На Вінниччині COVID-19 забрав уже тисячу життів. Дані по Вінниці та районах

На Вінниччині COVID-19 забрав уже тисячу життів. Дані по Вінниці та районах
  • «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 28 березня.
  • Загалом на Вінниччині зафіксували 55 тисяч 272 випадки. 432 нових за добу.

— Станом на 11.00 28 березня 2021 року на території Вінницької області зареєстровано 59223 підозр на COVID-19. У 55872 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 2737 дітей, — йдеться у повідомленні. — Одужало 34579 особи, (в тому числі 1884 дитини та 2637 медичних працівників), з них по місту Вінниця 15755 осіб, повторне лабораторне дослідження не виявило коронавірусу в організмі перехворілих.

Загалом на Вінниччині зареєстрували 1000 летальних випадків. За минулу добу — 20 летальних випадків. Відслідковувати усі новини на тему «коронавірус» можна за посиланням

Загалом лабораторно підтверджені випадки зареєстрували: 

  • місто Вінниця — 24 690, 
  • Вінницький район — 2832,
  •  Жмеринський район — 2272, 
  • Козятинський район — 2207,
  • Тиврівський район — 1948, 
  • Хмільницький район — 1833,
  •  Калинівський район — 1785,
  • Немирівський район — 1675, 
  • Могилів-Подільський район —  1656, 
  • Гайсинський район — 1325, 
  • Томашпільський район — 1308, 
  • Бершадський район — 1289, 
  • Барський район — 1169, 
  • Літинський район — 1150, 
  • Шаргородський район — 1063, 
  • Тульчинський район — 954,
  •  Іллінецький район — 849,  
  • Липовецький район — 744,  
  • Мурованокуриловецький район — 658,
  •  Теплицький район — 650, 
  • місто Ладижин — 618, 
  • Тростянецький район — 606, 
  • Погребищенський район — 537, 
  • Чернівецький район — 504,  
  • Крижопільський район — 460, 
  • Чечельницький район — 341,  
  • Ямпільський район — 335, 
  • Оратівський район — 232, 
  • Піщанський район — 182.

 

Читайте також:

В Україні провели уже 7,9 мільйона ПЛР-тестувань. Дані про COVID-19 на 27 березня

Маску носити скрізь? Роз'яснили, де не можна знімати маску, а де вона не потрібна

У Хмільнику слідом за вісьмома громадами посилили карантинні обмеження

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (38)
  • Юрий Бочков
    одна зовсім молода родичка  померла в реанімаціїї і 2 знайомих  якому 30 років і це за березень
  • Вітя Буга
    Клоуны... И людям пофиг..развели как лохов...мне их жаль , хотя все верят в то чего не существует..это болезнь увы неизличима
  • Igor Vasilich
    це за рік?
  • Аліна Вінниця
    двоє сусідів......
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:11 Старі хати перетворили на туристичний хутір із колекцією вишиванок і крафтовим виробництвом photo_camera 18:20 Майже 200 домашніх улюбленців за три години вакцинували від сказу. Графік виїздів у Вінниці 17:30 Живете без зубів або зі знімними протезами? Є рішення за 1 день — All-on-4! (Новини компаній) 17:19 Вінницькі «лисятники» завоювали більше пів сотні медалей на Чемпіонаті України у Луцьку Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 16:54 Понад 600 громадських криниць Вінниці продезінфікують до кінця травня: що варто знати мешканцям photo_camera 16:13 Два роки тюрми за п'яну ДТП з потерпілими — у Жмеринці винесли вирок водію BMW 15:47 На пішохідному переході біля «Епіцентру» збили дитину. Ще дві аварії стались в районі 15:32 Янчак визнає вину і хоче передати заставу на ЗСУ: що зі справою про побиття чоловіка в ТЦК 15:20 Інтерв’ю з Романом Мельником - архітектором екосистеми розвитку інтелектуального капіталу України (Новини компаній) 15:04 За вихідні ціни на пальне підскочили до 4 гривень. Де у Вінниці заправитися дешевше 14:33 Занедбаний скейтпарк у Вінниці відремонтують. Ми дізналися, скільки планують витратити play_circle_filled photo_camera 14:10 Патріотично та зі смаком: де купити вишиванку у Вінниці до свята (партнерський проєкт) 14:08 Сімох людей підозрюють у відчуженні профспілкового майна у Вінниці. Збитки перевищили 63 мільйони 13:55 У Вінниці об'єднують лікарні. Що зміниться для пацієнтів і коли це запрацює? 12:56 До 15 років за ґратами: у Могилів-Подільському затримали чоловіка за розповсюдження дитячої порнографії 11:47 У Ладижині 41-річний чоловік випав з вікна п’ятого поверху photo_camera 11:07 Пів мільйона збитків на ремонті доріг: начальниця відділу Барської міськради опинилася на лаві підсудних 10:21 Хто ходить на сесії, а хто — ні? Проаналізували відвідуваність депутатів Вінницької облради 10:20 Чому ваш інтернет постійно “гальмує” — і як це змінити за один день (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up