Виставки

П’ятий ювілейний мистецький проєкт «The best artist 2021» відбудеться вже на початку серпня. Приурочений пленер до 30-ї річниці незалежності України. На мистецький з’їзд у Вінницю прибудуть 32 художники. Учасники проєкту не лише з України, а й з Франції, Польщі, Грузії, Китаю та інших країн. Особливою фішкою цьогорічного пленеру буде проєкт «Обереги». Художники мають створити 30 портретів особливих подолян з різних куточків Вінницької області. Детальніше про це — далі в матеріалі.

З 17 липня у Вінницькому краєзнавчому музеї стартує виставка для всіх, хто цікавиться зброєю та військовими атрибутами Зібрали для вас ще виставки, які буде цікаво відвідати найближчим часом не лише з друзями, а й з дітьми.

У п'ятницю, 21 травня, у кінотеатрі «Родина» відбулася дебютна виставка «Мій казковий світ». Глядачам презентували 18 картин, автором яких є художник з аутизмом. 10-річний Микита Кубарь малює вже не перший рік і намагається наслідувати відому українську мисткиню Євгенію Гапчинську. Кожна з запропонованих картин цікава не лише своєю кольористикою та тематикою, а й змістом.

Жмеринчанин  Марк Лещенко переміг на міжнародному конкурсі з декоративно-прикладного мистецтва "Зірки Версалю" у Франції. Юний митець робить вироби з пластиліну. Але це не єдине його захоплення

Незвично відзначили День української хустки у селі Безводне на Ямпільщині. Кращі хустки можна було побачити на воротях, хвіртках, криницях. Організували свято представники ГО «Туристична Ямпільщина».разом з активом села. Що воно дало громаді?  

Привітаймо Аллу Болгарську з Ямполя з перемогою в інтернет-конкурсі майстрів декоративно-прикладного мистецтва у Франції. Міжнародне журі визнало її переможцем у категорії «Професіонал» за вишиту сорочку «Золото Поділля». Хто одягатиме таку сорочку? Яку нагороду здобула майстриня?

ВареникФест у селі Стодульці  Жмеринського району — це постійні експерименти з традиційною, задавалося б, стравою. На вареники в село приїздять гості й учасники навіть з сусідніх районів. Однак нинішній фестиваль не був людним — карантин. Зібралися тільки свої.   Родзинкою стали вареники з… лавандою, а також козинаками. Як і хто їх готував?  

Персональну виставку картин художниці Анни Джуринської «Джаз у рідному місті» відкрили в молодіжному центрі "Квадрат". Роботи, представлені в експозиції, написані кавою. У такий спосіб вінничанка поєднала свою любов до живопису з професійним захопленням до запашного напою. Який сорт кави використовує художниця при написанні картин — дізнавалася журналіст 20minut.ua.

У  Музейно-просвітницькому центрі Вінницького педагогічного університету відкрили виставку старовинних весільних строїв «Просили мама, просили тато — і ми вас просимо…на виставку!». В експозиції представлено елементи святкового одягу початку ХХ століття та унікальні парафінові вінки

Шоста збірка молодої вінницької поетеси Дар’ї Дорош буде презентована вже першого лютого. Авторка запрошує усіх бажаючих відвідати подію. Буде цілий вечір віршів, музики, виставка картин та фотографій. Вхід вільний. 

keyboard_arrow_up