Додаткові 57 місць. Вінницькі лікарні зможуть прийняти більше хворих на COVID-19

Додаткові 57 місць. Вінницькі лікарні зможуть прийняти більше хворих на COVID-19
  • У Вінниці продовжують розгортати додаткові ліжка для лікування хворих з COVID-19. Найближчим часом у лікарнях з'явиться ще 57 місць.

— Ми продовжуємо рухатися по нашому плану в рамках антикризової програми «Вінничани важливі». І уже на цьому тижні, у зв’язку зі збільшенням захворюваності на COVID-19, ми розгортаємо додаткові 32 ліжка на базі МКЛ№1, яка була визначена базовою для прийняття саме  таких хворих. А також днями додатково буде розгорнуто 25 ліжок в МКЛ№3, — каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. — Хочу ще раз наголосити й звернути увагу вінничан, коронавірус нікуди не зник. Закликаю усіх дотримуватися протиепідеміологічних заходів – носити маски, мити руки, дотримуватися соціальної дистанції.

Медики зазначають, що збільшується кількість хворих які потребують стаціонарного лікування. До міських лікарень беруть, як і вінничан, так і жителів району.

Напередодні, нагадаємо, також повідомляли про розгортання додаткових місць у лікарнях — 60 ліжок у відремонтованому відділенні ТМО «Фтизіатрія» та 20 у Вінницькій центральній районній клінічній лікарні.

 

Читайте також:

До кінця місяця запрацює власна міська ПЛР-лабораторія. ОПИТУВАННЯ

Нові правила від МОЗ: яких хворих на COVID-19 кластимуть до стаціонару

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:45 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 10:12 Ветерани з інвалідністю можуть отримати компенсацію за інвертори та акумулятори. Як подати заявку 09:53 Де сьогодні 16 січня не буде світла та води: перелік адрес 09:28 У Вінниці тролейбуси №9 та №11 пустили в об’їзд через перекриття дороги Від читача 18:23 ГО «Захист держави» подала офіційне звернення до Гайсинської міської ради з пропозиціями щодо покращення благоустрою та якості життя в громаді. 08:53 Канікули можуть тривати до лютого: МОН рекомендує дистанційне навчання або паузу в школах 08:03 У цей день дякують героям за стійкість і відвагу. День пам’яті Кіборгів — 16 січня 21:00 Надсилав амфетамін через поштомати — у Вінниці затримали 29-річного наркоділка 19:42 Гроші за п’яне водіння: водії на Вінниччині пропонували поліцейським від 200 доларів до 10 тисяч гривень 18:25 Є випадки ампутацій у п'яних і безхатьків: лікарі розповідають, хто найбільше страждає від обмороження 18:20 Майстри лісу на Гайсинщині вирубали дерев на 2,5 мільйона гривень 18:18 Скільки коштують нові зупинки у Вінниці і навіщо місто їх оновлює 17:40 Ремонт приймального відділення у лікарні Пирогова: що зробили і скільки витратили photo_camera 16:45 Як мистецтво допомагає відновлювати дитинство травмоване війною (Пресслужба МБФ «Без Коронів») 16:32 Кадрові зміни в департаменті міського господарства: хто такий Зімбовський і що він задекларував 16:07 Заблукав у тумані й застряг у снігу. У Карпатах рятували сноубордиста з Вінниці photo_camera 15:21 Чи будуть послаблення комендантської години на Вінниччині — пояснили в уряді 14:58 Погрози після розлучення: суд у Вінниці заборонив чоловіку наближатися до колишньої дружини 14:04 Військовий з Уланівщини, який захищав Україну, бореться з раком крові. Як допомогти 13:16 До суду передали справу керівниці благодійної організації та її спільника за продаж гуманітарних авто
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up