Виставки

photo_camera

Виставка-ярмарок робіт дітей з інвалідністю та вихованців палацу дітей та юнацтва розпочала роботу сьогодні Захід благодійний...

Вісім блоків, вражаючі історії героїв. Дівчата зі зброєю у вечірніх сукнях; Солдати з двох життів: зі зброєю...

Де можна подивитися на екзотичні породи котів? Скільки це коштує?  

Протягом 27 грудня 2016 – 25 січня 2017 р. у Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» триватиме виставка веселих...

Побачити світ інакшим: більш цікавим, оригінальним і різнобарвним – вінничани можуть завдяки новій виставці, яка до 30 грудня триває у Вінницькому музеї Михайла Коцюбинського.

  З 7 по 15 липня у залі Вінницького обласного експоцентру працює ювілейна 20-та виставка вінницьких художників.  

У винничан появилась уникальная возможность посетить другую реальность и получить новые впечатления. Журналист “20 минут” побывал на 3D экспозиции и узнал, что к чему и почем

На виставці, що відкрилась у краєзнавчому музеї, були представлені художні творіння на гільзах, а також світлини патріотичної тематики з Маріуполя. Переважна більшість гостей були представниками ДонНУ та волонтерами  

Збережіть, щоб не забути. Кілька простих способів прикрасити великодній стіл яскравими крашанками. А якщо хочете побачити справжні писанкові витвори мистецтва - завітайте у музей.

На виставці воскових фігур вінницька молодь «не відлипає» від Гітлера з Сталіном. І хоч експозиція вистроєна навколо «Таємної вечері» з Ісусом, диктатори явно популярніші.

Сьогодні, 16 березня, біля вінницького експоцентру влаштували виставку різноманітних корисних для господарства приладів. Відвідувачі найбільше розпитували про сонячну батарею.

В обласному центрі народної творчості відкрилась виставка «Шевченко в народному мистецтві». У ній свої роботи представили майстри з усіх куточків Вінниччини.

Перфоманс з малюванням під музику проходив у Вінницькому художньому музеї. Під час нього київська художниця Лариса Пуханова роздавала гостям виставки свої замальовки.

Картини в техніці «батик» львівської художниці Оксани Фурлет презентували сьогодні, 8 лютого в галереї «Інтер-Шик». Виставка «Весь світ в очах твоїх» присвячена жінці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up