко зазначається, що «якщо порушена процедура, встановлена ​​цим законом, то народний депутат України може протягом двох днів звернутися до голови ВР України і підготувати відповідне постанову про скасування прийняття рішення». Порушення там були серйозними», - заявляє політик.

А ось що розказує Ольга Богомолець стосовно медичної реформи, яку прийняли 19 жовтня 2017 року:

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (4)
  • Purgen Purgen
    Все эти реформы поржняк. Их цель сбросить последние обязательства государства на плечи граждан. Не за то майдаун стоял, нихт ферштеен?
  • Vladimir Sviridov
    медична реформа річ необхідна, але на першому місці мають бути реформи які унеможливлять розкрадання, на другому реформи по покращенню економіки тобто доходи, і лише потім реформи які базуються на розподіленні доходів країни
    Старуха Шапокляк reply Vladimir Sviridov
    Реформа не нужна. Нужно закрутить гайки. Демонстративно посадить в тюрьму за врачебные ошибки и вымогательство десяток медработников и врачей с каждой области. Чуть что - снятие премии и выговор. Изменить климат РЕЗКО. И тогда начать постепенно закупать инвентарь, проводить повышение квалификаии, поднимать зарплату.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:11 «Подивився на небо і подумав: «А чому б не СКАЙ?» Легендарний рок-гурт СКАЙ у суботу у Вінниці розпочне тур до 25-річчя play_circle_filled photo_camera 21:00 Як зустрічатимуть звільнених з полону? У Вінниці затвердили алгоритм 20:07 Медовий Спас 2026. Коли святкують Маковія та що обов'язково несуть до храму 19:40 Студент у «розшуку» ТЦК: чи мають право вищі навчальні заклади відмовити у вступі або відрахувати? Від читача 11:05 Хмара дав перше інтервʼю на новій посаді – американській MAGA-блогерці Лорі Лумер 19:05 До +34° без жодної краплі дощу: синоптики розповіли, коли Вінниччину накриє спека 18:22 Унікальну «Сорочкову карту Вінниччини» вперше покажуть у музеї. Вхід вільний 17:43 «Народився в сорочці» — у Літині врятували чоловіка, який упав у 8-метрову криницю 17:21 Компенсація за воду: 9 тисяч вінничан подали документи на ці виплати 16:57 У Вінниці відкрили запис на безкоштовний прийом кардіолога та УЗД. Хто може скористатися 16:23 У Немирівській громаді після ДТП рятувальникам довелося змивати мед з дороги 15:15 Які вінницькі школи та садочки ремонтували. Та скільки на це витратили грошей 15:03 Автобус №16 хочуть продовжити до Агрономічного та зоопарку. У Вінниці зареєстрували петицію 14:08 Лише 670 грамів. У Вінницькому перинатальному центрі народилося передчасне немовля 13:04 «Панічні звернення військових» створені ШІ: у 120-й бригаді попередили про нову хвилю діпфейків 12:10 У Крижопільській громаді спільно з обласною радою реалізовано два проєкти з підтримки військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:09 Понад сім тисяч людей скинулися на автобуси для Вінниці. Першу партію вже придбали на аукціоні в Кельце photo_camera 11:08 На Вінниччині виявили росіянку, яка незаконно перебувала в Україні 10:14 У центрі Вінниці планують оновити шість зупинок громадського транспорту. Які саме 09:42 До ранку без води частина Вишеньки та Пирогова. Де ще 29 липня ремонтують мережі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up