Для мобільних бригад та сімейних лікарів закуплять 6 мільйонів експрес-тестів на COVID-19

Для мобільних бригад та сімейних лікарів закуплять 6 мільйонів експрес-тестів на COVID-19
  • Уряд планує закупити близько шести мільйонів експрес-тестів на COVID-19, які передадуть сімейним лікарям та мобільним бригадам. Розраховують витратити на таку потребу один мільярд гривень.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету міністрів України 18 листопада.

— Так у нас з’явиться ефективний та швидкий інструмент додаткового тестування, — підкреслив Шмигаль.

Також Шмигаль додав, що ще 900 мільйонів гривень уряд спрямує на додаткове забезпечення киснем ліжок у стаціонарах всіх областей України.

— Додаткові кошти також будуть спрямовані в регіони для підготовки організації мобільних госпіталів, — каже Шмигаль. — Будемо сподіватися, що до їх використання не дійде, але мусимо бути готові та передбачити всі можливі варіанти.

 

Читайте також:

Шість смертей та 306 нових випадків. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

В Україні уже другу добу поспіль виявляють понад 14 тисяч нових випадків COVID-19

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (17)
  • Юличка Дрозд
    Тільки при працевлаштуванні на роботу за тест платила свої кошти. Ось наша безкоштовна медицина😷😤😠😠
    Наталья Горошко reply Юличка Дрозд
    При капитализме ничего "безкоштовного" не бывает. Это вас кто то обманул
  • Дмитрий Анна Коленко
    Плануе ???
  • Valentina Gaeva
    А ж нафiга тести,вакцину заказуйте й купуйте!!!А не тести.😡
    Олена Поляниця reply Valentina Gaeva
    Valentina Gaeva Ви вже готові принести себе в жертву малодосліджених вакцин?
  • Віктор Багінський
    Їх давно купили. Ще з початку пандемії. Через те що достовірність 30% відмовились. Лежали до сьогодні і тут на тобі, давай по другому кругу гроші освоїм.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:30 «Ти не будеш одна — люди допоможуть»: трьом дітям полеглого воїна потрібна школа і дитячий садок 20:04 Бізнес «з рук в руки» провалився: у Вінниці затримали двох дівчат, які торгували канабісом 19:18 Пільги та знижки для УБД від бізнесу Вінниці: де заощадити та як отримати підтримку 19:03 У Вінниці фарбують лави, перила та освіжають вуличний простір photo_camera Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 18:08 Під прицілом камер та патрулів: триває полювання на тих, хто спалює суху траву та сміття 17:20 «Весняні хороводи», DIBROVA, «It’s my life» і вечори Іздрика й Кідрука! ТОП подій квітня у філармонії photo_camera 17:16 Миролюбівка у сльозах. Після трьох років катівень додому повернувся воїн Сергій Стасюк photo_camera 16:43 Знести не можна залишити — чому влада вимагає зрівняти із землею табір «Веселка» у Високому? play_circle_filled photo_camera 16:11 Страшні кадри аварії під Перемогою: водій загинув у розтрощеній вантажівці photo_camera 15:40 Шукаєте, де придбати якісні напівфабрикати? Підібрали кращих виробників для вас (партнерський проєкт) 15:23 Вінницькі парадзюдоїсти готуються до чемпіонату України 15:09 Хто представлятиме ветеранів області у Києві? Завтра у Вінниці відбудуться вибори 14:09 Весілля за ґратами: у вінницькій тюрмі засуджений та його обраниця офіційно стали сім’єю 13:24 Зняти квартиру у Вінниці — це розкіш. Скільки платять люди з різних професій 13:13 Викрали родину заради АЗС та мільйонних боргів: на Вінниччині судитимуть банду рекетирів play_circle_filled photo_camera 12:13 Додатковий транспорт пустять на Провідну неділю. Графік та перелік маршрутів у Вінниці 11:03 Під Хмільником вантажівка протаранила рейсовий автобус. Серед пасажирів було четверо дітей photo_camera 10:30 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 10:10 Де у Вінниці 16 квітня вимкнуть воду та світло: перелік адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up