Ялинки із кавових зерен та будяків: у Вінниці тривають новорічні виставки

Ялинки із кавових зерен та будяків: у Вінниці тривають новорічні виставки
  • Свята наближаються, про що красномовно нагадують виставки «Новорічні композиція» та «Український сувенір». Вони тривають на Вінницькій станції юннатів.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» відбувався в семи номінаціях: стилізована ялинка, новорічний подарунок, святкова картина або колаж тощо. Одночасно проходив конкурс «Український сувенір», де кращих визначали у трьох вікових категорій. В найстаршій із них разом із дітьми могли брати участь й педагоги.

– В конкурсах взяли участь представники всіх районів, а також новостворених сільських і міських ОТГ. Загалом – понад півтисячі учасників. Під час підбиття підсумків особливу увагу звертали на традиційні українські техніки. Найкращі роботи ми направили на фінальний етап до столичного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, – розповіла координатор новорічних конкурсів Ірина Чупринко.

Журі сподобався набір кухонних дощечок «Барви України», який виконали вихованці Ладижинського центру «Спадщина» Ольга Гончарук і Дмитро Борсук. Хлопець працював по дереву, а його напарниця розфарбовувала виріб в техніці «Петриківський розпис». Цікавим виявився глиняний «Котик-муркотик» Євгена Гарника, представника Ілліненецької ОТГ.

В номінації «новорічний букет» відзначили роботу Антона Нагорняка із Мурованих Курилівців. За словами журі, він одразу створює святковий настрій і виготовлений на основі природних матеріалів, що дуже важливо.   

Багато конкурсантів презентували штучні ялинки. Використовували для них не лише традиційні шишки, гілки і мішуру, але й оригінальні матеріали – будяки і кавові зерна. Приміром, таку ялинку на основі зерен кави створила вихованка Вінницького палацу дітей та юнацтва Дарина Українець. У новорічних сюжетних композиціях також використовували каштани, жолуді, лимонну цедру, сушені яблука, горіхи, палички ванілі тощо.


 

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Yulia Mazur
    Справжні таланти, аж не віриться що це все дитячими ручками створено
  • Ols Kat
    кавових
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:07 Із 13 липня на пункті пропуску «Могилів-Подільський – Отач» можливі затримки 08:08 Вітаємо Михайла та Марію. Свято, іменини, заборони та прикмети 12 липня 21:01 Літня екологічна школа повертається: що підготували для вінницьких підлітків 20:15 У Вінниці чоловік вкрав пакет із телефоном на ринку, інший — забутий смартфон у магазині Від читача 11:56 Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» та станьте частиною великої сили, яка захищає інформаційні кордони України! 19:39 З Вінниці, Тульчина і Жмеринки: люди, яких знає Україна та світ 19:37 Погода на Вінниччині різко зміниться: чого чекати найближчими днями 18:56 Дах будинку загорівся через несправну мікрохвильовку в Козятині photo_camera 18:03 П'яний мотоцикліст збив жінку в Миколаївці: обох госпіталізували 17:17 Що потрібно змінити у Центральному парку? Вінничани розповіли 16:31 Новий Renault Duster передали підрозділу Повітряних сил України 15:46 Захисники можуть виграти пікап, знявши коротке відео про службу чи побратимство 15:08 Пандуси, поручні та безбар'єрні маршрути: десять ОСББ Вінниці отримали фінансування photo_camera 14:22 Скільки коштує автодім у 2026 році: від старої дачі до преміум-кемпера photo_camera 14:03 Юні велосипедисти змагатимуться у Центральному парку Вінниці: як взяти участь 13:03 Понад сім тисяч дронів і 261 штурм: якою була доба на фронті photo_camera 12:21 Якою має бути вартість проїзду в транспорті Вінниці? Ми запитали 11:53 60-річний чоловік загинув під час пожежі в квартирі у Барі 11:26 Смертельна ДТП біля Чукова: зіткнулися Peugeot і трицикл 11:11 Куди повести гостя, який вперше у Вінниці: поради від вінничан у Threads
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up