Рекомендують богослужіння онлайн. Рада Церков вводить карантин

Рекомендують богослужіння онлайн. Рада Церков вводить карантин
  • У Вінниці відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  • Представники Ради Церков Вінниччини обговорили ключові вимоги до проведення релігійних заходів в умовах карантину.

Члени комісії приділили увагу основним вимогам до проведення заходів з урахуванням епідситуації, в тому числі релігійних.

Учасники обговорили питання щодо проведення богослужінь та інших релігійних обрядів з урахуванням ситуації на коронавірусну інфекцію.

На сьогодні релігійні заходи в храмах та молитовних будинках області дозволяються лише за умови дотримання всіх санітарно-епідеміологічних вимог:

  • важливою умовою є дотримання  фізичної дистанції між учасниками заходу не менше 1,5 метра,
  • перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі,
  • дотримання маскового режиму.

Також релігійним організаціям рекомендували проводити богослужіння у режимі онлайн, а також утримуватися від проведення релігійних заходів за межами споруди.

У Вінницькій ОДА наголошують, що суворе дотримання протиепідемічних вимог під час богослужінь та інших релігійних заходів є необхідним, у зв’язку зі значним зростанням рівня захворюваності на COVID-19.

 

Читайте також:

У Вінниці за добу ковід виявили у 33 людей. Цифри по районах на 12 жовтня

СOVID на 12 жовтня: на Вінниччині дві смерті та +68 за добу. Скільки в Україні?

Школи підуть на канікули раніше, а виші — на дистанційне. Чи підтримуєте? (ОПИТУВАННЯ)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Тор Онтуй
    И обязательно надевать шапочку из фольги.
  • Олег Каськов
    А їсти "онлайн" вони не хочуть?
  • Наталия Назарчук
    Хай би хасиди молилися онлайн.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Криваве застілля у Гайсинському районі. Господар будинку ледь не зарізав сусіда під час сварки 20:25 Якщо в полеглого воїна був алкоголь у крові чи він загинув у ДТП — чи має право родина на 15 мільйонів? 20:10 Таємниці вінницьких «Мурів»: історія будівлі Державного архіву, якій понад чотири століття photo_camera 19:19 Які операції у Вінниці можна зробити безплатно. І як відстояти своє право на них Від читача 09:49 До Дня пам’яток історії та культури: «Захист держави» організував пізнавальну екскурсію до музею Хмільника 18:37 Під колеса локомотива в Козятині потрапив 82-річний пенсіонер із велосипедом 17:42 «У шпиталях мені казали: у нас нема футболістів». Чому команда з ампфутболу не може грати у Вінниці? 17:26 П’ять премій та 860 тисяч гривень — стартував відбір архітекторів для трансформації кінотеатру на Соборній 16:46 «Поки в росії є мобілізаційний ресурс — війна триватиме». Розмова з військовими про фронт і майбутнє photo_camera 15:56 Нічна стрілянина у Вінниці. Що відомо про напад на перехожого (ОНОВЛЕНО) 15:11 На Пирогова водій Audi після аварії втік і покинув травмованих друзів, а в області діти на квадроциклі влетіли у ГАЗ 14:31 ПДВ для ФОПів не буде, але радіти зарано. Які ще податки роблять для вінничан? photo_camera 13:52 Благала про порятунок, але мати не вірила. На Вінниччині вітчим два роки ґвалтував малолітню падчерку 12:57 Масштабна облава в 11-ти регіонах через махінації на дровах для ЗСУ. «Нечесні закупівлі» зачепили Вінниччину 11:48 Трагедія на ставку в Піщанській громаді — рятувальники дістали з води тіло 60-річного чоловіка 11:07 Потрійна ДТП під Гайсином. Рятувальники деблокували пенсіонерів із понівеченої автівки 10:05 Планові ремонти у Вінниці: список адрес, де тимчасово вимкнуть воду та світло 09:36 Під час теракту в Києві загинув житель Ладижина Олександр Арбузов 09:25 Де поставити зубні імпланти у Вінниці? Огляд кращих стоматологій Вінниці (партнерський проєкт) 09:02 Вінниця прощається з морпіхом Олегом Самбориком, який загинув у бою під Кринками
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up