Коронавірус у лікарні Пирогова: виписують хворих хірургічного центру

Коронавірус у лікарні Пирогова: виписують хворих хірургічного центру
  • Станом на 27 квітня в Україні COVID-19 підтвердили у 1749 медиків.
  • Нам повідомили, що сьогодні виявили коронавірус в обласній лікарні імені Пирогова.

Читач повідомив, що через коронавірус закривають відділення «Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіями» у вінницькій обласній лікарні імені Пирогова.

— Сьогодні повинні були робити операцію моєму родичу. Але лікар зателефонував та повідомив, що операцію перенесли на два тижні. Родича сказали забрати, тому що відділення закривається на карантин, — розповів читач, який просив не називати його особу.

За його словами, лікар повідомив, що родичу робили аналіз на коронавірусну інфекцію. Результати показали, що COVID-19 не підтвердився.

Ми зателефонували у приймальню директора ВОКЛ імені Пирогова та попросили прокоментувати ситуацію в відділенні «Клінічний високоспеціалізований хірургічний Центр з малоінвазивними технологіями».

— По телефону така інформація не надається. Якщо ви хочете, приїжджайте у лікарню, —  відповіла секретарка директора.

Ми спробували зв’язатися з головним епідеміологом області Степаном Томиним, але він не піднімає слухавку.

За даними ЦГЗ, станом на 27 квітня, нагадаємо, в Україні COVID-19 підтвердили у 1749 медиків.

 

Читайте також:

Дані по СOVID-19 на 27 квітня: в Україні вже 9009 хворих, у Вінницькій області — 398 випадків

Про COVID-19 за 26 квітня: понад вісім тисяч хворих та місця для соціальної дистанції

Перемога над коронавірусом: дворічний Павлик почав сам дихати

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (100)
  • Елена Мисько
    Геноцид....
  • Maria Manilenko
    Дурдом Заражені медики.. КИМ???? ПОЇДТЕ В ІТАЛІЮ ПОВЧІТЬСЯ ЯК ЛЮДЕЙ ЛІКУЮТЬ
  • Сергій Грубий
    Цікаво за чій рахунок лікують в лікарнях
  • Ольга Седлецкая
    Ничего личного я люблю Лазерхаус, я за справедливость
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 До 20 тисяч компенсують ветеранам та родинам полеглих за оздоровлення у санаторіях. Як отримати? 20:20 10 смаків Вінниці: що скуштувати та купити у місті photo_camera 20:06 Магнето з «Людей Ікс» жив у Вінниці: історія, про яку не знають навіть фанати Marvel 19:21 Діти або п’яні за кермом: що вирішують суди у справах про ДТП з електросамокатами у Вінниці? Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 19:07 У Вінниці для електросамокатів пропонують нові правила руху та обмеження 18:03 Озброєні нападники в масках зв’язували родини та грабували будинки — на Вінниччині розкрили давні злочини 17:19 Біля річки Дьогтянчик у Вінниці облаштували вигрібну яму з відведенням стоків 16:16 Хто змінив статус історичної землі? Суд досліджує схему з урочищем Трипілля — «Вапельня» 16:03 Сурогатне материнство та істерики психолога. Стартує новий сезон «Супермами» з вінничанками play_circle_filled 15:46 У Крижополі підлітки побили дівчину та виклали відео в мережу. Реакція правоохоронців play_circle_filled 14:15 Військовослужбовця, якого підозрюють у вбивстві 54-річної жінки, відправили під варту 13:33 Облив магазин горючою рідиною та підпалив. У Хмільницькому районі затримали 52-річного чоловіка 12:25 До бюджету Вінниці надійшло 2,3 мільярда. На що витратили наші гроші? 12:06 Понад три роки був у полоні — у Жигалівці зустріли захисника Вадима Шаталюка photo_camera 11:04 Вийшов за собакою і опинився на рейках. На Вінниччині 2-річного хлопчика шукали всім селом 10:40 Травень — місяць боротьби з меланомою: де вінничанам пройти дерматоскопію у 2026 році (партнерський проєкт) 10:16 Пішов на війну добровольцем: Вінниця прощається із сапером Ігорем Гучком 09:55 Ремонт мереж залишив частину Вінниці без гарячої води та світла 09:07 Понад 40 «шахедів» у небі Вінниччини та сотні цілей по Україні: деталі нічної повітряної атаки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up