Виставки

Побачити світ інакшим: більш цікавим, оригінальним і різнобарвним – вінничани можуть завдяки новій виставці, яка до...

  З 7 по 15 липня у залі Вінницького обласного експоцентру працює ювілейна 20-та виставка вінницьких художників....

У винничан появилась уникальная возможность посетить другую реальность и получить новые впечатления. Журналист “20...

На виставці, що відкрилась у краєзнавчому музеї, були представлені художні творіння на гільзах, а також світлини патріотичної...

Збережіть, щоб не забути. Кілька простих способів прикрасити великодній стіл яскравими крашанками. А якщо хочете побачити справжні писанкові витвори мистецтва - завітайте у музей.

На виставці воскових фігур вінницька молодь «не відлипає» від Гітлера з Сталіном. І хоч експозиція вистроєна навколо «Таємної вечері» з Ісусом, диктатори явно популярніші.

Сьогодні, 16 березня, біля вінницького експоцентру влаштували виставку різноманітних корисних для господарства приладів. Відвідувачі найбільше розпитували про сонячну батарею.

В обласному центрі народної творчості відкрилась виставка «Шевченко в народному мистецтві». У ній свої роботи представили майстри з усіх куточків Вінниччини.

Перфоманс з малюванням під музику проходив у Вінницькому художньому музеї. Під час нього київська художниця Лариса Пуханова роздавала гостям виставки свої замальовки.

Картини в техніці «батик» львівської художниці Оксани Фурлет презентували сьогодні, 8 лютого в галереї «Інтер-Шик». Виставка «Весь світ в очах твоїх» присвячена жінці.

У краєзнавчому музеї триває виставка конкурсних студенських проектів пам’ятного знаку Герою України, лицарю Небесної Сотні, вінничанину Максиму Шимку. Переможця обирали батьки героя.

Чудернацькі звірі та по-дитячому наївні кольори, які переносять у по-справжному казковий світ. Картини народної української художниці Марії Примаченко виставили сьогодні, другого лютого у виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Фотовиставка "Портрет" складається з 31 портрета, зробленого одинацятьма авторами. Через темні тони працівники просвітницького центру ВУЗу охрестили виставку депресивною.

Фотопроект «Рани», американського фотокореспондента Йосифа Сивенького, показує солдат та активістів Майдану, яких важко поранили та покалічили.