Скільки парафій вже перейшло до Православної церкви України? (КАРТА)

Скільки парафій вже перейшло до Православної церкви України? (КАРТА)

Протягом березня 2019 року 93 парафій перейшли у Православну церкву України.

За даними на сьогоднішній день, 1 квітня 2019 року, в Православну церкву України перейшло вже 510 парафіяльних храмів і два кафедральних собору УПЦ МП. Про це свідчать дані Вікіпедії.

В тому числі, відповідно до карти ПЦУ, минулої неділі 24 березня, перейшов прихід Вінницької області, зокрема, Церква Святого Феодосія Чернігівського села Мізяків. Наразі вже 81 вінницьких релігійних громад приєдналися до ПЦУ.

Читайте також:

На Вінниччині ще одна громада перейшла у Православну Церкву України

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (15)
  • id meizu
    Томос - це на віки!А Зеля - тимчасово!І на рішення Варфоломія наші вибори не впливають!
    Сепар Торонтуй reply id meizu
    Продались басурманам. Запорожцы в гробу переворачиваются.
    Вася reply Сепар Торонтуй
    Теперь я турок - не козак!

    З Івана я зробивсь Урхан,
    нехай Одарка вибачає!
    Ось бач, який нап'яв жупан!
    Тепер вже жінка не впізнає!
    (Гулаг-Артемовський "Запорожец за Дунаем")
  • Ольга Валериевна Ломович
    серед 1040... А як зеля прийде, взагалі назад всі до мп посунуть..
  • Володимир Тишко
    закукурікали московські прихвосні!
    Алла Бугера reply Володимир Тишко
    Гарний вчитель є,в твоїй особі.
    Володимир Тишко reply Володимир Тишко
    Алла Бугера ще одна любителька пукіна обізвалась!
    Алла Бугера reply Володимир Тишко
    Кира Кирюшина не обращайте внимание на таких как Владимир порохобот.Вони так завжди гавкають.Бо яка дійсно віруюча людина,не будуть бігти в часну церкву,і не будуть хвалитись цим,бо тайна молитва угодна богу.А не понти.
    Володимир Тишко reply Володимир Тишко
    Кира Кирюшина за окупантів не молюсь! як деякі тут рашиські жополизи!
    Кира Кирюшина reply Володимир Тишко
    Володимир Тишко а ви мабуть дуже віруюча людина,яка ходить до церкви знається в канонах церкви!
  • Кира Кирюшина
    Перейшли!? Справді? Це зараз так називається??? Бити людей...закривати двері,ломати, принижувати людей називаючи їх москалями?? Тільки тому що вони мають свій погляд, віру....Люди ходили до церкви, облаштовували її і прийшли не зрозуміло хто..і кажуть що то тепер їхня церква!...Не перейшли,а відібрали під натиском!!!!
    Антон Петров reply Кира Кирюшина
    Аукнется этот фокус с насильным переводом еще не раз.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:14 Вінницький ветеран долає шлях до Хмельницького, щоб придбати чотири «чуйки» для захисників 08:16 Цей день, 5 липня: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети 21:00 Таємниці Андрушівки. Як руїни палацу Тишкевичів можуть стати туристичним магнітом Вінниччини photo_camera 20:07 Не паркуйте авто під деревами: вінничан попередили про небезпеку під час негоди Від читача 09:37 Правила безпечного користування соціальними мережами 19:02 На півдні України фіксують нашестя сарани. Чи є загроза для Вінниччини 18:54 У Вінниці турніром вшанували пам'ять колег-спортивних журналістів 18:14 «Нивівська» молодь відзначилася на всеукраїнському рівні: здобула бронзу Регіональної ліги 18:04 Дві аварії за добу. На Юзвинській вінничани вимагають світлофори, але дорога досі «нічия» 17:06 У Вінниці відкрили фаховий коледж медуніверситету з двома новими освітніми програмами 16:11 На кордоні з Молдовою зводять новий автомобільний пункт пропуску photo_camera 15:15 За ціною смартфона: які автомобілі можна купити у Вінниці до 1000 доларів photo_camera 15:11 Майже чотири мільйони переплати на ремонті ліцею. На Вінниччині судитимуть начальницю відділу освіти 14:08 Кремово-рудий красень: у Подільському зоопарку народилося теля сірої угорської корови 13:05 Вечірня ДТП на Пирогова — до лікарні доправили 23-річну дівчину 12:20 Із цікавості засунув голову у віконну решітку: як на Дачній рятували чотирирічного хлопчика 12:12 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:56 Хто у Вінниці зможе отримати компенсацію за воду та як її оформити 11:05 Понад 300 тисяч звернень та 850 наркозлочинів: у Вінниці підбили підсумки роботи поліції 10:24 На чотири роки тюрми засудили жінку, яка постачала продукти представникам силових структур рф
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up