Лікарні заповнені на 98%. Почали облаштовувати нові ліжка для хворих на COVID-19

Лікарні заповнені на 98%. Почали облаштовувати нові ліжка для хворих на COVID-19
  • У Вінниці нині 1032 людини з підтвердженим діагнозом COVID-19. Місць у лікарнях для таких пацієнтів майже не залишилося. Почали розгортати додаткові ліжка, щоб мати змогу прийняти на лікування усіх.

Ліжка, передбачені для лікування хворих з коронавірусом, заповнені на 98 %. Наразі в місті триває перепрофілювання інших відділень. Про це кажуть у міськраді. 

У відремонтованому відділенні ТМО «Фтизіатрія» виділять 60 ліжок для хворих на коронавірусну інфекцію. Вхід до приміщення буде окремий. Там закінчують встановлювати системи забезпечення киснем. Після цього можна буде приймати перших пацієнтів.

Також у Вінницькій центральній районній клінічній лікарні додатково розгортають ще 20 ліжок для дорослих.

— Наразі вінничан лікують у найближчих районах, у суботу та неділю нас підстраховували Тульчинський, Гайсинський, Калинівський, Шаргородський, Барський і Тростянецький райони. Сьогодні з 8-ї години ранку приймає Вінницька районна лікарня, вона за вихідні трохи розвантажилася. Сьогодні ми будемо аналізувати пацієнтів, які перебувають у МКЛ №1 та №3, та готувати до виписки тих, хто може продовжити лікуватись вдома, — каже директор департаменту охорони здоров'я Олександр Шиш.

 

 

Читайте також:

Один летальний та 106 нових хворих на Вінниччині. Яка ситуація з COVID-19 в Україні та світі?

Хворіє понад 100 дітей та 186 медиків. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (22)
  • Galina Voroshilova
    Не весело,проблема
  • Елена Толстова
    А скільки з не підтвердженим ПЛР?((
    В нас саме головне,  щоб тест буде(+), а якщо (-) та СКТ ураження від 50°/° і вище то фігня, це не воно?😱
  • валентина грушко
    Хворих все більше ,а за гроші ковідного фонду, вроді на дорогпх
  • Носик Ольга
    А скільки у приватних лікарів лікувались?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:09 Тигровий комар в Україні. Чи варто вінничанам хвилюватися через «непроханого гостя» 17:10 SPF під атакою TikTok. Чому вірусні міфи про «токсичність» кремів небезпечні для вашої шкіри 16:56 Вінницький клуб «ОКС-ШВСМ» у 24-й раз виграв золото та здобув путівку до єврокубків photo_camera 16:12 Енергонезалежність на десять мільйонів. Ладижинська лікарня отримала власні сонячні станції Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 15:15 Найдорожчі квартири Вінниці: що пропонують покупцям за десятки мільйонів гривень photo_camera 14:20 Менше паперу в транспорті — у Вінниці тестують оплату без автоматичного друку квитків play_circle_filled 13:54 Близько пів тисячі вінничан проїхали містом на велосипедах і зібрали 130 тисяч гривень для ЗСУ photo_camera 13:08 На Вінниччині через атаку пошкоджені оселі, автівки та будинок культури 12:17 Колишній мер Вінниці повернув польський орден. До ініціативи долучились Кучма і Порошенко 11:11 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 10:14 Менше черг до сімейних лікарів — українцям спростили отримання лікарняних та е-рецептів 09:07 Чотири роки боротьби. Вінницькі лікарі повернули захиснику можливість ходити без болю 08:04 Сьогодні відзначають День батька та літнє сонцестояння. Історія та прикмети 21 червня 21:00 «Книга спогадів та гастрономічної душі»: Костянтин Грубич отримав у подарунок збірник рецептів з Вінниці 19:57 Власний дім для Героїв — ще 29 родин на Вінниччині отримали житлові сертифікати 19:31 На трьох пляжах Вінниці заборонили купатися: що не так із водою? 18:45 У пам'ять про 19-річного захисника з Вінниччини відкрили спортивний простір для молоді
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up