Понад сто пацієнтів у реанімації. Дані про COVID-19 станом на 21 квітня

Понад сто пацієнтів у реанімації. Дані про COVID-19 станом на 21 квітня
  • «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 21 квітня.
  • Загалом на Вінниччині зафіксували 65 тисяч 756 випадків. 327 нових за добу.

— Одужали 45913 осіб, в т.ч. 2479 дітей та 3166 медпрацівників. За останню добу одужали — 394 особи. На даний час хворіє 18426 осіб, в т.ч. 652 дитини та 593 медпрацівники, — йдеться у повідомленні. — У 30 опорних лікарнях області, станом на ранок 21 квітня, на стаціонарі перебуває 1253 пацієнти з підтвердженим COVID-19 та 291 пацієнт з підозрою на коронавірус. Кількість пацієнтів на ліжках реанімації — 119.

Загалом на Вінниччині зареєстрували 1417 летальних випадків. За минулу добу — 9 летальних випадків. Відслідковувати усі новини на тему «коронавірус» можна за посиланням

Коронавірус вперше виявили:

  • м. Вінниця — 68
  • Гайсинський — 25
  • Козятинський — 23
  • Тростянецький — 22
  • Бершадський — 21
  • Жмеринський — 17
  • Могилів-Подільський — 15
  • Вінницький — 13
  • Калинівський — 13
  • Шаргородський — 13
  • Погребищенський — 11
  • Крижопільський — 8
  • Барський — 8
  • м. Ладижин — 8
  • Мурованокуриловецький — 8
  • Хмільницький — 8
  • Тиврівський — 6
  • Тульчинський — 6
  • Піщанський — 5
  • Чернівецький — 5
  • Іллінецький — 5
  • Ямпільський — 5
  • Липовецький — 4
  • Оратівський — 4
  • Літинський — 2
  • Немирівський — 2
  • Томашпільський — 1
  • Чечельницький — 1.

 

Читайте також:

Громадські місця і COVID-19. Коли важливо бути у масці та як захиститися від недуги

COVID-19 в Україні. За добу госпіталізували майже п'ять тисяч хворих

Протестували менше, госпіталізували так само. Нові дані про COVID-19

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:02 Вінниця сьогодні прощається з воїном-добровольцем Ігорем Петровським 08:24 Сьогодні вітаємо Макара та екскурсоводів. Історія, заборони та прикмети 21 лютого 07:48 Фантастичний камбек приніс вінницьким індорхокеїстам срібло Кубку «Трофі» 21:03 Трагедія у селі Зозів — пожежа загасла сама, але забрала життя господаря будинку Від читача 10:05 «Зимова казка в Долині УБД» від Гайсинського районного осередку ГО «Захист держави» 20:25 Вінничани 40 років тому: як проходили вихідні, де шопились, двіжували та релаксували городяни photo_camera 20:07 Робота батьком чи матір'ю із зарплатою 26 тисяч: на Вінниччині шукають патронатних вихователів 19:17 Відпочинок в чанах завершився операцією за 103 тисячі. Вінничанка послизнулась і вимагає компенсацію play_circle_filled 19:02 Дев'ять дітей, вісім онуків та «Золотий хрест»: історія «Баті Молдована» зі 120-ї бригади photo_camera 18:25 «Знаю, хто вбив тата». Син Героя Небесної Сотні став військовим льотчиком 18:19 Донецький апокаліпсис: шведські журналісти показали роботу «Червоної Калини» під Покровськом play_circle_filled 18:09 Своя республіка у Вінниці. СБУ викрила ідеологів «альтернативної» держави 18:03 Стрибок — і техніка згоріла. Чому реле напруги стало для вінничан побутовою необхідністю 17:11 У Козятині гостя «обчистила» знайомих на $7 200 та золото 16:01 Сміттєвози та універсальні прибиральники: місто погодило масштабну закупівлю 15:09 Дві площі у центрі Вінниці можуть стати зовсім іншими: як їх пропонують переробити 14:33 Мільйон не врятував: підозрюваний у зґвалтуванні дитини підприємець повернувся в СІЗО 13:13 Зарядка ноутбука ледь не спалила гуртожиток у Вінниці. Евакуювали 120 людей play_circle_filled photo_camera 12:14 Блогер, якого ТЦК затримали у Хмільнику, нині в лікарні. Справу передають до ДБР play_circle_filled 11:20 Шукаєте, де придбати якісні напівфабрикати? Підібрали кращих виробників для вас (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up