Поліція охороняє усі входи у вінницькі лікарні. Як провідати родича?

Поліція охороняє усі входи у вінницькі лікарні. Як провідати родича?
  • У Вінниці встановили в лікарнях особливий режим. До хворих у палати поліція нікого не пускає.

Поліція охороняє усі входи у відділення в вінницьких лікарнях. На такий режим роботи лікарня швидкої медичної допомоги перейшла чи не першою в області. Все через карантин.

У обласній психіатричній лікарні імені Ющенка теж родичів не пускають. Хворим передають передачі від родичів через медперсонал.

Як на обмеження реагують вінничани, які прийшли провідати хворих, дивіться в сюжеті:

Відео дня

 

Читайте також:              

Головне про коронавірус за сьогодні, другий день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, третій день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, четвертий день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, п'ятий день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, шостий день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, сьомий день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, дев'ятий день карантину

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Olex Zakharchuk
    Головне не переставати Італію згадувати )))
  • Buchek Oksana
    По телефрну
  • Lyudmila Lavrenchuk
    В Італіі не дають попрощатися з мертвими ..і мови про відвідування лікарні не може бути.КАРАНТИН..ЛЮДИ  КАРАНТИН.
  • Юлия Гарчу
    Про які  лікарні йде мова?Ніякої поліції по лікарнях не має...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 14 – 19 квітня photo_camera 10:01 Що не можна робити у Велику Суботу: традиції та заборони напередодні Великодня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up