Воротарю чемпіонів області із команди ВДПУ наснилася перемога в серії пенальті

Воротарю чемпіонів області із команди ВДПУ наснилася перемога в серії пенальті

24 травня на стадіоні Вінницького національного технічного університету відбувся фінал чемпіонату Вінниччини з футболу серед студентів. Змагання пройшли за підтримки обласної федерації футболу, яка забезпечила кваліфіковане суддівство.

Господарі поля приймали збірну педуніверситету. Це традиційна пара для студентського футбольного фіналу. Її учасники здобувають золото області із перемінним успіхом. 

«Технарі» відкрили рахунок в першому таймі після вдалого флангового прострілу. В другому таймі команда ВДПУ володіла перевагою, створила чимало гольових моментів і відігралася на самому фініші, проштовхнувши м’яча з близької відстані – 1:1. А в серію пенальті впевнено перемогли майбутні педагоги – 4:2. 

В команді ВДПУ грають студенти, які навчаються у виші за спеціалізацією «футбол». Серед них є досвідчені футболісти, які виступають за кращі аматорські команди Вінниччини. Зокрема, чемпіон області в складі ФК «Бершадь» Юрій Онищук, бронзовий призер області в складі ФК «Липовець» Максим Фурман і воротар клубу вищої ліги «Агро-Астра» (Немирівський район) Володимир Кириловський.

Справжнім героєм фіналу став Володимир Кириловський. Він навчається на четвертому курсі. Готується до сесії, але час для футболу знаходить.  

– Відігратися було складніше, ніж виграти в серії пенальті. Адже суперник діяв на хорошому рівні. До того ж забив швидкий гол, і все пішло не по нашому плану. Ми оборонялися, було важко. На щастя, знайшли в собі сили зрівняти на фініші, – розповів Володимир Кириловський.   

За словами воротаря, серія пенальті – це задоволення для нього.

– Мені приснилося, що ми виграємо у серії пенальті, причому я візьму два із них. Цілий день говорив про це хлопцям. Так і вийшло! – радіє студент.   

Команда ВНТУ із перемінним успіхом грає в регулярному чемпіонаті Вінниці, причому без легіонерів.

– Наші футболісти проводять регулярні тренування. Також в університеті проводиться Кубок серед семи факультетів, – розповів голова спортклубу ВНТУ Володимир Тихонов.    

Нагородження проводили виконавчий директор обласної федерації футболу Михайло Прозоровський і депутат міської ради Вадим Кудіяров. Третє місце серед шести команд-учасників посіла збірна Донецького національного університету. Срібло дісталося політехівцям, золото – майбутнім педагогам.       

Співорганізатор змагань Вадим Кудіяров на урочистому закритті повідомив, що кращу команду області (або збірну) вперше делегуватимуть на всеукраїнську студентську першість.

– Про результат на всеукраїнському рівні говорити зарано. Деякі з гравців команд-фіналістів мають досвід виступів у кращих аматорських командах нашого регіону. Але важливо згуртувати їх у потужний колектив, – прокоментував Вадим Кудіяров.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:17 «Наші сини загинули на війні, а ми сидимо без води»: крик матерів із жмеринського «Сектору» 21:00 Вінничан кличуть на загальноміське прибирання. У громаді стартує місячник чистоти 20:02 Прихований серед скель над Дністром: що відомо про печерний монастир рахманів в Оксанівці photo_camera 19:04 В Україні запровадять кешбек на пальне. Як отримати і куди можна буде витрачати Від читача 18:53 Мільярди на медицину і установа з минулого: навіщо Вінниці «Центр медичної статистики» в епоху eHealth 18:15 На будівлях заводу «Аналог» зберігся унікальний комплекс сграфіто: що про нього відомо photo_camera 17:12 Затримали іноземця, який хотів вивезти €21 000 «зеленим коридором» 16:09 В Ободівці ремонтують Свято-Успенський храм. Уже зібрали 100 тисяч 15:15 Мільйони за мототранспорт. ТОП-5 найдорожчих мотоциклів Вінниці, які виставили на продаж photo_camera 15:05 У Вінниці стартував ремонт доріг після зими. На яких вулицях уже працюють бригади photo_camera 14:08 Чому світло вимикали нерівномірно і хто в цьому винен — пояснив гендиректор «Вінницяобленерго» 12:55 Дві оселі горіли у Вінниці, а в області — будинки та суха трава 11:49 П’ять ліцеїв Вінниччини запровадять старшу профільну школу. Що зміниться у навчанні і чого чекати учням 11:40 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:29 Мамина кровиця врятувала сина: історія жінки, яка за 45 років донорства здала понад два відра крові 10:33 На Синьоводській п’яний водій протаранив Tesla та втік з місця аварії 09:37 Цієї ночі ворог випустив майже півтисячі ракет і дронів. Частина летіла і над Вінниччиною 09:06 Вінницькі боксери вдома перемогли у матчевій зустрічі суперників із Молдови і Чехії 09:03 Фестиваль «Повстанський вечір» проведуть у Вінниці. На гостей чекають музика, тренінги та патріотичні дискусії 08:36 Визначені футзалісти, які представлять область на Всеукраїнських «колосівських» змаганнях
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up