Виставки

Побачити світ інакшим: більш цікавим, оригінальним і різнобарвним – вінничани можуть завдяки новій виставці, яка до...

  З 7 по 15 липня у залі Вінницького обласного експоцентру працює ювілейна 20-та виставка вінницьких художників....

У винничан появилась уникальная возможность посетить другую реальность и получить новые впечатления. Журналист “20...

На виставці, що відкрилась у краєзнавчому музеї, були представлені художні творіння на гільзах, а також світлини патріотичної...

П'ять способів, як можна легко пофарбувати яйця до Великодня

Збережіть, щоб не забути. Кілька простих способів прикрасити великодній стіл яскравими крашанками. А якщо хочете побачити справжні писанкові витвори мистецтва - завітайте у музей.

Селфі з Гітлером у Вінниці популярніше чим з Ісусом та Енштейном

На виставці воскових фігур вінницька молодь «не відлипає» від Гітлера з Сталіном. І хоч експозиція вистроєна навколо «Таємної вечері» з Ісусом, диктатори явно популярніші.

У Вінниці біля Експоцентру продавали сонячну батарею та деревоподрібнювальну машину

Сьогодні, 16 березня, біля вінницького експоцентру влаштували виставку різноманітних корисних для господарства приладів. Відвідувачі найбільше розпитували про сонячну батарею.

Центр народної творчості зібрав 80 робіт з Шевченком

В обласному центрі народної творчості відкрилась виставка «Шевченко в народному мистецтві». У ній свої роботи представили майстри з усіх куточків Вінниччини.

Київська художниця «на халяву» роздавала вінничанам малюнки

Перфоманс з малюванням під музику проходив у Вінницькому художньому музеї. Під час нього київська художниця Лариса Пуханова роздавала гостям виставки свої замальовки.

Львівська художниця привезла до Вінниці казкових жінок на шовку

Картини в техніці «батик» львівської художниці Оксани Фурлет презентували сьогодні, 8 лютого в галереї «Інтер-Шик». Виставка «Весь світ в очах твоїх» присвячена жінці.

Човен, що пливе бурхливою рікою: таким буде пам’ятник Максиму Шимку

У краєзнавчому музеї триває виставка конкурсних студенських проектів пам’ятного знаку Герою України, лицарю Небесної Сотні, вінничанину Максиму Шимку. Переможця обирали батьки героя.

Вінничани побачили картини українки, якими захоплювались Пікассо та Шагал

Чудернацькі звірі та по-дитячому наївні кольори, які переносять у по-справжному казковий світ. Картини народної української художниці Марії Примаченко виставили сьогодні, другого лютого у виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею.

У Технічному університеті показують "депресивні" портрети

Фотовиставка "Портрет" складається з 31 портрета, зробленого одинацятьма авторами. Через темні тони працівники просвітницького центру ВУЗу охрестили виставку депресивною.

У Будинку офіцерів американець показує важко покалічених людей

Фотопроект «Рани», американського фотокореспондента Йосифа Сивенького, показує солдат та активістів Майдану, яких важко поранили та покалічили.