Дані про COVID-19 на 9 квітня: +224 нові випадки в Україні та +13 на Вінниччині (НАЖИВО)

Дані про COVID-19 на 9 квітня: +224 нові випадки в Україні та +13 на Вінниччині (НАЖИВО)
  • Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні.
  • Наразі інфікованих коронавірусом 1892 людини. За добу виявили 224 нові випадки.

— За даними ЦГЗ, станом на 9.00 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних, 45 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 224 нові випадки, — зазначають у повідомленні МОЗ.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

  • Вінницька область — 102 випадки;
  • Волинська область — 38 випадків;
  • Дніпропетровська область — 41 випадок;
  • Донецька область — 11 випадків;
  • Житомирська область — 31 випадок;
  • Закарпатська область — 51 випадок;
  • Запорізька область — 47 випадків;
  • Івано-Франківська область — 218 випадків;
  • Кіровоградська область — 78 випадків;
  • м. Київ — 300 випадків;
  • Київська область — 130 випадків;
  • Львівська область — 61 випадок;
  • Луганська область — 3 випадки;
  • Одеська область — 43 випадки;
  • Полтавська область — 19 випадків;
  • Рівненська область — 64 випадки;
  • Сумська область — 56 випадків;
  • Тернопільська область — 169 випадків;
  • Харківська область — 5 випадків;
  • Херсонська область — 18 випадків;
  • Хмельницька область — 16 випадків;
  • Чернівецька область — 302 випадки;
  • Черкаська область — 80 випадків;
  • Чернігівська область — 9 випадків.

Станом на ранок 9 квітня 2020 року до Центру надійшло 696 повідомлень про підозру на COVID-19. 

Минулої доби в області було відомо про 89 випадків. За даними МОЗ, у Вінницькій області станом на ранок 9 квітня уже 102 випадків захворювання на коронавірус.

 

Читайте також:

Дані про COVID-19 на 8 квітня: +206 випадків за добу в Україні та +8 на Вінниччині (НАЖИВО)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (38)
  • Aleks Bro
    Набираем обороты.
  • Елена Дудник-Васьчук
    Точно так же отношусь и типа не верю,но все таки стрёмно. Дай Бог конечно что бы паникой все и закончилось.
  • Наталія Гурська
    Недощитують заражених у таких обл. і районах наприклад як; вінницька, хмельницька, одеська, миколаівська,луцька і прилуцька. Райони;- Оратівський, Іллінецький, Шепетівський, Білоцерківський, Немирівський. Да да і це правда.
  • Пётр Нечипоренко
    Не потрібно лякатись вірусу на все воля Божа і кожен отримає те що заслужив у Бога по справедливості живіть любіть і будьте щасливі  а Бог дасть одужання довгі і  щасливі літа. Живіть по совісті  і все буде добре.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Діти загиблих героїв із Вінниці та Ірпеня поїхали відпочивати до Литви photo_camera 20:02 У лісі під Вороновицею знайшли снаряд Другої світової. Працювали сапери photo_camera 19:47 Лимонад з газованки, квас із бочки: як вінничани рятувалися від літньої спеки у минулому столітті 19:19 Паровоз 1938 року і мальовниче Поділля: Гайворон приймає перший літній залізничний фестиваль Від читача 13:09 Свято Івана Купала для дітей: волонтери «Української команди» з Бершаді подарували малечі день радості та творчості 18:50 «Врятували б декілька ковтків води»: математичні ралі у Калинівці у пам’ять про гонщика Нестерчука 18:13 Перелом руки і черепно-мозкова: мікроавтобус збив дорожника з Вінниччини на трасі photo_camera 17:32 Розгляд по суті, але без відсторонення: чи є рух у справі про катування чоловіка поліцейськими? play_circle_filled photo_camera 17:08 Сам голосував за виділення собі землі: мера у Жмеринському районі викрили на земельній схемі photo_camera 17:02 Ексвикладач ВНТУ Каковкін отримав вирок за дописи в «Однокласниках». Як вінницький суд карає за пропаганду 16:32 Вінниця готується до різкої зміни: що принесе кінець тижня 16:04 Вчасно помітили, вчасно викликали: пильність врятувала 88-річну жінку у Ладижині photo_camera 15:15 Рейтинг українських вишів: які позиції посіли університети Вінниці 14:37 Голова сільради, начальник ЖКГ і підприємець із синами: десятьох підозрюють у розкраданні 60 млн 13:26 Побив під час сварки і вдав, що нічого не знає: у селі під Гніванню вбили жінку 13:04 Холодна вода у Вінниці по 81 грн. І це ще не найдорожче в області 12:12 Мамографія, денситометрія та КТ: де у Вінниці пройти обстеження за доступними цінами та без черг? (Новини компаній) 12:03 За два дні на дорогах Вінниччини постраждали 14 людей — серед них діти photo_camera 11:28 Де у Вінниці сьогодні не буде світла, води та тепла: адреси відключень 10:38 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій», перукарнях «Експрес Стрижка» та 57 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up