Госпіталів на стадіонах не буде. У Вінниці відкриють нову інфекційну лікарню

Госпіталів на стадіонах не буде. У Вінниці відкриють нову інфекційну лікарню
фото ілюстративне
  • У області створять нову інфекційну лікарню, яка зможе прийняти 350 хворих.
  • Розміститься вона у центрі СНІДу, який знаходиться в Медмістечку.

— Не сійте паніку. Не час. Так, справді є перелік спорткомплексів, де можливе використання приміщення для лікування хворих: у містах області — Вінниця, Жмеринка, Козятин, Ладижин, Могилів-Подільський та Хмільник. Але…, — пише у фейсбук очільник області Сергій Борзов. — У Вінницькій області ліжок для ковідних хворих у нас вистачає. Більше того — створюємо Вінницьку обласну клінічну інфекційну лікарню. Її просто не було. 

Борзов зазначає, що перших пацієнтів почнуть приймати уже днями. Є 88 ліжок, забезпечених киснем.

У клініці одразу робитимуть два види тестів: ІФА та ПРЛ. Нині також сформовали шість бригад медиків.

Відео дня

— Щодо СНІД-інфікованих і психічнохворих, яких теж лікують на Медмістечку. Вони перебувають у відокремлених корпусах. Як і для ковідних хворих — там теж окрема будівля, — додає Борзов. — Скоро Вінницька обласна клінічна інфекційна лікарня з’явиться у переліку ковідних закладів для маршруту пацієнтів. Залишилось тільки рішення сесії облради про перейменування лікарні.

Про нову лікарню розповів також Ігор Матковський, який очолює СНІД-центр.

 

Читайте також:

Шість смертей та 226 нових випадків. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

За добу в Україні виявили понад 13 тисяч хворих. Яка ситуація з COVID-19 на Вінниччині?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (27)
  • Інна Ткачук
    Доречі, зі своїх джерел маю інформацію, що там катастрофічно не вистачає медперсоналу на всіх напрямках. Отже, хто шукає роботу, вперед😉. Хто бажає, звичайно.
    Igor Baroni reply Інна Ткачук
    Інна Ткачук как относятся к людям так теперь пусть сами идут санитарами ...У них все надбавки и повышения персоналу начинается со слова "будет"
    Вот теперь пусть будет
    Надія Біла reply Інна Ткачук
    Інна Ткачук дякую
    Інна Ткачук reply Інна Ткачук
    Надія Біла зверніться в центр сніду, можливо пощастить
    Надія Біла reply Інна Ткачук
    Інна Ткачук відколи епідемія неможу знайти роботу м/ с,одна відповідь- ні нетреба
  • Валентина Мазитова
    Дякуємо за це.
  • Dim Vin
    Стадіон, так стадіон
  • Марина Плотникова
    Тогда еще автобусы и маршрутки дополнительно пустите
    Eugen Pylypenko reply Марина Плотникова
    Туда можно прекрасно довести 21 й автобус.
    Светлана Рулько reply Eugen Pylypenko
    21 туди не доїзджає кілометрів так 4...
    Алла Красюкова reply Марина Плотникова
    Марина Плотникова Дуже доречна пропозиція! Звичайно,  що однієї маршрутки 16 -а вкрай замало...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:08 У Вінниці запрацював сучасний кабінет КТ для безкоштовної діагностики 20:06 Старовинний палац Чихачова в Митках: архітектурна перлина захоплює історією photo_camera 19:06 На Вінниччині спіймали браконьєрів, які виловили понад 180 раків 18:13 Жахлива ДТП в Гайсинському районі: три людини загинули, ще троє отримали важкі травми photo_camera Від читача 12:23 Фейкові виплати по 9600 гривень: українців попереджають про нову схему шахрайства 17:33 Стрибок у два-три рази: як змінилися ціни на продукти у Вінниці за п’ять років 17:12 Рецидивіста, який забив чоловіка сокирою на фермі, засудили до десяти років ув’язнення 17:05 Хочеш сісти за кермо вже цієї осені? ТОП-6 автошкіл Вінниці (партнерський проєкт) 16:10 У вінницькій тюрмі неповнолітніх тримали в одиночках — омбудсман звернувся до Мін’юсту 15:50 Нові правила від Кабміну: адвокат пояснює, що зміниться у постановці та знятті з військового обліку 15:06 Бив і принижував на очах у дитини: за домашнє насильство чоловіку призначили 850 гривень штрафу 14:04 Померла Неля Рибак, почесна громадянка Хмільника та засновниця унікального музею «Черевичок» 13:45 Міфи про навчання в автошколі — очима інструктора автошколи «Знак13» (Новини компаній) 13:09 У Хмільнику вантажівка збила пенсіонера на електросамокаті — потерпілий у лікарні 12:31 «Я писав молитву на руці»: розповідь бійця з Вінниччини, який вийшов з оточення і взяв полоненого play_circle_filled 12:12 «Росію» будуть пропонувати інвесторам. Які ще є проєкти відбудови для Вінниці? photo_camera 11:45 Закидав речами та камінням: стали відомі деталі вбивства 15-річної дівчини з Дашева play_circle_filled 11:03 На Вінниччині знищили бойову частину ворожої ракети Х-101. ВІДЕО play_circle_filled 10:04 В Україні понад 45 тисяч юркомпаній та ФОП працюють у сфері права. Дев’ять місяців 2025-го у цифрах 09:38 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 8 жовтня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up