Збірна Вінниччини з кульової стрільби здобула командне срібло чемпіонату України

Збірна Вінниччини з кульової стрільби здобула командне срібло чемпіонату України

15 - 21 січня у Львові відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з кульової стрільби. Збірна Вінниччини посіла високе друге загальнокомандне місце серед 20 областей України. Команду підготували провідні тренери-викладачі з кульової стрільби області, заслужені тренери України Віктор Щерба, Костянтин Лядишев і Денис Мустафаєв. 

Вінничани здобули низку нагород в особистому заліку. В стрільбі з гвинтівки серед жінок відзначилися: у вправі ГП-6 Огер Світлана, Чайка Олеся, Леськів Леся – 2-е місце (в командному заліку); у вправі МГ-9 - Огер Світлана, Чайка Олеся, Леськів Леся посіли 3-е місце (у командному заліку). 

Лідер нашої збірної Царьков Олег у вправі МГ-9 виборов 2-е місце, а у вправах ГП-6 та МГ-6 – 3-е місця. В стрільбі з пістолета серед чоловіків показали клас: у вправі МП-10 – «граючий тренер» Мустафаєв Денис, Крепостняк Павло і Кириленко Богдан – 2-е місце (в командному заліку); у вправі МП-8 вони ж посіли 3-е місце (у командному заліку).

В стрільбі по рухомій мішені серед жінок Гончарова Валентина посіла 1-е та 3 особисті місця; Гончарова Валентина, Василюк Людмила, Стецюра Вікторія – 2-і місця у вправах ГП-12, ГП-11-А (у командному заліку). В стрільбі по рухомій мішені серед чоловіків Бабушок Максим, Даниленко Данило, Мельник Дмитро стали другими у вправах ГП-12, ГП-11-А (у командному заліку), а Бабушок Максим у вправі ГП-11-А ставу чемпіоном в особистому заліку.

Блискучий виступ представників вінницької школи кульової стрільби. Серед них є і потенційні олімпійці!  

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Під варту взяли лікарку ВЛК, яку підозрюють у корупції 20:04 Курс для майбутніх босів. У Вінниці запустили навчання для активної молоді photo_camera 19:09 Обручки та фото з пекла. У Вежі відкрили виставку речей, які нацисти відбирали у в’язнів photo_camera 19:03 Розмальований Гранівський монастир: історія храмової будівлі, яку заснував афонський чернець photo_camera Від читача 12:37 Вінницька молодь презентувала власні бізнес-проєкти у Хмельницькому 18:02 У вінницькій «швидкій допомозі» з’явилася сучасна техніка для реабілітації photo_camera 17:15 Від бетону до концепту: розповідаємо про сучасних архітекторів, які змінюють вінницькі горизонти 17:02 Медогляд, депо та тисячі пасажирів: водійка трамвая розкриває залаштунки свого робочого дня 16:16 Вогонь знищує все: за добу на Вінниччині вигоріли гектари землі та загинули сотні тварин photo_camera 15:39 Мінус вночі, плюс вдень: як температурні гойдалки впливають на майбутній врожай play_circle_filled 15:05 Хронічний стрес? Як допомогти собі не «застрягнути» на емоційних гойдалках 14:09 Теща під виглядом дружини: на Вінниччині припинили «романтичний» вояж киянина 13:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 13:13 Окупанти скидають сотні бомб і тисячі дронів. Що відбувається на фронті? play_circle_filled photo_camera 12:21 «Вона може і врізати» — Вадим Буряковський відверто розповів про сімейне життя з Олею Поляковою play_circle_filled photo_camera 11:48 Два мільйони на власну оселю: у Вінниці вже розглянули понад 400 справ 11:07 Зламався лічильник води — готуйте гаманець. Чому водоканал не замінить його безплатно photo_camera 10:14 Померла 18-річна Каміла Булгак, яку збили на Гніванському шосе 09:23 Вінниця прощається з добровольцем Євгенієм Богуном 08:46 Сьогодні вітаємо Якова та Володимира. Історія, заборони і прикмети 21 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up