МОЗ не буде безкоштовно тестувати безсимптомних хворих на COVID-19

МОЗ не буде безкоштовно тестувати безсимптомних хворих на COVID-19
  • Держава не має наміру безкоштовно тестувати на COVID-19 безсимптомних хворих.

З такою заявою на сьогоднішньому брифінгу заявив глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, алгоритмом безкоштовного тестування не передбачені випадки, коли людина хоче обстежитися за власним бажанням без певних ознак корона вірусної інфекції.

— Якщо у людини немає симптомів коронавірусу. Більш того, вона не є контактною особою з хворим коронавірусом, тобто це тільки бажання, то у нас не передбачено нашим алгоритмом безкоштовного тестування, — заявив Степанов.

Слід зазначити, раніше головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко закликав українців до другої хвилі коронавірусу пройти масову вакцинацію від грипу, так як вона здатна вберегти населення від спалаху відразу двох інфекційних хвороб: грипу і коронавірусу.

Тим часом, а Україні лабораторно підтверджено 16 023 випадки COVID-19, з яких 375 за останні 24 години. В цілому, в Україні провели дослідження 187 307 зразків методом ПЛР. До того ж, за минулу добу в Україні 17 нових летальних випадків серед пацієнтів з коронавірусом COVID-19

 

Читайте також:

За один день у Жмеринці підтвердили 11 випадків COVID-19

Дані по СOVID-19 на 11 травня: в Україні вже 15 648 хворих коронавірусом

Головне про СOVID-19 за 11 травня: на Вінниччині 879 підозр та послаблення карантину

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Юрій з вишеньки
    'якби дітям до 16 років робили привівку хочаб ,за пів ціни,
  • Yuriy Gavryliuk
    Здорово придумано! Особливо,якщо при зверненні до лікаря потрібно проходити тест. Такий собі лохотрон.
  • Vitaliy Kukhar
    Ми дуже дорого їм обходимось
  • Ruslan Konovalyuk
    Здоровее будем! :)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
00:19 Про справжнє щастя! Вінницький театр ляльок запрошує на прем’єру глибокої казки-притчі за твором Оскара Уайльда photo_camera 21:00 На Вінниччині сім’ям дев’яти загиблих Захисників вручили посмертні нагороди photo_camera 20:08 Манту більше не буде. Як тепер діагностуватимуть туберкульоз 20:05 Від Потоцьких до Грохольських: розповідаємо про найвпливовіші аристократичні роди Вінниччини photo_camera Від читача 14:11 Сильна команда як основа сталих змін: досвід проєкту «Голос доступності» 19:46 Учасники тріо «Оксамит» на творчій зустрічі співали про любов, надію та красу рідного краю 19:32 Від 53 до 87 грн за літр: як бюджетні установи Вінниччини купували пальне під час цінових коливань 19:08 «Щоб більше було трофеїв!» Віктор Бронюк 80 тисяч, які виграв у «Вгадай мелодію», передав воїнам, які збивають БпЛА play_circle_filled photo_camera 19:03 В області збільшилась популяція зубрів. Що показав цьогорічний облік диких тварин 18:03 На Вінниччині триває будівництво стратегічного прикордонного пункту «Бронниця — Унгурь» photo_camera 17:09 Теплі та місцями дощові вихідні у Вінниці — якою буде погода 28–29 березня 16:43 Зачинені двері під час вибухів: як працювали укриття у Вінниці під час останньої дронової атаки 16:22 Комунальники наводять лад після зими: у Вінниці стартувало вологе прибирання вулиць 15:48 Наніс десять ударів ножем: засудили чоловіка, який на Гайсинщині вбив свою падчерку 14:47 Депутати облради затвердили нові тарифи на тепло та гарячу воду. Кого торкнуться зміни 13:36 Інвестують 76 мільйонів в оборону та 55 — на водоканал: підсумки сесії міськради 27 березня 13:27 Підтримка ЗСУ та усунення наслідків обстрілів на Вінниччині: обласна Рада ухвалила відповідні рішення (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:25 Вода дорожчає: у Вінниці з 1 квітня в усіх акваматах піднімуть ціни до 3 гривень за літр photo_camera 12:14 Пожежа на вулиці Соловйова ледь не забрала життя 86-річного чоловіка 12:00 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up