«Вінницькі блискавки» вдома гаситимуть «Таврійську зірку»

«Вінницькі блискавки» вдома гаситимуть «Таврійську зірку»

Цими вихідними, 13 – 14 січня, у Вінниці відбудеться черговий тур чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд суперліги. «Вінницькі блискавки» прийматимуть «Таврійську зірку» (Херсон). Початок матчів у спорткомплексі Вінницького національного медичного університету – о 14.00. Вхід глядачів – вільний. 

Напередодні важливих поєдинків про ситуацію в команді розповів тренер «Блискавок» і водночас директор Вінницької міської СДЮСШОР з баскетболу Олександр Аносов.

– Команди провели майже половину чемпіонату, дійшли до екватору. Загалом у суперлізі заплановано 28 ігор. Ми поки що йдемо п’ятими серед восьми команд. 

У разі перемоги над «Таврійської зіркою» ми значно зміцнюємо свої позиції в турнірній таблиці і підіймаємося на одну – дві сходинки. В цьому чемпіонаті «Вінницькі блискавки» із командою Херсону ще не зустрічалися. В минулому сезоні ми обіграли «зіркових» суперниць і вдома, і у гостях. Тоді вінничанки посіли п’яте місце серед дев’яти команд Суперліги, це золота середина. А в позаминулому чемпіонаті наші баскетболістки вибороли бронзу елітного дивізіону!

Ми прагнемо потрапити до плей-офф, де гратимуть чотири найкращі колективи. Вони й розіграють медалі суперліги.

Останнім часом «Вінницькі блискавки» відчувають проблеми із фінансуванням. Клуб підтримують міська і обласна влада, а ось серйозних спонсорів бракує. Через це колектив нещодавно залишили три Тетяни – Юркевичус (родом з Бару), Гаїв і Лисенко, а також Катерина Демченко. Майже всі – лідери команди. Натомість підсилила склад двометрова одеситка Євгенія Мбайє. Переважно за «Блискавок» грають вихованки Вінницької міської СДЮСШОР з баскетболу.

Де займатися?

Тренування юнаків і дівчат відбуваються у Вінницькій міській СДЮСШОР з баскетболу (вул. Пирогова, 4, тел. 69-71-49, 050-175-77-25 – директор Олександр Аносов). Заняття – безкоштовні Новачків приймають з десяти років.

– Існує спеціальний відбір. Всі наші новачки проходять тестування. Але ми нікого не виганяємо. Якщо дитина дуже хоче займатися баскетболом – вона продовжує тренуватися, незважаючи на показники, – каже Олександр Аносов.    

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:57 Представники омбудсмена перевірили стан укриттів у середмісті. Які недоліки виявили photo_camera 10:02 «Київ треба блокувати» — у Вінниці втретє розглядатимуть справу про заклики до агресії та символіку СРСР 09:14 Морозний березень та аномально теплий квітень: синоптики попередили про весняні гойдалки 08:12 День штурманської служби авіації ЗСУ: історія, традиції та прикмети 28 лютого Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 23:30 Мама мріє забрати тіло сина з Маріуполя: фільм «Христос» створили з кадрів з телефону морпіха 21:00 Фейкові листи від «Укренерго». Що варто знати, щоб не потрапити «на гачок» 20:07 Попався на гарячому: у Вінниці 48-річного чоловіка затримали під час збуту амфетаміну 20:03 ТЦК зняв з військового обліку чоловіка, який змінив стать. Резонансний випадок коментує адвокат 19:27 «Ми будемо боротися до останнього»: що зі справою ДТП біля Сокиринців, де загинула 7-річна дівчинка photo_camera 19:03 Водій Skoda збив школяра на Хмельницькому шосе. Дитину госпіталізували 18:04 Уламки «Герань-2» та «Х-101» виявили у полях Вінниччини 17:07 БЕБ накрила підпільне виробництво рідин для е-сигарет у Вінниці. Вилучили продукцію на понад 20 мільйонів play_circle_filled 16:11 «Я такий останній лишився» — Василь Воробець , який від руки малює афіші кінотеатру «Родина» play_circle_filled photo_camera 16:04 Одягнули кайданки посеред ТЦ: під час передачі $24 000 затримали організатора незаконного трансферу за кордон 15:12 Комунальний заклад, який дублює функції держорганів у соціальній сфері, ліквідують - рішення Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 15:09 У Вінниці почали прибирати покинуті авто: як працює комісія і що робити власникам 14:03 Перевищення повноважень і порушення доброчесності? У Вінниці відсторонили заступника директора департаменту 13:02 Вантажівкою до Угорщини у спальному відсіку: на кордоні затримали вінничанина з двома «клієнтами» play_circle_filled 12:09 Борг вінничан за тепло перевищив 203 мільйони гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up