Виставки

Жмеринчанин  Марк Лещенко переміг на міжнародному конкурсі з декоративно-прикладного мистецтва "Зірки Версалю" у Франції. Юний митець робить вироби з пластиліну. Але це не єдине його захоплення

Незвично відзначили День української хустки у селі Безводне на Ямпільщині. Кращі хустки можна було побачити на воротях, хвіртках, криницях. Організували свято представники ГО «Туристична Ямпільщина».разом з активом села. Що воно дало громаді?  

Привітаймо Аллу Болгарську з Ямполя з перемогою в інтернет-конкурсі майстрів декоративно-прикладного мистецтва у Франції. Міжнародне журі визнало її переможцем у категорії «Професіонал» за вишиту сорочку «Золото Поділля». Хто одягатиме таку сорочку? Яку нагороду здобула майстриня?

ВареникФест у селі Стодульці  Жмеринського району — це постійні експерименти з традиційною, задавалося б, стравою. На вареники в село приїздять гості й учасники навіть з сусідніх районів. Однак нинішній фестиваль не був людним — карантин. Зібралися тільки свої.   Родзинкою стали вареники з… лавандою, а також козинаками. Як і хто їх готував?  

Персональну виставку картин художниці Анни Джуринської «Джаз у рідному місті» відкрили в молодіжному центрі "Квадрат". Роботи, представлені в експозиції, написані кавою. У такий спосіб вінничанка поєднала свою любов до живопису з професійним захопленням до запашного напою. Який сорт кави використовує художниця при написанні картин — дізнавалася журналіст 20minut.ua.

У  Музейно-просвітницькому центрі Вінницького педагогічного університету відкрили виставку старовинних весільних строїв «Просили мама, просили тато — і ми вас просимо…на виставку!». В експозиції представлено елементи святкового одягу початку ХХ століття та унікальні парафінові вінки

Шоста збірка молодої вінницької поетеси Дар’ї Дорош буде презентована вже першого лютого. Авторка запрошує усіх бажаючих відвідати подію. Буде цілий вечір віршів, музики, виставка картин та фотографій. Вхід вільний. 

Свята наближаються, про що красномовно нагадують виставки «Новорічні композиція» та «Український сувенір». Вони тривають на Вінницькій станції юннатів.

Сьогодні, 2 листопада, другий день фестивалю дитячої книги ВінБукФест Уперше захід приймає новий театр ляльок 16 видавництв з різних міст країни представили свої книги Лялькарі показали гостям виставу «Річкова фея Агайя» На фестивалі представили україно-німецький проект за участю вінничан про зйомки мультфільму. Про кого і про що буде стрічка?

Виставку копій старовинних географічних мап представлено у державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського  Їх авторами є відомі історичні постаті минулого  Британці, голландці, італійці, німці, французи відтворили тодішню територію Європи, де завжди була Україна Коли Володимир хрестив Київську Русь, Московії ще не існувало. Брехня -  називати себе старшим братом Як її, брехню, спростовує вінничанин?

keyboard_arrow_up