Користь прогулянок на свіжому повітрі. Поради від вінницького реабілітолога

Користь прогулянок на свіжому повітрі. Поради від вінницького реабілітолога
фото: SAMorgunov
  • В наш час дуже важливо тримати своє тіло у формі, зміцнювати імунітет та дбати про своє здоров'я.
  • Однією із складових успіху є свіже повітря. Чому варто щодня прогулюватися та як це впливає на наш організм?

Епідемія коронавірусу не відступає. З найменшими ускладненнями хворобу переносять здорові люди, які не мають супутніх захворювань. 

Прогулянки – відмінний засіб для зміцнення імунної системи. Про це розповідає реабілітолог Центру реабілітації «Гармонія» Вадим Парфенюк.

— Як це працює. У крові кожної людини є лейкоцити — це так звані «бійці», які захищають нас від шкідливих бактерій і вірусів. Для виконання своєї функції їм потрібно багато кисню. Саме тому любителі тривалих прогулянок рідше хворіють на застуду, грип та інші «респіраторки», ніж любителі просто повалятися вдома, — кажуть у Гармонії». — Прогулянки — це не лише про фізичну активність, але й про релакс. Це безпечний, ефективний і безкоштовний засіб від депресії на фізіологічному рівні. Доведено науково!

До речі, якщо гуляти півтори години чи більше — стає менше негативних емоцій. Все тому, що зменшується активність ділянки мозку у якій їх генерує. Це доводять вчені Стенфордського університету, які і запевняють, що ті, хто постійно мешкає за містом, менш схильні до стресів та депресій.

Якщо ви хочете змінити свій органів, підвищити імунітет чи просто погано спите — зверніть увагу на наступні три поради:

  • Заведіть звичку виходити на прогулянку ввечері. Це допоможе розслабитись, поспілкуватися з природою та скинути весь негатив прожитого дня. Після цього точно спатимете, як немовля!
  • Аби тримати тіло в тонусі, бажано приділяти прогулянкам мінімум півтори години на день. І вибирати для цього приємні місця зі свіжим повітрям, такі як парк або набережна.
  • Якщо ж такої можливості немає – варто почати хоча б з 30 хвилин. Можна спробувати виходити на 1-2 зупинки раніше, коли їдете з роботи. Або завести собаку – так точно доведеться виходити на вулицю.

Читайте також:

27 нових випадків та 11 смертей. Дані про COVID-19 в області станом на 3 травня

В Україні за добу: 2 472 випадки коронавірусу та 166 смертей від недуги

Харчова алергія. ТОП найбільших алергенів та перелік симптомів

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Понад пів мільйона гривень на ремонті дороги. На Вінниччині підозру отримали підрядниця та інженер технагляду 20:06 У Вінниці вшанують пам'ять загиблих в Оленівці — акція відбудеться 28 липня на площі Калічанській 19:31 Скарга на футбольні м'ячі відкрила дивні деталі. Що не так із документами стадіону в Агрономічному? 19:13 На Батозькій водій BMW протаранив електроопору. Патрульні склали три адмінматеріали Від читача 19:49 Шахрайство під прикриттям «державної допомоги»: як розпізнати пастку 18:41 Одноразова грошова допомога у випадку смерті військовослужбовця від рук побратима: яку суму можна отримати? 18:34 Розшукують водія гідроцикла, який біля пляжу «Спартак» наїхав на 61-річного плавця і втік 17:55 «Хто вас привіз до ТЦК? — Я сам прийшов»: історія чоловіка, якому не повірили у військкоматі 17:39 У Вінниці 86 дітей проходять раннє втручання. Як працює державний проєкт 17:05 Відкрити власну силу: на Вінниччині стартує молодіжний проєкт «Стійкість через емоційний інтелект» (соціальна реклама) 16:57 Дев'ять років за ґратами: суд виніс вирок жителю Хмільницького району за зґвалтування неповнолітньої падчерки 16:24 SUP-дошки, екоквести та похід Сабарівським лісом. Як у Вінниці пройшла «Літня екологічна школа» photo_camera 16:04 Борг оскаржуєте в суді, а газ відрізали. Чи мають право газовики відключати послугу до рішення? 15:15 До 146 тисяч гривень на рік: скільки коштує навчання у коледжах Вінниці 15:08 Кава, чай чи енергетики: що насправді небезпечніше для серця 14:28 У Вінниці відкрили нові символи Camino та презентували третій маршрут Шляху святого Якова в Україні photo_camera 14:06 Вирощували тютюн на городі й продавали на ринку: на Вінниччині викрили «бізнес» на понад 4,3 мільйона photo_camera 13:09 Вінничанин Данило Явгусишин втретє виборов Кубок Імператора Японії та повернув собі ранг одзекі 12:21 Вінницька мерія купує дві Toyota: одну вже обрали, друга — на підході 12:02 За врятовані життя та роботу під час війни відзначили десятьох медиків з Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up